Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. ja tam mam unidena 520 i antenke lemm_a na stałe i nie narzekam na odbiór :> :>
  2. potencjometr służy do regulacji np. mocniej/słabiej
  3. heh my też mieliśmy ostatnio na spociku kontrole http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22022009#5305719184523717074
  4. heh dowiecie sie w swoi czasie to od was chetny tylko GRazny???
  5. jesli chodzi o termin to 25-26 kwiecień co do miejsca to na razie sie nie wypowiadam niespodzianka :> :> :> :>
  6. juz wstepne rozmowy poczynilismy :>
  7. co tutaj tak wszyscy zamilkli może zróbmy wstępną listę chętnych na przedmajówkowego weekendowego spocikaz kolegami z elbląga
  8. według mnie te http://moto.allegro.pl/item556021803_orginalne_felgi_audi_a4.html sa dużo ładniejsze ale kwestia gustu
  9. Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby Powiem tak że z boku uchwyt obciera błotnik ;( dlatego wylądował przy szybie ,a bat się kładzie który przy lekkim popuszczeniu antenki łamie się na przegubie i nie dotyka szyby ja mam taki sam uchwyt założony z boku klapy i jest ok :gwizdanie:
  10. pogoda nie ciekawa gratuluje wytrwałości :> kilka fotek http://picasaweb.google.com/m.skrzypczynski/Spot22022009# do nastepnego :a4fan: nas była trójka
  11. no kurde, jutro na spocie wymieciemy takie foty,że zwycięży na pewno furka z naszego regionu innej opcji nie przewiduje :polew: :polew:
  12. dodam jeszcze ze jesli jezdzisz tylko w miescie lepsza bedzie krotsza antena jesli w trasie lepsza dluzsza teraz juz wszystko wiesz :> wybieraj
  13. u mnie też tylko krzyżak jest podświetlony, wydaje mi się, że to jest standard.
  14. no właśnie, EvolutionPro czy chcesz antenke montowaną na magnez czy na stałe?
  15. lemm_a za taka kase nie kupisz. Proponowałbym HUSTLER_a, osobiście jej nie używałem ale wiele osób je chwali oczywiście biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości, kupisz ja za jakieś 50 pln.
  16. byłoby na pewno ciekawie :> ale obawiam się, że bez kamerki sie nie obedzie no chyba że będziemy nagrywać telefonami
  17. hydraulikiem nie jestem ale akurat mialem pod reka taka tasme :> :> :>
  18. przyłanczam sie do życzeń
  19. u siebie miałem to samo, przełącznik mi wypadał z gniazda, moj patet na to polegał na owinięciu bolca taśmą teflonową i teraz trzyma się jak ta lala :> :> :>
  20. Wpadaj jak do domu Zima trzyma, ale damy radę Prośba: parkujmy wszyscy tyłem na spocie facjaty naszych niuniek będa lepiej prezentowały się do sesji foto taktuś planujesz jakas szczegolną sesje? :> :> :>
  21. ET To offset felgi- czym mniejsze ET tym felga jest bardziej wysunieta na zewnatrz. Jesli chcesz zalozyc z ET= 35 to beda one bardziej wystawaly na zewnatrz blotnika od tych co masz obecnie
  22. w razie klopotów pisz to pomoge, moze podesle jakies fotki :>
  23. wszystko elegancko słychać, bez żadnych problemów
  24. hmm pierwszy raz zajęło mi to chyba ze 4 godziny ale teraz zrobiłbym to co najwyżej w dwie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.