Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. Siemka chopy:decayed: znacie może to autko?? Śliczne Audi A4 2005 rik 1.9 TDI (2376547673) - motoAllegro będę wdzięczny za jakiekolwiek info.
  2. siemka łobuzy, z tego co pamiętam to projekt ostateczny robiła liliana, a wykonanie z jarko załatwiał Marek:eusathink:
  3. u mnie jest 265:tongue4: zmniejsz rozdzielczość o będziesz miał więcej
  4. pierwszy po nowemu
  5. 1000 lat Mareczku :>
  6. a ja właśnie mam konkret bombkę :polew:
  7. dzięki za życzonka :>
  8. moja niuńka pali bezproblemowo
  9. no to mi pomógł, kolejne strony do przeczytania
  10. YO chopy nie mam czasu aby przewalać całe forum i czytać milion postów :gwizdanie: czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć kilka słów o B7 2.0TDI? który silnik wybrać a od którego trzymać się z dala? Interesuje mnie autko z 2005-2006. Z tego co udało mi się na szybko znaleźć to unikać BLB i BRD, a co wybrać???
  11. arko przed zakupem poczytaj opinie użytkowników np tu: http://www.ceneo.pl/;01511555265-10.htm jeśli chodzi o wielkość matrycy to w telewizorach LCD, LED czy plazmach zaleca się około 3,8cm odległości od ekranu podczas oglądania na każdy cal przekątnej.
  12. YO! :> arko, najpierw kupujesz a później prosisz o opinie??? a nie powinno być odwrotnie
  13. takie tam BMW http://moto.wp.pl/kat,92714,title,G-Power-BMW-M5-Hurricane-RS-jedzie-357-kmh-na-autostradzie,wid,14183873,wiadomosc.html
  14. no tak to lepiej dostać w przód i tył od razu i masz pełną B7 :polew:
  15. wypas B7 http://moto.allegro.pl/sliczne-auto-audi-a4-quattro-s-line-3-0-v6-i2059783191.html
  16. bierz maxi i zachacz o Ostródę
  17. :bicz:
  18. może jeszcze po mnie zajedziecie?
  19. i do tego kinect i jest masakra
  20. ooo chińczyka kojarzę dam rade
  21. chyba jakoś trafie
  22. chopy gdzie jest te Alibi? Na Pstrowskiego? Między Dworcową a Wyszyńskiego???
  23. Mareczku, pora zmienić zapis w podwieszonym Najbliższy SPOT odbędzie się: NIEDZIELA 11 grudnia o godz. 16, na parkingu pd Carrefour :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.