Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
moze w niedziele 16.11.2008???
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił w czwartek niestety pracuje do 23 nie da się, jutro ja nie mogę następny zaplanujemy wcześniej- aby każdemu pasowało :oklaski: ok to do nastepnego
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś nie da się przełożyć na piątek? wtedy i ja bym sie pojawił w czwartek niestety pracuje do 23
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej Najlepiej miec pod reka woz strazacki.. Znam lepszy sposób, byłem świadkiem jak gościu płonącym Polonezem wjechał na stację benzynową BP (Kraków, al. 29-Listopada). Nie było że boli, od razu wszyscy co mieli pod ręką gaśnice to je odpalili włącznie z całą obsługą stacji. I auto ugaszone w 5 s. zaj...... sposób :polew: :polew:
-
[ALL B5]doradźcie proszę
popieram zdanie kolegi na zimę lepiej założyć węższe opony od letnich, moim zdaniem 205 to przesada
-
[ALL B6] Montaż CB
radyjko musisz miec pod reka, aby miec swobodny dostep do jego wlaczenia lub ewentualnych regulacji więc schowek moim zdaniem odpada
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Tutaj nie chodzi o to czy Ci sprawdzą, tylko czy jak będziesz potrzebował użyć to czy będziesz miał pod ręką :tongue4: mając kilogramową gaśnicę tak samo jakby nie miec żadnej
-
[B5 AWT] Gdzie w avancie jest miejsce na gaśnicę ?
Ja jezdze już 1,5 roku bez gaśnicy miał,em kilka kontroli drogowych i nigdy nie sprawdzali czy mam gasnice
-
[ALL B6] Montaż CB
http://www.a4-klub.pl/smf/odp_cb_uniden_pro_520_xl-t38669.0.html;msg470885#msg470885 tak to wygląda u mnie;)
-
Spoty Olsztyńskie
łajnot jak mawiają angliki w tę niedzielę był szybki spocik z AKP na Rusi, było kilka osób kto byłby chętny na spota w nadchodzącą niedzielę??? o godz 13, na parkingu na Rusi??? przyznam że przespałem ostatnio jeśli chodzi o forum, ale czas to zmienić
-
[B5 AAH] Jakie dekielki do A4 1995 -zobacz fotke
Zdejmij stare dekielki zmierz ich srednice wejdz na: http://www.allegro.pl/search.php?string=audi&category=18730&category=49200 i szukaj właściwych.
-
[ALL] wyjmowanie radia pomoże ktoś??
ja tam laduje dwie szprychy od roweru i radyjko wychodzi bez problemu :>
-
[B5 AFN] Zwykły kabel lepszy od orginalnej anteny... (Audi beta)
sprawdz cały przewód antenowy, od radia do samej anteny, czy nie jest uszkodzony i czy wogóle jest połaczony z anteną to jest pierwszy krok jaki powinienes zrobić
-
Spoty Olsztyńskie
no i deszcz pokrzyżował plany
-
Spoty Olsztyńskie
Ja bede na 99,99% :> te 0,01 pozostawiam na nieprzewidziane przypadki
-
Spoty Olsztyńskie
teraz wszystko juz jasne :> to kto będzie?
-
Spoty Olsztyńskie
taktuś może cos bliżej odnośnie tego miejsca :gwizdanie: nie mam pojęcia gdzie to jest zaznacz miejsce na poniższym mapie http://mapy.google.pl/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=olsztyn&ie=UTF8&ll=53.755816,20.511818&spn=0.144726,0.30899&z=12
-
Spoty Olsztyńskie
Czemu by nie :> Tylko gdzie i kiedy?
-
[B5 ADP] Którędy kabel
progi są na zatrzaski, wystarczy odciągnąć i wyskoczy. Tylko oczywiście delikatnie żeby nie połamać
-
[B6 AVF] Gdzie znajduje się antena radiowa ?
A tak z czystej ciekawości Gdzie jest antena w sedanie??? W tylnej szybie, czy tez w bocznych??
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
No i po zlocie Dzięki wszystkim za miłe spotkanie!
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
tam na trasie juz na Was czekaja w nieoznakowanym Passacie/Audi/Skodzie/Mondeo* dobrywieczor... *niepotrzebne skreslic zapomniałaś dodać jeszcze Megane sport
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
nie martw się nie będziesz sama :> ja wylatuje dopiero o 16:00, po 15 dopiero wychodze z pracy na miejscu nadrobimy
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Ja w piątek startuję z Ostródy około 16:00 będzie ktoś może przelatywał w tych godzinach? Jakby co to krzyczcie na CB :>
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
Miałem ten sam dylemat z homologacją czy bez. No i mam Uniden_a Z tego co udało mi się dowidzieć to teoretycznie możesz dostać 2 czy 4 lata za brak homologacji ale praktycznie nikt tego nie sprawdza. W moim mieście był jeden przypadek, że gościu miał sprawę za to radyjko ale tylko dlatego bo woził fajki z Rosji a jak misiaki go skontrolowali to akurat jechał "pusty" i musieli do czegoś się przyczepić (mieli pewność że zwozi fajki ). Reasumując, ja na twoim miejscu wybrałbym Unidena