Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
o prosze jakie przywitanie prezesa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
a Ty Patryk jak czytasz? oleju pyta a nie w oponach ;p :polew: :polew:
-
[ALL B5] Wymiana łożyska w przednim kole
może to ci pomoże:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tutaj tylko patryk jest u siebie kwiatko wracaj na swoje podwórko bo tutaj ciebie nie chcą
-
Opinia o oponach Pirelli P7
Osobiście nie mam tych opon ale czytałem troszkę o nich i mają bardzo dobrą opinie, nie spotkałem się aby ktoś na nie narzekał. Po za tym kupiłeś je za dobrą cenę!
-
[B5 1Z] Otwieranie bagażnika ze środka
moze to być całkiem ciekawe rozwiązanie. Osobiście podczepiłbym siłownik pod rygiel zamka, + jakiś sterownik i poszło :> Do tego sterownik powiązany z pilotem
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk czytaj uważnie :> kolor sie liczy a pewnie, że się liczy.Będzie taki różowiutki nowiutki, bo Wasze żuławskie już ciut przyblakły... :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
Patryk czytaj uważnie :>
-
Spoty Olsztyńskie
stary WIELKIE GRATULACJE!!!! :kox: a kiedy zmienią ci kolorek???
-
Spoty Olsztyńskie
koledzy mam dylemat :gwizdanie: chce przewozić synka na przednim siedzeniu w foteliku, przodem do kierunku jazdy. Slyszałem już kilka różnych sprzecznych opinie na ten temat. Powyżej cytuję kodeks drogowy obejmujący ten temat (tylko tyle w kodeksie jest napisane ). Powiedzcie mi jak wy byście zinterpretowali zapis kodeksu? Czy muszę wyłączyć jaśka czy nie?
-
Spoty Olsztyńskie
masakra
-
Spoty Olsztyńskie
np: A4 Assistance no i oczywiście satysfakcja + zapewne dostęp do większej ilości informacji na forum
-
Spoty Olsztyńskie
Mareczku, pamiętasz jak rozmawialiśmy o wyłączeniu jaśka w moim autku? Może na następnym spocie byśmy opanowali temat? Co ty na to?
-
Spoty Olsztyńskie
GRATULACJE!!!!! :>
-
Spoty Olsztyńskie
no ale chyba masz jeszcze troszkę sił aby się pochwalić :>
-
[B5 AEB] Wymiana oleju w skrzyni biegów
dopiero po odpowiedzi Daimos_a zauważyłem, że nie piszesz nic o automacie, nie mam pojęcia co mi się ubzdurało że chodzi ci o automatyczną skrzynie :gwizdanie: :>
-
Spoty Olsztyńskie
Żaneta też się dzisiaj obroniła :> a Marian to pewnie o tej porze już nietomny :polew:
-
[B5 AEB] Wymiana oleju w skrzyni biegów
kiedyś gdzieś czytałem, że do skrzyń automatycznych olej wlewa się przez miarke - bagnet, taki sam jak do sprawdzania poziomu oleju w silniku.
-
[ALL B5] Boczny znaczek Audi
Wkrętak owinąć szmatką i delikatnie podważyć i wyskoczy
-
Spoty Olsztyńskie
patrykbor ma camping tam na pewno sie zmieści :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
spoko ściemniałem poradziłem sobie :polew: http://torrenty.org/torrent/325661 :> zbyszek, grzesiek moze trochę pospam_ujemy to może pobijemy żuławy w postach
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best a język polski wyczaiłeś? po co mi polski w oryginale opanowałem :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best
-
Spoty Olsztyńskie
nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam why? warunki chyba już spełniasz :> pozostały tylko chęci :>
-
Spoty Olsztyńskie
zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??