Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
Spokojnych świąt no i bezawaryjnych
-
Spoty Olsztyńskie
oj się działo :> pogoda coraz lepsza, co spocik to nowe twarze, ogólnie WYPASIK :> :> :oklaski: ale pojechałem z emotkami jak tak dalej pójdzie to niedługo parkingu na Rusi zabraknie :polew: tradycyjnie kilka moich fotek http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot05042009# ps. Mareczku, gdzie lista obecności? :>
-
Spoty Olsztyńskie
ostatnio chyba nastała moda na wspólne spociki róznych klubów :>
-
Spoty Olsztyńskie
co wy za sklepy macie w tym Olsztynie
-
[ALL B5] Zapalniczka nie działa
o ile się nie myle to nie obędzie się bez demontażu panela
-
Spoty Olsztyńskie
części załatwiał mi znajomy mechanik, wymienił komplet tarcza+łożysko+ABS - oczywiście w tylnym kole :>
-
Spoty Olsztyńskie
to sie wykosztowałeś Skrzypek ale furka hamuje jak zła pewnie co? nom teraz mam hamuje jak głupia
-
Spoty Olsztyńskie
co niektórzy na spociku poczuli jak mi sie przypalily hamulce zblokował tłoczek, no to na następny dzień odstawiłem auto do mechanika i w ten sposób pozbyłem się 1500pln tarcza w kole w którym zblokował tłoczek była aż fioletowa pozostałe tarcze też nie były w najlepszym stanie więc nastąpiła wymianka wszystkich czterech tarcz + zacisk, potem łożysko, koło ABS_u, klocki itp. jeszcze tylko zrobię zawias i wymienię amorki i będzie malyna :>
-
[ALL B8] CB w podłokietniku - zdjęcia
zajefajne rozwiązanie, po co kombinować z montażem skoro można założyć przenośne :>
-
[ALL B5] Jak przylutować oryginalny brzęczyk ?
sorki ale musiałem
-
Spoty Olsztyńskie
mamisynek :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
przyłączam się do was z w ręku :>
-
Spoty Olsztyńskie
:siema:
-
[B5 AFN] Wygłuszenie tablicy rejestracyjnej
ja proponuję podkleić filc z klejem do podklejania nóg mebli
-
Spoty Olsztyńskie
:siema:
-
Spoty Olsztyńskie
szczegółów nie znam wiem, że będzie można hamować tylko ośki
-
Spoty Olsztyńskie
a żeby było śmieszniej to wszystko ma odbyć sie na parkingu policyjnym :>
-
Spoty Olsztyńskie
z tego co się orientuję to będzie sporo furmanek, bodajże około 20 z klubu Passata, no i od nas i z AKP też pewnie sporo się uzbiera
-
Spoty Olsztyńskie
prawdopodobnie 18 kwietnia, w zasadzie na 99% koszt 50 pln z autko (dwa pomiary)
-
Spoty Olsztyńskie
:kox:
-
Spoty Olsztyńskie
Patrykbor nas wesprze, on jest wprawiony w spamowaniu
-
Spoty Olsztyńskie
o w końcu jakaś znajoma twarz siemka zbychzz :>
-
Spoty Olsztyńskie
:bla: :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:39_________________________________________________ a z Elbląga tylko III osoby :tongue4: a no tak przecież u nich więcej na spocie nie ma :polew: :bicz3: :bicz3: [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 20:48_________________________________________________znowu powtórzę ale my sobie Koreańczykami nie pomagamy widzisz gdzieś tutaj koreańczyka? http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot22032009# :tongue4: 18x :> :> :>