Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Jak odkręcić wentylator nadmuchu - Diavia
no i po sprawie okazało się że wystarczy cały wentylator przekręcić w lewą stronę i po krzyku, sam wychodzi
-
[ALL B5] miejce na radio CB
fotki masz w watku ktory ci podałem
-
Jak odkręcić wentylator nadmuchu - Diavia
tak, od góry są wkręty ale jak do nich się dostać??? z tymi z przodu jeszcze można sobie poradzić ale po bokach czy z tyłu
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
A tak właśnie wygląda na gotowo;) Planowałem gruchę gdzieś podwiesić ale w zasadzie nie za bardzo jest gdzie, zastosowane rozwiązanie jest bardzo poręczne :> Przewód antenowy puszczony progami, z zasilaniem podłączyłem się pod zapalniczkę, ale od tyłu . Nie widać żadnych przewodów :>
-
Jak odkręcić wentylator nadmuchu - Diavia
Wziąłem sie za odgrzybianie klimy zgodnie z opisem http://www.a4-klub.pl/smf/a4_b5_odgrzybianie_klimatyzacji-t10719.0.html po zdjęciu schowka okazało się, że mam inną klimę niż w opisie. Nie ma żadnych śrub do odkręcenia wentylatora Czy ktoś spotkał się z taką klimą? Wydaje mi się że klima nie jest seryjna tylko była dokładana. Klima firmy Diavia
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
moje pitaczki poleciały wczoraj przelewem a ja nadal niebieski - a słowo "niebieski" kojarzy się wiadomo z kim mam nadzieję że się szybko zmieni Abadur ja będę wylatywał z Ostródy nie wcześniej niż o 16, jak masz ochotę zabrać się ze mną to zapraszam
-
[B5 1Z] Głośna praca wentylatora
kurcze na to wychodzi że jednak jest coś nie tak z moją klimą. U mnie potrafi pracować ze 2 może 3 minuty Tylko co jest nie tak? Gdzie szukać przyczyny?
-
[B5 1Z] Głośna praca wentylatora
Wentylator od klimy strasznie głośno pracuje. Nie wydaje jakiś tam dziwnych dzwięków, piszczeń itd porostu jego praca jest głośna. Znajomi śmieją sie, że gdy mam włączona klimę to dzwięk wydobywający się spod maski przypomina pracę silnika V8 :> Czy to jest normalne? Jeśli nie to co może być tego powodem? A i jeszcze jedno, po jakim czasie mniej więcej od momentu wyłączenia klimy powinien zatrzymać się wentylator? Z góry wielkie dzieki za pomoc.
-
BEZPIECZEŃSTWO NA DRODZE - "PUŁAPKI"
Warszawa - Gdańsk w Ostródzie skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną przy BP i M'c Donalds. Mimo tego że jest sygnalizacja czesto zdarzaja sie tam smiertelne wypadki. Często osoby jadące ta droga mając żółte światło nie hamuja tylko dodaja gazu (a może zdążę) ZACHOWAJCIE OSTROŻNOŚĆ NA TYM SKRZYZOWANIU!
-
[ALL B5] miejce na radio CB
przeczytaj sobie ten watek http://www.a4-klub.pl/smf/cb_uniden_pro_520_xl-t38669.0.html radyjko mam umieszczone własnie w miejscu o które pytasz, postaram sie dzisiaj zrobic fotki i umiescic na forum
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Na razie nie wypuszczalem sie poza miasto wiec trudno jest cokolwiek powiedziec o zasiegu. Jutro wyskocze gdzies dalej i przetestuje Jak narazie jestem zadowolony z zestawu
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
wg mnie z wygladu to clarion, jest podswietlony na czerwono i ma w tym samym kolorze wyświetlacz LCD. Choć z drugiej strony Pioneer ma wejscie USB Wybor nalezy do ciebie :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja w srode odpadam, pracuje w godzinach popołudniowych[br]Dopisany: 03 Sierpień 2008, 10:21 _________________________________________________ I jak wybiera się ktoś na Motopiknik? :>
-
Spoty Olsztyńskie
może byśmy spotkali się za tydzien na dajtkach (motopiknik)? Co wy na to?
