-
Dziwne tarcie podczas ruszania
Witam, widzę, że to stara sprawa, ale mam podobne objawy i interesuje mnie przyczyna tego tarcia. Czy już ustaliliście przyczynę? Pozdrawiam
-
Zderzak tylny, czy S LINE będzie pasował do zwykły sedan?
Też mnie to interesuje
-
Jaki akumulator i czy kodować
Też mam ori aku Moll 95Ah 760A ale niestety się kończy. Datę produkcji możesz odczytać na klemie -. Ponieważ Molla o tych parametrach nie można kupić mam zamiar wymienić na Molla 95Ah 800A (625 zł)
-
Skaczące lewego koło podczas gwałtownego ruszania
Przyłączam się do tematu. Mam ten sam objaw, ale w prawym kole. Jestem po przeglądzie technicznym i nie stwierdzono żadnych luzów itp.
-
wtyczka 10 pin do wyświetlacza temperatury zewnętrznej
Witam, poszukuję wtyczki 10 pin do wyświetlacza temperatury zewnętrznej. Pozdrawiam.
-
spinki podszybia są zamieniki?
Witam, ostatno wymieniałem u siebie, a kupiłem je w serwisie audi (Danelczyk w Lublinie) po kilka złotych za szt. Niestety nie pamiętam dokładnie ceny, ale chyba ok. 3-4 zł. Pozdrawiam.
-
Instalacja elektryczna haka
Sorry, zagapiłem się.
-
Instalacja elektryczna haka
Witam, wskocz na link http://www.westfalia-automotive.de/index.php?id=6&L=4 i pobierz instrukcję montażu instalacji. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Problematyczny element w montażu haka ( westfalia )
Witam, nie wiem czy poruszony problem jest aktualny, ale na wszelki wypadek podaję kontakt: WESTFALIA-Automotive Polska Sp. Z o.o. ul. Braniborska 38-40 53-680 Wroclaw Telefon: +48 (0) 71 / 712 10 46 Telefon / Fax: +48 (0) 71 / 712 10 47 E-Mail: [email protected]
-
[B5 AHU] Podświetlenie przycisków konsoli środkowej
Dzięki, popatrzę jak będę miał chwilę czasu.
-
[B5 AHU] Podświetlenie przycisków konsoli środkowej
Witam, jeszcze nie znalazłem rozwiązania tego problemu, bo nie miałem możliwości grzebania pod konsolą. Jak tylko uda mi się coś wykombinować to powiadomię. Pozdrawiam.
-
[ALL B7] Instalacja elektryczna do haka-problem!!! POMOCY!!!
Witam, ostatnio otrzymałem od firmy Goliat z Szamotuł link do Westphalii, może to Ci coś pomoże? http://www.westfalia-automotive.de/index.php?id=6&L=4
-
Jakie imie dla syna/córki ?
Kiedyś, jak nasi piłkarze dobrze grali było prosto: jak syn, to Robert, jak córka, to Gadocha. Ale teraz to sam nie wiem.....
-
[B5 AEB] Podświetlenie nawiewu
Kol.Cuber wyjaśnił dalej komuś innemu. Tutaj masz link: [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 10:44_________________________________________________ Znajdę gdzieś instrukcję jak się wyjmuje te pokrętła. Kol.Cuber dalej wyjaśnił komuś innemu tą sprawę:
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk z wycieraczek
Witam. Miałem podobny przypadek z brakiem odpływu wody spod akumulatora. Samochód po zakupie stał jakiś czas pod gołym niebem, a dobrze wtedy lało.Syfu pod akumulatorem się nazbierało i poziom wody był alarmowy. Po spuszczeniu wody zaczęły fiksować wycieraczki i okazało się, że w silniczku wycieraczek była brunatna maź. Silnik niestety musiałem wymienić.
Fox55
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta