Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. hheheh to jest męski pies bo ma jaja....
  2. :kox:extra będziecie w niedzielę?
  3. nom :> wahaczach
  4. a niedziela coraz bliżej :> na spocika wpadnę z flagą klubową i na nowych kościach
  5. tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia. a jest taka możliwość
  6. proponuję najpierw podłączyć jakiś głośnik bezpośrednio pod radyjko (na krótkim przewodzie), oczywiście pod wyjście na tylne głośniki, jeśli będzie grał to masz pewność, że to wina przewodów. To jest pierwsza czynność jaką powinieneś wykonać. Bez sensu jest grzebać się z przewodami jeśli może okazać sie, że to wina radia.
  7. jesli chodzi o kolor skóry to podejrzewam, że zdania będą podzielone, rzecz gustu. Ja osobiście nigdy bym nie założył jasnej skóry :gwizdanie: lekko przyciemnione szybki jak najbardziej polecam
  8. według mnie oszpecisz takim rozwiązaniem swoją niunie, która de facto wygląda całkiem pozytywnie
  9. nom Marek w ostatnim czasie zaniedbuje się :>
  10. najprościej na wlepce w bagażniku w kole zapasowym ewentualnie na głowicy ale tutaj nie zawsze da się zobaczyć bez demontażu osłony
  11. a nie odłączałeś aku? Radio po prostu domaga się wprowadzenia kodu. Po odłączeniu zasilania radyjko automatycznie się blokuje. Jak masz papiery od radia to znajdziesz w nich kod wprowadź go (jak to zrobić masz w podpiętym) i będzie hulało;)
  12. nie wiem co jest tego powodem, ale wiem ,że jest możliwość wgrania wirusika do radia aby nie prosił o kod :gwizdanie:
  13. wszystko zależy od tego jak klocek się wyciera, jaki jest kąt zużycia. Jeśli jest zużyty mocniej z jednej strony klocka niż z drugiej to i po 500k km nie dotrą się. Jest jedna żelazna zasada o której mówił kolega truckmaniac: klocki zawsze wymienia się na nowe a jak zrobisz to twój wybór
  14. 4lo nie wiesz czy Leszek załatwił mi kierunki?[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 22:17_________________________________________________ no niestety jednak nie dam rady wpaść na spota ;(
  15. no już zauważyłem radyjko zmieniłeś?
  16. czaja wrzuciłem ci pytanko na PW :gwizdanie:
  17. no chociaż klubowicz się odezwał ja na spocika oczywiście zawitam
  18. kurcze co tu taka cisza? :gwizdanie: żyjecie???
  19. możesz coś bliżej co to za model?
  20. Z tego co ja wiem to wymiana klocków ma się nijak do światła stopu. Może gdzieś masz przetarty (uszkodzony) przewód, może uszkodzony czujnik stopu? Czy oprócz wymiany klocków coś robiłeś?
  21. wahacze masz na allegro
  22. trzeba było najpierw założyć wątek dowiedzieć się wszystkiego i dopiero kupować :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.