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
co to jest 20km wczoraj pod wpływem emocji poszedłem do sklepu i jest lemm 130cm. czy dobrze zrobiłem to się okaże Antenka zamontowana na stałe na klapie bagażnika dzisiaj jade zestaroić dam znać jakie efekty :>
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Widze ze kolega cos tam poczytał na tym forum CB ale bez zrozumienia Pomyśl logicznie, jak mógł zestroic antene nie podłaczajac SWRki do radia? To z czym ta antene zestroił,z satelitą ? poprosze go o zdjecia jego SWRki i zobaczysz[br]Dopisany: 31 Lipiec 2008, 19:39 _________________________________________________ nie wierz w te informacje co podaja bo na moje to sa nierealne do osiagniecia chyba ze idealne warunki ale to sie zdarza zadko chcesz porzadna to załóż taka np: http://www.allegro.pl/item404901389_antena_cb_performer_5000_pl_sirio_profesjonalna_.html http://www.allegro.pl/item410410841_antena_cb_president_wa27_vat_gwarancja_.html W zasadzie to myślałem o takiej około 100cm max 120
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Co powiecie na taka antenke? http://www.allegro.pl/item407400953_hurt_najpotezniejsza_at2001_turbo_1000w_6db_20km.html
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Kolego z całym szacunkiem ale to co wyczytałes na forum CB nieco odbiega od rzeczywistości. Fakt,powinno sie stroic antene ustawiona w danym miejscu,ale majac antene magnesowa i dostrajajac ja do radia,po przestawieniu w inne miejsce SWR sie nie zmienia,i uwierz jest to po stokroc sprawdzone. Druga sprawa,skoro piszesz że antene sie stroi do miejsca a nie do radia toz to totalna bzdura, weź swoja antene i postaw w okreslonym miejscu,sprawdź SWR a później to samo zrób z inna antena postawiona w tym samym miejscu,oczywiscie z tym samym radiem,jak sądzisz SWR bedzie taki sam? jaki byłby sens takiego zestrajania? Każda antene trzeba zestroić (a przynajmniej sprawdzic SWR) z radiem z którym ma współpracowac! a czy każda antena pasuje do każdego radia????
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Wybrałem już radyjko, antena montowana na stałe, uchwyt do anteny, długość antenki około 1,2m. Pozostaje juz tylko wybrać konkretny model antenki. Jakie macie propozycje? Ma ktoś może podobny zestaw do mojego? :> Czy jesli kupie osobno radio i antene bede miał problem z dostrojeniem zestawu???
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Wielkie dzieki za wasze opinie Chyba zdecyduje sie jednak na montowaną na stałe o długości około 1,5m :> Jaki uchwyt proponowalibyście mi zastosować? Nie chciałbym ingerować w blachy. Myślałem o zamontowaniu w klapie bagażnika (mam sedana) tylko który uchwyt? Może ktoś ma namiar na coś takiego?
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
myslalem tak 300-350 zeta
-
CB UNIDEN PRO 520 XL
Help me Nosze sie z zamiarem kupienia tego radyjka, mam jednak watpliwosci jaka antene wybrac. Jedni chwala te na magnez inni mowia ze lepsze sa te montowane na stale Jaka dlugosc antenz jest najodpowiedniejsza_ Wiem ze im dluzsza tym lepsza ale jaka jest najoptymalniejsza Co byscie mi polecili
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
heh po piłce można przy zrobić turniej w tysiąca
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
proponuje ostrode przejechac środkiem miasta, bedzie napewno szybciej niz stać w korku na swiatlach przy BP
-
LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.
Zaliczka wpłynęła na konto :> Taktuś może polecimy razem na zlocik, co ty na to? :> :> :>