Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Półka z płyty g-k POMOCY!
Koledzy i koleżanki Chcę w salonie zbudować półkę z płyty gips-karton. Problem polega na tym, że półka ma być na całej długości ściany (4,5m). Wysokość 15cm a głębokość 35cm. Ma ktoś może pomysł jak to zamocować do ściany aby się nie rozsypało:wink:??? Z bokami nie ma problemu ponieważ będą oparte na ścianach bocznych a co ze środkiem??? Będę wdzięczny za pomoc!!!
-
Spoty Olsztyńskie
co tu taka cisza? może jakiś spocik?
-
Spoty Olsztyńskie
no to spocik za tydzień jacco czym polerujesz autko, że tak się świeci?
-
Spoty Olsztyńskie
kiedy robimy spota? dobrze byłoby coś podwiesić
-
Spoty Olsztyńskie
GRATULACJE Adrian. Ty nie zwalaj na to, że nie ma neta na działce pewnie dzisiaj odcinka będzie po obronie
-
Spoty Olsztyńskie
nic dodać nic ująć Zaleczeq kto jak kto ale ty sam dobrze wiesz jak to wygląda:wink: nikogo nie zmusisz do przyjazdu na spota.
-
Spoty Olsztyńskie
ja niestety nie dam rady:kwasny: jak tam KSW oglądacie??
-
Spoty Olsztyńskie
nawet wskazani:wink: ZAPRASZAMY na spoty:a4fan::a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
No i po spocie:kwasny: Obecni: adrianus arko72 czaja77 krzysiekml kwiatko MajkiMajk Skrzypek Zaleczeq Kogo nie było niech żałuje:tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
ja na 99,9999% będę
-
Spoty Olsztyńskie
ty się nie staraj tylko po prostu wpadaj:grin:
-
Spoty Olsztyńskie
Grześ czekamy:whistling:
-
Spoty Olsztyńskie
dawaj dawaj Karol, dawno nie widzieliśmy 2,5tdi:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
Podwieszone:decayed: spot 19 maja:a4fan::a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
Panowie, ponieważ ostatnio trudno nam się zebrać większą grupą na spocie proponuje spróbować ustawić następnego spota tak aby większości pasował termin. Wstępnie proponuję 12 lub 19 maja. Dobrze byłoby w końcu spiknąć się większą grupą. Co wy na to? Na razie nie będę puszczał ankiety proszę tylko o wasze opinie która data byłaby odpowiedniejsza. A może zaproponujecie jeszcze inny termin.
-
Spoty Olsztyńskie
ja też nie dam rady tym razem, nieplanowana wizyta rodzinki:facepalm:
-
Spoty Olsztyńskie
wkradła się pomyłka w dacie:embarrassed: SPOT ODBĘDZIE SIĘ JAK ZWYKLE W NIEDZIELĘ:a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
termin masz podpięty:whistling:
-
Gdzie na mazury jechac na majówke ? proponujcie razem z namiarami i ew cenami
polecam Ostróde naprawde warto:naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
ile czasu trwa full opcja? możemy spota przenieść na wcześniejszą godzinę żeby skończyć przed zmrokiem:wink:
-
Spoty Olsztyńskie
jestem za, ale nie 50/50 tylko 100/100:grin:
-
Jakie buty ?
ja tam bym polecał coś takiego Buty mskie Pierre Cardin wiosna lato 2013 - e-pauloadriani.pl nie koniecznie Pierre Cardin ale na pewno zamsz, nota bene bardzo modny w tym sezonie:wink: no i jeśli ktoś preferuje mokasynki, też ostatnio modne:wink: http://www.riccardo.pl/on/buty-meskie/mokasyny/mokasyny-gino-rossi-mw1483
-
Promocje, okazje na alko i nie tylko
Co wy gadacie Budweiser bardzo dobre piwko
-
Spoty Olsztyńskie
???
-
Spoty Olsztyńskie
wstyd!!!