Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Przestały grać tylne głośniki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wlasnie przestaly grac.Zauwazylem to dzisiaj.W piatek wyciagalem radio moze to ma z tym cos wspolnego.Sprawdzilem polaczenia przy radiu i wszystko ok.Co sprawdzic??JAk sprawdzic??Pomozcie :embarrassed: :embarrassed:

Opublikowano

Sprawdż przejście przewodu w słupku w tej gumie moze sie przerwały wcześniej a Ty dopiero teraz to zaywazyłeś.

Opublikowano
  • Autor

W tej gumie vo ja widac po otwarciu drzwi??

Wlasnie lutowalem te przewody,ale w dzwiach kierowcy.Tutaj bylo widac przetarcia.Ide sprawdzic wszystkie drzwi.

A wtedy by sie dziala chyba tylko jedna strona co?Ta przetarta.A nie gra caly tyl..[br]Dopisany: 06 Lipiec 2009, 20:16_________________________________________________W weekend wymienialem tunel srodkowy.Moze to ma cos wspolnego??

Opublikowano

Moze to ma cos wspolnego??

Moze cos nieumyslnie rozlaczyles. Wyjmij radio i zobac czy wszystkie kostki wpiete jak nalezy, poruszaj nimi troche moze gdzies nie ma styku.

Opublikowano
  • Autor

Moze to ma cos wspolnego??

Moze cos nieumyslnie rozlaczyles. Wyjmij radio i zobac czy wszystkie kostki wpiete jak nalezy, poruszaj nimi troche moze gdzies nie ma styku.

Robilem juz tak,nic nie daje.Jutro rozbiore znowu caly tunel i zobacze.Czybe,ze ktos wie czy tam kable w ogole ida to moze mi oszczedzi pracy :disgust: :disgust:

Opublikowano

proponuję najpierw podłączyć jakiś głośnik bezpośrednio pod radyjko (na krótkim przewodzie), oczywiście pod wyjście na tylne głośniki, jeśli będzie grał to masz pewność, że to wina przewodów. To jest pierwsza czynność jaką powinieneś wykonać. Bez sensu jest grzebać się z przewodami jeśli może okazać sie, że to wina radia. :wink4:

Opublikowano

Czybe,ze ktos wie czy tam kable w ogole ida to moze mi oszczedzi pracy

tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia.
Opublikowano

Czybe,ze ktos wie czy tam kable w ogole ida to moze mi oszczedzi pracy

tunelem środkowym nie idążadne kable do głośników, a moze odwrotnie kostki podpiełeś do radia.

a jest taka możliwość :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nie ma takiej mozliwosci.

Opublikowano

Uszkodzeniu mógł ulec wzmacniacz ponieważ z niego zasilane są tylne głośniki, jeśli masz system bose i grają przednie głośniki wtedy przyczyna jest inna.

Opublikowano
  • Autor

Nie mam bose.Jak sprawdzic ten wzmacniacz???

Opublikowano

Wlasnie przestaly grac.Zauwazylem to dzisiaj.W piatek wyciagalem radio moze to ma z tym cos wspolnego.Sprawdzilem polaczenia przy radiu i wszystko ok.Co sprawdzic??JAk sprawdzic??Pomozcie :embarrassed: :embarrassed:

sprawdź jak masz ustawiony fader. Czy tył wcale nie gra czy gra cicho?

Opublikowano
  • Autor

JAk skrece fader na maxa do tylu to nic,cisza.[br]Dopisany: 07 Lipiec 2009, 00:11_________________________________________________Jak sprawdzic ten wzmacniacz??

Opublikowano

wzmacniacz masz w bagazniku,pod tapicerka po prawej stronie,na wysokosci wlewu paliwa-popatrz tam ,moze sie cos wypielo...

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze.Jak zdjac polke za fotelami,zeby sie dostac do wzmacniacza??

Opublikowano

Sprawdze.Jak zdjac polke za fotelami,zeby sie dostac do wzmacniacza??

jak otworzysz bagaznik,troche wyzej,niz sruba od tylnej lampy, masz taki metalowy zaczep-odchyl go do wewnatrz bagaznika-wloz reke i srubokretem podwazaj takie klipsy,nie pamietam ile ich jest-wzmak jest zaraz pod polka,wiec tylko te okladzine boczna musisz zdjac :wink4:
Opublikowano

Sprawdze.Jak zdjac polke za fotelami,zeby sie dostac do wzmacniacza??

masz subwoofer?

Opublikowano

To prawdopodobnie wina wzmacniacza tylnego sproboj przeczyscic wtyczke plynem do stykow moze tam nie laczy albo wzmacniacz nawalil.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdze.Jak zdjac polke za fotelami,zeby sie dostac do wzmacniacza??

masz subwoofer?

Jest.

Opublikowano

ja bym jeszcze raz sprawdził kablomanie przy radiu. Wzmacniacz ma stałe zasilanie a budzi się po otrzymaniu sygnału z radia (żółtej kostce pin nr 6 powinno być 12V) Ale gdybyś szukał wzmacniacza:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_b6_sedan_lokalizacja_wzmacniacza-t27461.0.html;msg337695#msg337695

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.