Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
no za ciepło to nie było, ale ludziska dopisali :a4fan: i rozgrzana atmosfera :kox: jutro wkleję kilka fotek :>
-
Spoty Olsztyńskie
w dżinie? :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
no ja jestem po czyścioszce ale zaraz zagryzę jeszcze browarkiem :> :> :> brrrrrrrrrr nie dziś .jak coś to może kolorowa jim bim jak ostatnio piłem z tobą kolorową to spałem w :>
-
Spoty Olsztyńskie
no ja jestem po czyścioszce ale zaraz zagryzę jeszcze browarkiem :> :> :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :> wypił jedno i ma humor TY Skrzypku na spocie jutro jesteś? no raczej :> :kox: :a4fan:
-
Spoty Olsztyńskie
A wiesz fajny dzień dzisiaj ,nawet żona mi po piwko skoczyła a to nie ma co się dziwić że masz dobry humor :>
-
Spoty Olsztyńskie
Wal jak w dym Zapraszamy :a4fan: :a4fan: P.S. Nie bijemy, nie kręcimy wora, nie odkręcamy kół od auta, nie drapiemy lakieru, nie wykręcamy żarówek i nie wyciągamy przepływomierzy... :polew: :polew: :polew: Marek, zapomniałeś dodać że lubimy czystą :> :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> zapraszam na spoty olsztyńskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.3000.html
-
Spoty Olsztyńskie
to coś słabo patrzysz kalendarzy jest 95szt a zamówień już na 97 szt
-
Spoty Olsztyńskie
mogę ci odstąpić mój za jedyne 99,99pln
-
Spoty Olsztyńskie
i nastała cisza ?
-
Spoty Olsztyńskie
Grześ to się dorobiłeś na kolegach
-
Ślisko
Było już 2 razy w tym wątku co nie zmienia faktu, że filmik za***isty :>