Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
Płoną sztuczne ognie, płynie już muzyka, idzie Nowy Rok, stary już umyka więc wznieśmy puchary, tańczmy do rana, niech los nam nie szczędzi kawioru i szampana. Najlepszego łobuzy :>
-
Spoty Olsztyńskie
no to widze że szykuje się gruby spocik :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
Gdy Mikołaj nie da paki, spuść mu wpie*rdol, wypruj flaki, laskę wepchaj mu do du*py, niech spie*rdala z Twej chałupy. :> Najlepszego!!!
-
Spoty Olsztyńskie
ja ebie zapisze to w kalendarzu :tongue4: :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
no pany to i ja spróbuje sie zorganizować na piwny :>
-
Spoty Olsztyńskie
a propos dzidy
-
Spoty Olsztyńskie
ja tam widze na rozpisce 13.11 :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
hey pytki może wy się wypowiecie w temacie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=227893.0
-
Chrysler Pacifica
czytałem, ale jak to mówią "każdy swoje chwali", wydaje mi się, że na naszym forum mogę spodziewać się bardziej obiektywnej opinii
-
Chrysler Pacifica
Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym autem? Proszę o opinie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
zapraszam
-
Spoty Olsztyńskie
przyjedz to zobaczysz :>
-
Spoty Olsztyńskie
duchem byłem cały czas :> nie czułeś?
-
Spoty Olsztyńskie
siemka łobuzy
-
Spoty Olsztyńskie
amen :> :good:
-
Spoty Olsztyńskie
:> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
no właśnie w niedzielę to i ja prędzej mogę się wybrać a w środek tygodnia bez szans :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka chopy :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Zapraszam na spoty:) :a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Ogłaszam konkurs, kto jutro pierwszy przywita się na forum Do wygrania :mysli: wielkie NIC
-
Kredyt na zakup auta
Słyszałem, że kredyt pod hipotekę wychodzi taniej niż zwykły gotówkowy, ma ktoś w tym jakieś doświadczenie?
-
Kredyt na zakup auta
no ja kilka lat temu też brałem kredyt na dowolny cel w pko bp 25tys na 5 lat, koszt całowity około 5tys więc do przełknięcia. Musze poszukać najodpowiedniejszej/najtańszej opcji. Może pod hipotekę Jeden z użytkowników forum zaoferował swoją pomoc w doradzeniu Na pewno skorzystam