Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. mnie tam się podobało... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:, zwłaszcza jeżeli chodzi o Twoją drugą połowę :> :> :> no mayhem pilnuj swojej kobiety bo Taktuś to stary Casanowa
  2. nom jakoś się zaniedbałem następnym razem się poprawie :>
  3. bez obaw, wyszła ładnie :>[br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 22:08_________________________________________________ zaraz będzie galeria to zobaczysz było tyle osób, że w knajpie obsługa się nie wyrabiała :polew: http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot26072009#
  4. o kurcze zaniedbałem się zaraz będą
  5. dobre nie ważne w jaki sposób, wazne że skutecznie jak wracaliśmy już go nie było :polew:
  6. ja też proszę poczytać w wątku Elbląg koledzy jedziemy do Patryka?
  7. Elblag wymiękł??? :bicz: życie panie [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:21_________________________________________________Zapomniałem dodać Ja od środy 29.07 do poniedziałku 03.08 jestem na działce niezależnie od pogody .Goście mile widziani Zawsze można spota tam zrobić takiego dłuższego [br]Dopisany: 26 Lipiec 2009, 18:34_________________________________________________Aha tylko namioty zabierzcie ja śpię w przyczepie hmmm
  8. dzięki wszystkim za przybycie mam nadzieję, że to nie był ostatni spocik w Ostródzie :a4fan:
  9. wymiękli mięczaki
  10. chłopaki z Olsztyna wyjeżdzają o 12:30 ja będę czekał na shellu w Ostródzie od 13:00 i tam właśnie robimy zbiórkę i wszyscy razem lecimy na lody włoskie nad jeziorko :> gdyby ktoś się spóźnił to 697-071-173 dzwońcie
  11. ja będę na shellu od 13:00 czekał :> :a4fan: :a4fan: gdyby ktoś się spóźnił dzwońcie 697-071-173 :>
  12. szukasz dziury w doopie...wszystko masz ok mojej żonie wystarczyło raz wytłumaczyć i więcej sie nie dopytywała
  13. eeeno, Zbyszek kieliszek - wiadomo............ :kox: kooleżanka szklanka :polew: :polew:
  14. jak będzie kiepska pogoda to pójdziemy na kręgle :> :> czyba że wolicie basen :>
  15. nie wykręcaj się felgą zawsze możesz na zapasie polatać
  16. http://www.climateam.com.pl/product_info.php/cPath/33/products_id/148
  17. nie daj się :> do Ostródy przyjedziesz?
  18. co tu taka cisza? :gwizdanie: :a4fan:
  19. Termin i godzinka jest ustalona W tą niedzielę tylko godzina się zmieniła z 15 na okolice 12. Poczytaj Spoty Olsztyńskie to się wszystkiego dowiesz. zapraszamy na spocika do Ostródy, PIERWSZY SPOT A4-KLUB.PL w Ostródzie szczegóły w linku http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.1590.html
  20. czemu nie :naughty:
  21. czemu nie niech wypowiedzą sie pozostali :a4fan:
  22. hmmm ciekawe czy to się stało nagle?? najprościej podłączyć VAG_a
  23. przy włączonych światłach???
  24. jeśli dzieje się tak bezpośrednio po włączeniu klimy to nie ma powodu do niepokoju. Jeśli w aucie masz wysoką temperaturę a z klimy wydobywa się zimne powietrze to w miejscu styku dwóch temperatur tworzy się mgiełka - prawa fizyki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.