Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. Najlepszego Panowie aby ten 2013 był jeszcze lepszy od obecnego. Pozdro!:a4fan::a4fan::a4fan:
  2. oooo widzę że coś się ruszyło na koniec roku. Dobrej zabawy sylwestrowej, no i jeszcze lepszego 2013!!! pozdro chopy!:a4fan::a4fan::a4fan::a4fan::a4fan:
  3. siemka:):a4fan:
  4. To i ja się przyłączę do życzeń Najlepszego Panowie! Bogatych Mikołajek
  5. ogólnie spoko, tylko ostatnio zapalił mi się airbag:kwasny:, komputer wskazał na czujnik poduchy bocznej kierownicy:whistling: teraz pora na znalezienie przyczyny. Prawdopodobnie styki czujnika, trzeba sie zmobilizować i zajrzeć do niego.
  6. jaki ty spostrzegawczy:wink: juz poprawiony:radocha:
  7. ja pie...... jaki tu ruch:grin: pozdro ziomki:banan:
  8. najlepszego Załek:drunk:
  9. widziany dwukrotnie w Ostródzie. Pozdrowionka dla kierowcy klubowego avanta:wink: <br /><br />
  10. jak tam panie Marku, egzaminujesz już??
  11. i jak, zmobilizowałeś się?
  12. Jeśli komuś zależy na dobrym kluczu to polecam firmę GEDORE. Klucze są naprawdę mega wytrzymałe.
  13. przeszukałem cały internet i nie mogę znaleźć instrukcji do B8 w języku polskim:cry: może ktoś z Was jest w stanie mi pomóc?? Będę bardzo wdzięczny!
  14. założę się że byłeś ty takich imprez nie odpuszczasz:polew:
  15. a jednak BMW:decayed:
  16. sam wiesz Zbyszek, że na giełdzie w Olsztynie h.. nocuje ps znalazłeś już cos???
  17. :polew: Pany szukam dwóch dekielków do fel s-line 18", tych co mam w B7. Nie wiecie kto może ma takie na zbyciu??? 8D0601165K
  18. spadam, wieczorkiem zajrzę
  19. profil uaktualniony:banan: ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- najpierw czytaj a później pytaj!!!!!:tongue4:
  20. nie, Stargard Szcz
  21. miałem to samo w ubiegłym roku:kwasny: wyciągałem tapicerę podłogi, odkurzaczem do prania dywanów wyciągałem wodę z gąbki później dosuszanie na słoneczku, sprawdzenie i udrożnienie wszystkich kanałów odpływowych na podszybiu i po problemie. Jak do tej pory spokój. A tak przy okazji to zmieniłem furkę <br /><br />
  22. wydaje mi sie że te auto sprzedaje się już dłuższy czas dzięki Adaś, odpuszczam
  23. Skrzypek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzwoniłem do gościa ale jest w Niemczech i nie bardzo mógł rozmawiać. Prosił o kontakt jutro rano:kwasny: Z tego co mi mówił to autka stoją na wylocie z Łodzi do Katowic.
  24. Skrzypek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka koledzy, mam do Was WIELKĄ prośbę mam zamiar zmienić swoją wysłużoną B5 na B7. I właśnie w Łodzi znalazłem dwie sztuki godne uwagi. Z racji tego, że do Łodzi mam spory kawałek drogi byłbym wdzięczny gdyby ktoś znalazł chwilkę i obejrzał autka: AUDI A4 1.9TDI NAVI CHROM TEMPOMAT SERWIS 158 TYS. (2393280867) - motoAllegro i AUDI A4 1.9TDI PARKTRONIC TEMPOMAT SERWIS 141 TYS. (2386779552) - motoAllegro Oba autka ma ten sam gość, więc obie niuńki można na raz obejrzeć Czy mogę liczyć na Twoją pomoc?? Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.