Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________ a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: a no tak przecież u nich więcej na spocie nie ma :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
hmm gdzies juz cos podobnego widziałem :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Mam nadzieję że nie radioaktywny opad waszych szczęk bo będzie pięęękne słoneczko;)))
-
Czym wyczyscić ten osad ?
Miałem kiedyś ten sam problem, próbowałem benzyny ekstrakcyjnej i innych rozpuszczalników ale bez skutku, w końcu pojechałem do myjni samochodowej i tam mieli jakiś środek którym bez problemu usuneli nalot
-
[ALL] Czy kupować felgi oryginalne?
ja proponuję 16" o szerokości 7" i ET 35, oczywiście 5x112 :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
nom frekwencja całkiem całkiem :> :> :> to i ja coś od siebie dorzucę http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22032009?authkey=Gv1sRgCPDp-JzUtYiCfg#
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam bede :> :> :>
-
[ALL B5] CLARION DB 189RMP - opinie + jakie głośniki ?
sugerowałbym radio z portem USB, w każdej chwili możesz podłączyć pendrive_a :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z radiem
skoro się resetuje ma więc zaniki napięcia, powodów może być wiele. Na początek sprawdź połączenie przewodów zasilania i masy.
-
Spoty Olsztyńskie
kurcze nie dam rady dzisiaj przyjechać na spocik wczoraj miałem rodzinna imprezkę :beer1: i nie czuję się na siłach usiąść za kierą za dwa tygodnie nadrobie :>
-
[ALL B5] Montujemy Antene i Radio CB w A4 B5 Sedan.
mam w ten sam sposób zamontowanego bata i nie zawadza mi o autko :> to tylko kwestia ustawienia antenki[br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 18:51_________________________________________________ Nie bardzo.. przełożyłem pod kierownicę na tydzień. Mocno przeszkadza przy wychodzeniu i wchodzeniu do auta. no to cos schrzaniles przy montazu albo masz duze radio i nie wchodzi ci cale do schowka.... u mnie nic nie przeszkadza chowa sie calutkie, a jak jestem w trasie to go delikatnie wysuwam ze by bylo lepiej slychac radio wchodzi całe, ale zawsze zawadzałem co chwila o przewód od gruszki. Dla mnie umieszczenie radia w kieszeni pod kierownicą jest mało wygodne i tyle. Dużo wygodniej jest mieć mikrofon pod prawą ręką. Swoje radio umieściłem między podłokietnikiem a siedzeniem pasażera. to kolego przerob sobie przewod od gruszki tak jak ja zrobilem ze wychodzi z boku radia i nie zawadzam noga i jest wszystko ok wszystko zależy od tego jak długie masz nogi
-
Spoty Olsztyńskie
my porostu jesteśmy bardzo gościnni :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
a jaka średnia ilość aut na spociku??? :tongue4:
-
[B5 1Z] Zaparowana lewa strona przedniej szyby
mily to, że paruja to normalka przy takich warukach, ale chodzi oto że odparowuje jedna strona znacznie szybciej niz druga
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
pewnie, ze beda 17" to wystarczająco :> wizualnie tez powinno być
-
[B5 1Z] Zaparowana lewa strona przedniej szyby
Przeczytałem chyba wszystkie wątki na forum dotyczące parowania szyb ale nie spotkałem się z rozwiązaniem mojego problemu. Chodzi o to, że strona od pasażera odparowuje mi momentalnie a strona kierowcy dopiero po jakims czasie. Gdyby było odwrotnie to by mi nie przeszkadzało :> a tak pasażer (żona :>) widzi już wszystko a ja musze jeszcze czekac na dobra widoczność. Zastanawia mnie co może być powodem takiego stanu. Z prawej strony mocniejszy nawiew niż z lewej??? Może ktoś sie spotkał z takim problemem?
-
Spoty Olsztyńskie
:> :>
-
Spoty Olsztyńskie
cierpliwości :>
-
Spoty Olsztyńskie
może odświeżmy temat :gwizdanie: 1. GRazny 2. Skrzypek 3. 4. 5. kto następny? :a4fan:
-
[ALL] Dekielki alufelg
http://moto.allegro.pl/search.php?string=audi&from_showcat=1&category=49200&country=1 do wyboru do koloru :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja szczerze mówiąc/pisząc to też tak max 1 nocka... choć wolałbym wpaść rano - zagrilować i z powrotem... Ja na ten przykład widzę to tylko z soboty na niedzielę. Żadne kilka dni ( zaczynam się wystrzegać trzydniówek pijackich) Grillować rano to można z rodzicami na działce , mam na myśli raczej wieczornego grilla popieram taktuś_a ja widze to tak, ze zjezdzamy sie w sobote do południa jakas siatkowka czy takie tam, wieczorkiem grill do rana :> i w niedziele po południu powrót do domku co wy na to?
-
[B5 1Z] Co to za kabelki ?
może masz diody w spryskiwaczach ???
-
[B5 AFN] Jak rozpoznać lampy EU czy angielskia wersja
kiedyś coś mi się obiło, że na lampach UK jest strzałka z grotem skierowanym na prawo w wersji EU nie ma takiej strzałki :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
szczególnie na spocie audi kolega przed Hyundai_em miał A4
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chyba daewoo chairman czy jakoś tak... niestety ale mylisz się to jest Hyundai XG