Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
hheheh to jest męski pies bo ma jaja....
-
Spoty Olsztyńskie
:kox:extra będziecie w niedzielę?
-
Spoty Olsztyńskie
nom :> wahaczach
-
Spoty Olsztyńskie
a niedziela coraz bliżej :> na spocika wpadnę z flagą klubową i na nowych kościach
-
[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki
tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia. a jest taka możliwość
-
[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki
proponuję najpierw podłączyć jakiś głośnik bezpośrednio pod radyjko (na krótkim przewodzie), oczywiście pod wyjście na tylne głośniki, jeśli będzie grał to masz pewność, że to wina przewodów. To jest pierwsza czynność jaką powinieneś wykonać. Bez sensu jest grzebać się z przewodami jeśli może okazać sie, że to wina radia.
-
[ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
jesli chodzi o kolor skóry to podejrzewam, że zdania będą podzielone, rzecz gustu. Ja osobiście nigdy bym nie założył jasnej skóry :gwizdanie: lekko przyciemnione szybki jak najbardziej polecam
-
[ALL B5] Listwy drzwiowe w a'la chromie
według mnie oszpecisz takim rozwiązaniem swoją niunie, która de facto wygląda całkiem pozytywnie
-
Spoty Olsztyńskie
nom Marek w ostatnim czasie zaniedbuje się :>
-
[ALL B7] Różnice między 2,0 TDI BRE a BLB ?
najprościej na wlepce w bagażniku w kole zapasowym ewentualnie na głowicy ale tutaj nie zawsze da się zobaczyć bez demontażu osłony
-
SAFE na wyświetlaczu radia
a nie odłączałeś aku? Radio po prostu domaga się wprowadzenia kodu. Po odłączeniu zasilania radyjko automatycznie się blokuje. Jak masz papiery od radia to znajdziesz w nich kod wprowadź go (jak to zrobić masz w podpiętym) i będzie hulało;)
-
[ALL] Za każdym razem muszę rozkodowywać radio
nie wiem co jest tego powodem, ale wiem ,że jest możliwość wgrania wirusika do radia aby nie prosił o kod :gwizdanie:
-
[B6 BFB] Klapa bagażnika - praca amortyzatorków klapy
w mojej B5 jest to samo
-
[ALL B5] Zamiana klocków stronami
wszystko zależy od tego jak klocek się wyciera, jaki jest kąt zużycia. Jeśli jest zużyty mocniej z jednej strony klocka niż z drugiej to i po 500k km nie dotrą się. Jest jedna żelazna zasada o której mówił kolega truckmaniac: klocki zawsze wymienia się na nowe a jak zrobisz to twój wybór
-
Spoty Olsztyńskie
4lo nie wiesz czy Leszek załatwił mi kierunki?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________ no niestety jednak nie dam rady wpaść na spota ;(
-
[ALL B8] Tylny zderzak z PDC i Dyfuzor
- Spoty Olsztyńskie
no już zauważyłem radyjko zmieniłeś?- Spoty Olsztyńskie
czaja wrzuciłem ci pytanko na PW :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
no chociaż klubowicz się odezwał ja na spocika oczywiście zawitam- Spoty Olsztyńskie
kurcze co tu taka cisza? :gwizdanie: żyjecie???- [ALL B8] Tylny zderzak z PDC i Dyfuzor
możesz coś bliżej co to za model?- [B5 ADR] Światło STOP nie działa po wymianie klocków
Z tego co ja wiem to wymiana klocków ma się nijak do światła stopu. Może gdzieś masz przetarty (uszkodzony) przewód, może uszkodzony czujnik stopu? Czy oprócz wymiany klocków coś robiłeś?- [ALL B6] Wymiana wahaczy, sprężyn, amortyzatorów
wahacze masz na allegro- [ALL] Czy te maty bitumiczne będą dobre ?
maty te będą ok- [B6 AWX] Gdzie podłączyć sterowanie foteli ?
trzeba było najpierw założyć wątek dowiedzieć się wszystkiego i dopiero kupować :gwizdanie: - Spoty Olsztyńskie