Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Siemka chopy:decayed: znacie może to autko?? Śliczne Audi A4 2005 rik 1.9 TDI (2376547673) - motoAllegro będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
-
Spoty Olsztyńskie
siemka łobuzy, z tego co pamiętam to projekt ostateczny robiła liliana, a wykonanie z jarko załatwiał Marek:eusathink:
-
Spoty Olsztyńskie
u mnie jest 265:tongue4: zmniejsz rozdzielczość o będziesz miał więcej
-
Spoty Olsztyńskie
pierwszy po nowemu
-
Spoty Olsztyńskie
1000 lat Mareczku :>
-
Spoty Olsztyńskie
a ja właśnie mam konkret bombkę :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
dzięki za życzonka :>- Spoty Olsztyńskie
moja niuńka pali bezproblemowo- Spoty Olsztyńskie
no to mi pomógł, kolejne strony do przeczytania- Spoty Olsztyńskie
YO chopy nie mam czasu aby przewalać całe forum i czytać milion postów :gwizdanie: czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć kilka słów o B7 2.0TDI? który silnik wybrać a od którego trzymać się z dala? Interesuje mnie autko z 2005-2006. Z tego co udało mi się na szybko znaleźć to unikać BLB i BRD, a co wybrać???- Spoty Olsztyńskie
arko przed zakupem poczytaj opinie użytkowników np tu: http://www.ceneo.pl/;01511555265-10.htm jeśli chodzi o wielkość matrycy to w telewizorach LCD, LED czy plazmach zaleca się około 3,8cm odległości od ekranu podczas oglądania na każdy cal przekątnej.- Spoty Olsztyńskie
YO! :> arko, najpierw kupujesz a później prosisz o opinie??? a nie powinno być odwrotnie- Spoty Olsztyńskie
takie tam BMW http://moto.wp.pl/kat,92714,title,G-Power-BMW-M5-Hurricane-RS-jedzie-357-kmh-na-autostradzie,wid,14183873,wiadomosc.html- Spoty Olsztyńskie
no tak to lepiej dostać w przód i tył od razu i masz pełną B7 :polew:- Spoty Olsztyńskie
wypas B7 http://moto.allegro.pl/sliczne-auto-audi-a4-quattro-s-line-3-0-v6-i2059783191.html- Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
bierz maxi i zachacz o Ostródę- Spoty Olsztyńskie
:bicz:- Spoty Olsztyńskie
może jeszcze po mnie zajedziecie?- Spoty Olsztyńskie
i do tego kinect i jest masakra- Spoty Olsztyńskie
ooo chińczyka kojarzę dam rade- Spoty Olsztyńskie
chyba jakoś trafie- Spoty Olsztyńskie
chopy gdzie jest te Alibi? Na Pstrowskiego? Między Dworcową a Wyszyńskiego???- Spoty Olsztyńskie
Mareczku, pora zmienić zapis w podwieszonym Najbliższy SPOT odbędzie się: NIEDZIELA 11 grudnia o godz. 16, na parkingu pd Carrefour :polew: - Spoty Olsztyńskie