Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________ a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: a no tak przecież u nich więcej na spocie nie ma :polew:
  2. hmm gdzies juz cos podobnego widziałem :gwizdanie:
  3. Mam nadzieję że nie radioaktywny opad waszych szczęk bo będzie pięęękne słoneczko;)))
  4. Miałem kiedyś ten sam problem, próbowałem benzyny ekstrakcyjnej i innych rozpuszczalników ale bez skutku, w końcu pojechałem do myjni samochodowej i tam mieli jakiś środek którym bez problemu usuneli nalot
  5. ja proponuję 16" o szerokości 7" i ET 35, oczywiście 5x112 :gwizdanie:
  6. nom frekwencja całkiem całkiem :> :> :> to i ja coś od siebie dorzucę http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22032009?authkey=Gv1sRgCPDp-JzUtYiCfg#
  7. ja tam bede :> :> :>
  8. sugerowałbym radio z portem USB, w każdej chwili możesz podłączyć pendrive_a :gwizdanie:
  9. skoro się resetuje ma więc zaniki napięcia, powodów może być wiele. Na początek sprawdź połączenie przewodów zasilania i masy.
  10. kurcze nie dam rady dzisiaj przyjechać na spocik wczoraj miałem rodzinna imprezkę :beer1: i nie czuję się na siłach usiąść za kierą za dwa tygodnie nadrobie :>
  11. mam w ten sam sposób zamontowanego bata i nie zawadza mi o autko :> to tylko kwestia ustawienia antenki[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 18:51_________________________________________________ Nie bardzo.. przełożyłem pod kierownicę na tydzień. Mocno przeszkadza przy wychodzeniu i wchodzeniu do auta. no to cos schrzaniles przy montazu albo masz duze radio i nie wchodzi ci cale do schowka.... u mnie nic nie przeszkadza chowa sie calutkie, a jak jestem w trasie to go delikatnie wysuwam ze by bylo lepiej slychac radio wchodzi całe, ale zawsze zawadzałem co chwila o przewód od gruszki. Dla mnie umieszczenie radia w kieszeni pod kierownicą jest mało wygodne i tyle. Dużo wygodniej jest mieć mikrofon pod prawą ręką. Swoje radio umieściłem między podłokietnikiem a siedzeniem pasażera. to kolego przerob sobie przewod od gruszki tak jak ja zrobilem ze wychodzi z boku radia i nie zawadzam noga i jest wszystko ok wszystko zależy od tego jak długie masz nogi
  12. my porostu jesteśmy bardzo gościnni :tongue4:
  13. a jaka średnia ilość aut na spociku??? :tongue4:
  14. mily to, że paruja to normalka przy takich warukach, ale chodzi oto że odparowuje jedna strona znacznie szybciej niz druga
  15. pewnie, ze beda 17" to wystarczająco :> wizualnie tez powinno być
  16. Przeczytałem chyba wszystkie wątki na forum dotyczące parowania szyb ale nie spotkałem się z rozwiązaniem mojego problemu. Chodzi o to, że strona od pasażera odparowuje mi momentalnie a strona kierowcy dopiero po jakims czasie. Gdyby było odwrotnie to by mi nie przeszkadzało :> a tak pasażer (żona :>) widzi już wszystko a ja musze jeszcze czekac na dobra widoczność. Zastanawia mnie co może być powodem takiego stanu. Z prawej strony mocniejszy nawiew niż z lewej??? Może ktoś sie spotkał z takim problemem?
  17. :> :>
  18. cierpliwości :>
  19. może odświeżmy temat :gwizdanie: 1. GRazny 2. Skrzypek 3. 4. 5. kto następny? :a4fan:
  20. http://moto.allegro.pl/search.php?string=audi&from_showcat=1&category=49200&country=1 do wyboru do koloru :>
  21. ja szczerze mówiąc/pisząc to też tak max 1 nocka... choć wolałbym wpaść rano - zagrilować i z powrotem... Ja na ten przykład widzę to tylko z soboty na niedzielę. Żadne kilka dni ( zaczynam się wystrzegać trzydniówek pijackich) Grillować rano to można z rodzicami na działce , mam na myśli raczej wieczornego grilla popieram taktuś_a ja widze to tak, ze zjezdzamy sie w sobote do południa jakas siatkowka czy takie tam, wieczorkiem grill do rana :> i w niedziele po południu powrót do domku co wy na to?
  22. może masz diody w spryskiwaczach ???
  23. kiedyś coś mi się obiło, że na lampach UK jest strzałka z grotem skierowanym na prawo w wersji EU nie ma takiej strzałki :gwizdanie:
  24. szczególnie na spocie audi kolega przed Hyundai_em miał A4
  25. chyba daewoo chairman czy jakoś tak... niestety ale mylisz się to jest Hyundai XG

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.