Treść opublikowana przez Skrzypek
-
[B5 1Z] Paląca się kontrolka od hamulców
czy to się stało nagle czy po wymianie np. klocków?
-
[B5 ADR] Numer lakieru
ciekawe jesteś tego pewien??? z góry zaznaczam że nie nabijam się czy coś takiego tylko naprawdę mnie zaciekawiło to co napisałeś
-
Spoty Olsztyńskie
Ponieważ wczoraj na spociku kilka osób ochrzaniło mnie, że się nie pochwaliłem więc oficjalnie chwalę się :> :> :>: Dnia 3 czerwca o godzinie 11:55 urodziła mi się córeczka Ada http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Ada#5347482878737374114
-
[ALL B8] Które felgi wybrać ostatecznie do A4 B8 ?
osobiście poleciłbym R8 19-20" i furka wypassss :kox:
-
[B5 AHU] Podświetlenie przycisków konsoli środkowej
zacznij od sprawdzenia bezpieczników, później przewody może podczas wymiany je przyciąłeś
-
[B5 ADR] Numer lakieru
kolory są do siebie bardzo podobne jednak nie identyczne i stad róznica
-
Spoty Olsztyńskie
no marian spisałeś się na medal, oczywiście poza tym, że skubnąłeś Zbyszkowi jedno "z" kilka moich fotek http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot14062009#
-
Spoty Olsztyńskie
działaj działaj mariano :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja też się wybieram więc przyjeżdżajcie żebym nie był sam :>
-
[B5 1Z] Lodówka w aucie
osobiście umieściłbym lodówkę w bagażniku tuż za siedzeniami aby można było do niej sięgnąć poprzez odchylenie oparcia siedzenia
-
Spoty Olsztyńskie
wiesz goście mi fikali więc ich uciszyłem więc uważajcie
-
Spoty Olsztyńskie
no to jest już nas dwóch :> kto następny :> :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
już żałuje że nie udało mi się dzisiaj przyjechać tak na marginesie, wybiera sie ktoś do Borska??? http://www.a4-klub.pl/smf/zapisy_na_zlot_polnocy_a4_klubpl-t81268.0.html
-
[ALL B5] Jakie pióra wycieraczek polecacie na wymianę ?
jakiś czas temu przerabiałem ten temat i po przeczytaniu chyba wszystkich postów na ten temat kupiłem zwykłe wycieraczki w TESCO za bodajże 7 pln. Kupiłem je przed zimą i do tej pory mi służą. I takie rozwiązanie zalecałbym :>
-
[B5 AFN] W które miejsce wpiąć zasilanie CB??
ja wpiąłem się pod gniazdo zapalniczki "od tyłu" i wszystko jest ok, tylko trochę roboty było aby dobrać się do miejsca podpięcia :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
mam nadzieje że na następnym spocie juz nie będziesz się tak stresował :> no to kilka moich, spotowych:) http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot17052009#
-
Spoty Olsztyńskie
humorek widze sie poprawił :>
-
Spoty Olsztyńskie
ten gościu faktycznie przyjachał audi, ale tak prawił, że cycki opadały... w życiu już nie wsiądzie do audi, najgorszy egzemplarz, hujowe światła i takie tam pierdoły, z resztą, żeby dostąpić zaszczytu i być na liście, to trzeba przyjechać jak człowiek, przedstawić się wszystkim i nie gadać źle o marce, którą każdy przyjechał. Przyjedzie następnym razem, przedstawi się to i będzie na liście. święte słowa
-
Spoty Olsztyńskie
dzięki za spota :a4fan: p.s. taktuś, z tego co ja naliczyłem to było 15 + A6 srebrne którym gościu wpadł na chwilke
-
Spoty Olsztyńskie
Amen
-
Spoty Olsztyńskie
jeśli o mnie chodzi to raczej nie ma szans abym w tygodniu mógł przyjechać na spocik. Nie chciałbym zabierać głosu za innych ale wydaje mi się, że podobnie jak ja myślą pozostałe osoby spoza Olsztyna. Nalegałbym aby pozostać przy obecnym harmonogramie. :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
wypas furka :kox: gratulacje :>
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie mam nadzieję że w końcu wybiłeś Monice fokę z głowy [br]Dopisany: 09 Maj 2009, 20:03_________________________________________________ dobry wybór, felunek za***isty :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
Marek nie zapomniałeś o kimś???
-
Spoty Olsztyńskie
ja mam w weekend szkołę :wallbash: no chyba że uda mi się wyrwać na chwilkę zobaczymy