Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. o prosze jakie przywitanie prezesa
  2. a Ty Patryk jak czytasz? oleju pyta a nie w oponach ;p :polew: :polew:
  3. może to ci pomoże:
  4. tutaj tylko patryk jest u siebie kwiatko wracaj na swoje podwórko bo tutaj ciebie nie chcą
  5. Osobiście nie mam tych opon ale czytałem troszkę o nich i mają bardzo dobrą opinie, nie spotkałem się aby ktoś na nie narzekał. Po za tym kupiłeś je za dobrą cenę!
  6. moze to być całkiem ciekawe rozwiązanie. Osobiście podczepiłbym siłownik pod rygiel zamka, + jakiś sterownik i poszło :> Do tego sterownik powiązany z pilotem
  7. Patryk czytaj uważnie :> kolor sie liczy a pewnie, że się liczy.Będzie taki różowiutki nowiutki, bo Wasze żuławskie już ciut przyblakły... :polew:
  8. Patryk czytaj uważnie :>
  9. stary WIELKIE GRATULACJE!!!! :kox: a kiedy zmienią ci kolorek???
  10. koledzy mam dylemat :gwizdanie: chce przewozić synka na przednim siedzeniu w foteliku, przodem do kierunku jazdy. Slyszałem już kilka różnych sprzecznych opinie na ten temat. Powyżej cytuję kodeks drogowy obejmujący ten temat (tylko tyle w kodeksie jest napisane ). Powiedzcie mi jak wy byście zinterpretowali zapis kodeksu? Czy muszę wyłączyć jaśka czy nie?
  11. masakra
  12. np: A4 Assistance no i oczywiście satysfakcja + zapewne dostęp do większej ilości informacji na forum
  13. Mareczku, pamiętasz jak rozmawialiśmy o wyłączeniu jaśka w moim autku? Może na następnym spocie byśmy opanowali temat? Co ty na to?
  14. GRATULACJE!!!!! :>
  15. no ale chyba masz jeszcze troszkę sił aby się pochwalić :>
  16. dopiero po odpowiedzi Daimos_a zauważyłem, że nie piszesz nic o automacie, nie mam pojęcia co mi się ubzdurało że chodzi ci o automatyczną skrzynie :gwizdanie: :>
  17. Żaneta też się dzisiaj obroniła :> a Marian to pewnie o tej porze już nietomny :polew:
  18. kiedyś gdzieś czytałem, że do skrzyń automatycznych olej wlewa się przez miarke - bagnet, taki sam jak do sprawdzania poziomu oleju w silniku.
  19. Wkrętak owinąć szmatką i delikatnie podważyć i wyskoczy
  20. patrykbor ma camping tam na pewno sie zmieści :polew:
  21. spoko ściemniałem poradziłem sobie :polew: http://torrenty.org/torrent/325661 :> zbyszek, grzesiek moze trochę pospam_ujemy to może pobijemy żuławy w postach
  22. spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best a język polski wyczaiłeś? po co mi polski w oryginale opanowałem :polew:
  23. spoko, właśnie się aktualizuje. :kox: ściągałem wcześniej dwie rózne wersje ale ta jest the best
  24. nie, nie - ja sobie narazie odpuszczam why? warunki chyba już spełniasz :> pozostały tylko chęci :>
  25. zbyszek a ty na klubowicza nie startujesz??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.