Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. moze w niedziele 16.11.2008???
  2. taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił w czwartek niestety pracuje do 23 nie da się, jutro ja nie mogę następny zaplanujemy wcześniej- aby każdemu pasowało :oklaski: ok to do nastepnego
  3. taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił w czwartek niestety pracuje do 23
  4. Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej Najlepiej miec pod reka woz strazacki.. Znam lepszy sposób, byłem świadkiem jak gościu płonącym Polonezem wjechał na stację benzynową BP (Kraków, al. 29-Listopada). Nie było że boli, od razu wszyscy co mieli pod ręką gaśnice to je odpalili włącznie z całą obsługą stacji. I auto ugaszone w 5 s. zaj...... sposób :polew: :polew:
  5. popieram zdanie kolegi na zimę lepiej założyć węższe opony od letnich, moim zdaniem 205 to przesada
  6. radyjko musisz miec pod reka, aby miec swobodny dostep do jego wlaczenia lub ewentualnych regulacji więc schowek moim zdaniem odpada
  7. Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej
  8. Ja jezdze już 1,5 roku bez gaśnicy miał,em kilka kontroli drogowych i nigdy nie sprawdzali czy mam gasnice
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/odp_cb_uniden_pro_520_xl-t38669.0.html;msg470885#msg470885 tak to wygląda u mnie;)
  10. łajnot jak mawiają angliki w tę niedzielę był szybki spocik z AKP na Rusi, było kilka osób kto byłby chętny na spota w nadchodzącą niedzielę??? o godz 13, na parkingu na Rusi??? przyznam że przespałem ostatnio jeśli chodzi o forum, ale czas to zmienić
  11. Zdejmij stare dekielki zmierz ich srednice wejdz na: http://www.allegro.pl/search.php?string=audi&category=18730&category=49200 i szukaj właściwych.
  12. ja tam laduje dwie szprychy od roweru i radyjko wychodzi bez problemu :>
  13. sprawdz cały przewód antenowy, od radia do samej anteny, czy nie jest uszkodzony i czy wogóle jest połaczony z anteną to jest pierwszy krok jaki powinienes zrobić
  14. no i deszcz pokrzyżował plany
  15. Ja bede na 99,99% :> te 0,01 pozostawiam na nieprzewidziane przypadki
  16. teraz wszystko juz jasne :> to kto będzie?
  17. taktuś może cos bliżej odnośnie tego miejsca :gwizdanie: nie mam pojęcia gdzie to jest zaznacz miejsce na poniższym mapie http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=olsztyn&ie=UTF8&ll=53.755816,20.511818&spn=0.144726,0.30899&z=12
  18. Czemu by nie :> Tylko gdzie i kiedy?
  19. progi są na zatrzaski, wystarczy odciągnąć i wyskoczy. Tylko oczywiście delikatnie żeby nie połamać
  20. A tak z czystej ciekawości Gdzie jest antena w sedanie??? W tylnej szybie, czy tez w bocznych??
  21. No i po zlocie Dzięki wszystkim za miłe spotkanie!
  22. tam na trasie juz na Was czekaja w nieoznakowanym Passacie/Audi/Skodzie/Mondeo* dobrywieczor... *niepotrzebne skreslic zapomniałaś dodać jeszcze Megane sport
  23. nie martw się nie będziesz sama :> ja wylatuje dopiero o 16:00, po 15 dopiero wychodze z pracy na miejscu nadrobimy
  24. Ja w piątek startuję z Ostródy około 16:00 będzie ktoś może przelatywał w tych godzinach? Jakby co to krzyczcie na CB :>
  25. Miałem ten sam dylemat z homologacją czy bez. No i mam Uniden_a Z tego co udało mi się dowidzieć to teoretycznie możesz dostać 2 czy 4 lata za brak homologacji ale praktycznie nikt tego nie sprawdza. W moim mieście był jeden przypadek, że gościu miał sprawę za to radyjko ale tylko dlatego bo woził fajki z Rosji a jak misiaki go skontrolowali to akurat jechał "pusty" i musieli do czegoś się przyczepić (mieli pewność że zwozi fajki ). Reasumując, ja na twoim miejscu wybrałbym Unidena

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.