Treść opublikowana przez Skrzypek
-
[ALL] Jak wymontować radio Grundig SCD 5290?
hmm w zasadzie po włożeniu kluczy radio powinno wyjść. Powiedz czy obie strony trzymają ci na sztywno czy tylko jedna? Włóż klucze i spróbuj po bokach delikatnie podważyć wkrętakiem, powinno wyjść, no chyba, że zatrzaski ci się powyginały, a wtedy to już lipa
-
[All B5] Urwane śruby montażowe ramki do tablicy rejestracyjnej
rozwierć delikatnie uważając aby nie uszkodzić zarysu gwintu. Jeśli byś jednak uszkodził gwint to zawsze można przegwintować na stopień większy
-
Spoty Olsztyńskie
nooo proszę, Grzesiu GRATULUJĘ!! :oklaski:
-
[B5 1Z] Problem z temperaturą silnika
tu nie ma co obstawiać tylko trzeba wymieniać
-
Spoty Olsztyńskie
tak jest... i odpierdolta się wszyscy... :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ani AFN ani AHU by Rogal nie mają szans do mojego 1Z
-
[B6 AWX] Gdzie podłączyć sterowanie foteli ?
oj dostanie ci się :gwizdanie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_jak_i_gdzie_podlaczyc_elektryke_foteli_przednich-t84819.0.html
-
[ALL B5] Ile linek hamulcowych ?
o ile się nie mylę to dwie sztuki 1810 mm
-
Spoty Olsztyńskie
no ja niestety nie podołam
-
Żarówki R5 czy są jednakowe ??
Panowie mam mały problemik bo są u mnie na miejscu R5 ale 1,2 v czy moge takie zapodać zamiast tych 1,1v ??. nic się nie będzie działo ? możesz, śmało ewentualnie będą ci troszkę słabiej świecić
-
Żarówki R5 czy są jednakowe ??
R5 to R5 są jednakowe w Oplu i Audi
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampkę wewnętrzą? Jak wyjąć uchwyty (zatrzaski) trzymające zasłonki?
Tak właśnie próbowałem, ale słyszałem jak odkleja się podsufitka od lampki. Czy ona jest tam przyklejona? nie jest klejona, po prostu długo nie była ruszana i się pewnie delikatnie skleiła
-
[B6 AVF] CB-Radio przy podkręcaniu głośności trzeszczy w głośnikach
pic polega na tym aby do środka potencjomentru dostał się środek np. wd40. Najlepiej zdejmij gałkę i panel, psiknij na potencjometr i go kilka razy przekręć czynność powtórz ze trzy razy i powinno być ok. środka nie żałuj a na koniec poprostu przedmuchaj potencjometr
-
[ALL B5] Jak wyjąć lampkę wewnętrzą? Jak wyjąć uchwyty (zatrzaski) trzymające zasłonki?
jak śrubki masz odkręcone to wystarczy szarpnąć i obudowa wyjdzie. O ile dobrze pamiętam to szarpnij od strony wystających blaszek.
-
[ALL] Pajączek na szybie
ja mam pajączka już dwa miesiące i się nie powiększa bynajmniej na razie :gwizdanie: chyba muszę w końcu coś z nim zrobić
-
Spoty Olsztyńskie
Hallo pany co tu taka cisza???
-
[B5 ADR] Problem z zapalniczką
zapalniczka jest w porządku, + środek - boki. Na zasilaniu żarówki podświetlenia również musi być + i -.
-
[B5 ADR] Czy moge przejsc z minerala na pólsyntetyk?
słyszałem również taką teorię, że nie można zmieniać oleju z gorszego na lepszy. Czyli wynikałoby z tego że jak raz zalałem mineral to już musze przy nim zostać??? Czy tak faktycznie jest??? Czy mimo wszystko mogę powrócić do półsyntetyka?
-
[B5 ADR] Czy moge przejsc z minerala na pólsyntetyk?
podłączę się do tematu marhiw Mam TDI 1Z, który do ostatniej wymiany jeździł na półsyntetyku Mobil Super S Turbo Diesel. Podczas ostatniej wymiany (jakieś 8000 km temu) mechanik zalecił mi przejście na mineralny (obecny przebieg 236000) i posłuchałem się jego. Po jakimś czasie jak rozmawiłąem z innym mechanikiem stwierdził, że nie było potrzeby przejścia na mineralny Bardzo jestem ciekaw waszej opinii.
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
no ja mam autko 6 lat starsze od twojego i takich pęcherzy nie mam, więc pozostaje sądzić, że autko faktycznie miało dzwona. Nie wydaje mi się aby to była sytuacja "normalna". Zajedź do dobrego lakiernika ten niech obejrzy autko i dopiero wtedy myśl o sprzedaży. Może okaże się, że były robione niewielkie zaprawki metodą chałupniczą i po lekkich poprawkach będziesz latał kilka lat
-
[B5 1Z] Coś stuka w alternatorze
sprawdź łożysko, ja stawiałbym na zużycie łożyska
-
[ALL B5] Kabel do zmieniarki
kolego jedyne co ci mogę poradzić to to abyś uruchomił wyobraźnię i po prostu to zrobił. Najpierw zastanów się gdzie chciałbyś usytuować zmieniarkę następnie sprawdź czy długość przewodu jest wystarczająca i do roboty :> podczas pracy (o ile tak to mona nazwać - bo dla mnie to przyjemność ) nie śpiesz się i rób z głową a na pewno nic nie uszkodzisz :> powodzenia!
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w pracy jestem ooo widze że Patryk znowu zaczyna spamować a juz była chwila spokoju
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
:polew: no ja nie oglądam, tylko allegro i http://www.odloty.pl/cd/index.php/_filter/w/language/pl, i tak w kółko :polew: P.S. którą pannę załatwić na najbliższego spota??? :naughty: zacznijmy od Blondi a później przetestujemy kolejne :> - Spoty Olsztyńskie