Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. hmm w zasadzie po włożeniu kluczy radio powinno wyjść. Powiedz czy obie strony trzymają ci na sztywno czy tylko jedna? Włóż klucze i spróbuj po bokach delikatnie podważyć wkrętakiem, powinno wyjść, no chyba, że zatrzaski ci się powyginały, a wtedy to już lipa
  2. rozwierć delikatnie uważając aby nie uszkodzić zarysu gwintu. Jeśli byś jednak uszkodził gwint to zawsze można przegwintować na stopień większy
  3. nooo proszę, Grzesiu GRATULUJĘ!! :oklaski:
  4. tu nie ma co obstawiać tylko trzeba wymieniać
  5. tak jest... i odpierdolta się wszyscy... :polew:
  6. ani AFN ani AHU by Rogal nie mają szans do mojego 1Z
  7. oj dostanie ci się :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_jak_i_gdzie_podlaczyc_elektryke_foteli_przednich-t84819.0.html
  8. o ile się nie mylę to dwie sztuki 1810 mm
  9. no ja niestety nie podołam
  10. Panowie mam mały problemik bo są u mnie na miejscu R5 ale 1,2 v czy moge takie zapodać zamiast tych 1,1v ??. nic się nie będzie działo ? możesz, śmało ewentualnie będą ci troszkę słabiej świecić
  11. R5 to R5 są jednakowe w Oplu i Audi
  12. Tak właśnie próbowałem, ale słyszałem jak odkleja się podsufitka od lampki. Czy ona jest tam przyklejona? nie jest klejona, po prostu długo nie była ruszana i się pewnie delikatnie skleiła
  13. pic polega na tym aby do środka potencjomentru dostał się środek np. wd40. Najlepiej zdejmij gałkę i panel, psiknij na potencjometr i go kilka razy przekręć czynność powtórz ze trzy razy i powinno być ok. środka nie żałuj a na koniec poprostu przedmuchaj potencjometr
  14. jak śrubki masz odkręcone to wystarczy szarpnąć i obudowa wyjdzie. O ile dobrze pamiętam to szarpnij od strony wystających blaszek.
  15. ja mam pajączka już dwa miesiące i się nie powiększa bynajmniej na razie :gwizdanie: chyba muszę w końcu coś z nim zrobić
  16. Hallo pany co tu taka cisza???
  17. zapalniczka jest w porządku, + środek - boki. Na zasilaniu żarówki podświetlenia również musi być + i -.
  18. słyszałem również taką teorię, że nie można zmieniać oleju z gorszego na lepszy. Czyli wynikałoby z tego że jak raz zalałem mineral to już musze przy nim zostać??? Czy tak faktycznie jest??? Czy mimo wszystko mogę powrócić do półsyntetyka?
  19. podłączę się do tematu marhiw Mam TDI 1Z, który do ostatniej wymiany jeździł na półsyntetyku Mobil Super S Turbo Diesel. Podczas ostatniej wymiany (jakieś 8000 km temu) mechanik zalecił mi przejście na mineralny (obecny przebieg 236000) i posłuchałem się jego. Po jakimś czasie jak rozmawiłąem z innym mechanikiem stwierdził, że nie było potrzeby przejścia na mineralny Bardzo jestem ciekaw waszej opinii.
  20. no ja mam autko 6 lat starsze od twojego i takich pęcherzy nie mam, więc pozostaje sądzić, że autko faktycznie miało dzwona. Nie wydaje mi się aby to była sytuacja "normalna". Zajedź do dobrego lakiernika ten niech obejrzy autko i dopiero wtedy myśl o sprzedaży. Może okaże się, że były robione niewielkie zaprawki metodą chałupniczą i po lekkich poprawkach będziesz latał kilka lat
  21. sprawdź łożysko, ja stawiałbym na zużycie łożyska
  22. kolego jedyne co ci mogę poradzić to to abyś uruchomił wyobraźnię i po prostu to zrobił. Najpierw zastanów się gdzie chciałbyś usytuować zmieniarkę następnie sprawdź czy długość przewodu jest wystarczająca i do roboty :> podczas pracy (o ile tak to mona nazwać - bo dla mnie to przyjemność ) nie śpiesz się i rób z głową a na pewno nic nie uszkodzisz :> powodzenia!
  23. w pracy jestem ooo widze że Patryk znowu zaczyna spamować a juz była chwila spokoju
  24. :polew: no ja nie oglądam, tylko allegro i http://www.odloty.pl/cd/index.php/_filter/w/language/pl, i tak w kółko :polew: P.S. którą pannę załatwić na najbliższego spota??? :naughty: zacznijmy od Blondi a później przetestujemy kolejne :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.