Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
mnie tam się podobało... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:, zwłaszcza jeżeli chodzi o Twoją drugą połowę :> :> :> no mayhem pilnuj swojej kobiety bo Taktuś to stary Casanowa
-
Spoty Olsztyńskie
nom jakoś się zaniedbałem następnym razem się poprawie :>
-
Spoty Olsztyńskie
bez obaw, wyszła ładnie :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:08_________________________________________________ zaraz będzie galeria to zobaczysz było tyle osób, że w knajpie obsługa się nie wyrabiała :polew: http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot26072009#
-
Spoty Olsztyńskie
o kurcze zaniedbałem się zaraz będą
-
Spoty Olsztyńskie
dobre nie ważne w jaki sposób, wazne że skutecznie jak wracaliśmy już go nie było :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
ja też proszę poczytać w wątku Elbląg koledzy jedziemy do Patryka?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elblag wymiękł??? :bicz: życie panie [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:21_________________________________________________Zapomniałem dodać Ja od środy 29.07 do poniedziałku 03.08 jestem na działce niezależnie od pogody .Goście mile widziani Zawsze można spota tam zrobić takiego dłuższego [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:34_________________________________________________Aha tylko namioty zabierzcie ja śpię w przyczepie hmmm
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki wszystkim za przybycie mam nadzieję, że to nie był ostatni spocik w Ostródzie :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
wymiękli mięczaki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Elblag wymiękł??? :bicz:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chłopaki z Olsztyna wyjeżdzają o 12:30 ja będę czekał na shellu w Ostródzie od 13:00 i tam właśnie robimy zbiórkę i wszyscy razem lecimy na lody włoskie nad jeziorko :> gdyby ktoś się spóźnił to 697-071-173 dzwońcie
-
Spoty Olsztyńskie
ja będę na shellu od 13:00 czekał :> :a4fan: :a4fan: gdyby ktoś się spóźnił dzwońcie 697-071-173 :>
-
[B5 AFN] Mgiełka z kratek przy włączonej klimatyzacji
szukasz dziury w doopie...wszystko masz ok mojej żonie wystarczyło raz wytłumaczyć i więcej sie nie dopytywała
-
Spoty Olsztyńskie
eeeno, Zbyszek kieliszek - wiadomo............ :kox: kooleżanka szklanka :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
jak będzie kiepska pogoda to pójdziemy na kręgle :> :> czyba że wolicie basen :>
-
Spoty Olsztyńskie
nie wykręcaj się felgą zawsze możesz na zapasie polatać
-
[B7 ALL] Prośba o nr.katalogowy presostatu
http://www.climateam.com.pl/product_info.php/cPath/33/products_id/148
-
Spoty Olsztyńskie
nie daj się :> do Ostródy przyjedziesz?
-
Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza? :gwizdanie: :a4fan:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Termin i godzinka jest ustalona W tą niedzielę tylko godzina się zmieniła z 15 na okolice 12. Poczytaj Spoty Olsztyńskie to się wszystkiego dowiesz. zapraszamy na spocika do Ostródy, PIERWSZY SPOT A4-KLUB.PL w Ostródzie szczegóły w linku http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.1590.html
-
Spoty Olsztyńskie
czemu nie :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
czemu nie niech wypowiedzą sie pozostali :a4fan:
-
[ALL B5] Problem z zasilaniem zapalniczki
hmmm ciekawe czy to się stało nagle?? najprościej podłączyć VAG_a
-
[ALL B5] Problem z zasilaniem zapalniczki
przy włączonych światłach???
-
[B5 AFN] Mgiełka z kratek przy włączonej klimatyzacji
jeśli dzieje się tak bezpośrednio po włączeniu klimy to nie ma powodu do niepokoju. Jeśli w aucie masz wysoką temperaturę a z klimy wydobywa się zimne powietrze to w miejscu styku dwóch temperatur tworzy się mgiełka - prawa fizyki