Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
ja też popijam browarka :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
Zbyszek jeszcze raz wielkie dzięki za prezent :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
nom jeszcze rok temu były trzy, cztery niewidoczne wśród AKaPików a teraz ze spotu na spot jest nas coraz więcej :kox:- Spoty Olsztyńskie
Grupa olsztyńska rośnie w siłę :kox: :a4fan: :oklaski:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nom dołączam się :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
fotki w poście z listą obecności :> - Nowicjusz - wątek powitalny