Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
UWAGA załki, kwiatki, adrianusy i inne gady. Ja tu zrobie z wami porządek Dzięki Mareczku!
-
Spoty Olsztyńskie
niestety nie mam:kwasny: ale może uda się coś załątwić troszkę cierpliwości:a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszam na spoty:a4fan::a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum i zapraszamy na spoty:a4fan::a4fan::a4fan:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum i zapraszamy na spoty:a4fan::a4fan::a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
kiedy wy wreszcie przestaniecie zazdrościć koloru:tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
ja mam czarną i mi wystarczy. zresztą biała mi się nie podoba:tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Spoty Olsztyńskie
a nie mówiłem, że Grześ jest na bieżąco na forum:grin: tylko, że leń i nie chce mu się d*py na spota ruszyć
-
Spoty Olsztyńskie
No i spotowanie 2013 rozpoczęte:naughty: Obecni na spocie: adrianus borsuk90 - mam nadzieję że się nie myle:whistling: jaccov6 kwiatko Pipek Skrzypek Zaleczeq zbychzz Dzięki wszystkim za spotkanie i do następnego!!!:a4fan: ps. ciekawe co się dzieje z: Taktuś, Czaja, Arko, Mayhem, Gruby???:whistling::whistling:
-
Spoty Olsztyńskie
mam nadzieję, że nie będzie padać
-
Spoty Olsztyńskie
niedziela???
-
Spoty Olsztyńskie
Ruś
-
Spoty Olsztyńskie
ja sie dostosuje
-
Spoty Olsztyńskie
może trzaśniemy jakiegoś spocika? są chętni?
-
Spoty Olsztyńskie
powodzenia w dalszych poszukiwaniach
-
Spoty Olsztyńskie
hehe dobrze wiesz którą mam na myśli:) a jak sprawował się automat?
-
Spoty Olsztyńskie
zbyszek jak tam furacz????
-
Spoty Olsztyńskie
zawsze można przeprowadzić reaktywację dzięki za spota chłopaki:naughty:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
chodzi o to, że mróz przyłapie smar i nie otworzysz schowka:wink:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wydaje mi się, że smarowanie tłoczka zimą nie jest najlepszym rozwiązaniem:kwasny:
-
Spoty Olsztyńskie
to jest już nas trzech:grin: ejjjj stara gwardia może się odezwie!! Lista osób na sobotni spocik: zbychzz Pipek skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
no to jest już nas dwóch:decayed: proponuję sobotę a żeby było miło to 14:30 jak za starych dobrych......
-
Spoty Olsztyńskie
pany może by tak spiknąć sie w sobotę czy niedzielę na Rusi i powspominać stare dobre czasy???:a4fan:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tu masz rozwiązanie: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/naprawa-klamki-schowka-pasazera-234236/ sam to przerabiałem jakiś czas temu a teraz szykuje mi się zabawa z zawiasem:kwasny: te schowki to jakaś masakra.