Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. Spokojnych świąt no i bezawaryjnych
  2. oj się działo :> pogoda coraz lepsza, co spocik to nowe twarze, ogólnie WYPASIK :> :> :oklaski: ale pojechałem z emotkami jak tak dalej pójdzie to niedługo parkingu na Rusi zabraknie :polew: tradycyjnie kilka moich fotek http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot05042009# ps. Mareczku, gdzie lista obecności? :>
  3. ostatnio chyba nastała moda na wspólne spociki róznych klubów :>
  4. co wy za sklepy macie w tym Olsztynie
  5. Skrzypek odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    o ile się nie myle to nie obędzie się bez demontażu panela
  6. części załatwiał mi znajomy mechanik, wymienił komplet tarcza+łożysko+ABS - oczywiście w tylnym kole :>
  7. to sie wykosztowałeś Skrzypek ale furka hamuje jak zła pewnie co? nom teraz mam hamuje jak głupia
  8. co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp. jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>
  9. zajefajne rozwiązanie, po co kombinować z montażem skoro można założyć przenośne :>
  10. sorki ale musiałem
  11. mamisynek :tongue4:
  12. przyłączam się do was z w ręku :>
  13. :siema:
  14. ja proponuję podkleić filc z klejem do podklejania nóg mebli
  15. :siema:
  16. szczegółów nie znam wiem, że będzie można hamować tylko ośki
  17. a żeby było śmieszniej to wszystko ma odbyć sie na parkingu policyjnym :>
  18. z tego co się orientuję to będzie sporo furmanek, bodajże około 20 z klubu Passata, no i od nas i z AKP też pewnie sporo się uzbiera
  19. prawdopodobnie 18 kwietnia, w zasadzie na 99% koszt 50 pln z autko (dwa pomiary)
  20. :kox:
  21. Patrykbor nas wesprze, on jest wprawiony w spamowaniu
  22. o w końcu jakaś znajoma twarz siemka zbychzz :>
  23. :bla: :>
  24. a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________ a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: a no tak przecież u nich więcej na spocie nie ma :polew: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:48_________________________________________________znowu powtórzę ale my sobie Koreańczykami nie pomagamy widzisz gdzieś tutaj koreańczyka? http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22032009# :tongue4: 18x :> :> :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.