Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
złapana na gorącym
-
Spoty Olsztyńskie
nom za ciepło to nie było i niewiele osób z nami marzło :gwizdanie: Lista obecności: 1. czaja 2. mayhem + druga połówka 3. zbychzz 4. gruby1983r 5. Skrzypek 6. Żaneta i Paweł 7. Marianb 8. kilka osób z AKP Dzięki za spocika i tradycyjnie kilka fotek http://picasaweb.google.pl/m.skrzypczynski/Spot08112009#
-
Spoty Olsztyńskie
a kto będzie?
-
Spoty Olsztyńskie
ja właśnie zaczynam trzeci sezon na Goodyear Ultra Grip 7 są naprawdę niezłe , polecam :good:
-
Spoty Olsztyńskie
http://moto.allegro.pl/item792150672_felgi_15_5x112_vw_audi.html :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
moja niuńka też od tygodnia w nowych tzn. zimowych butkach :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Spoty Olsztyńskie
doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB ide spac już? :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
doszło doszło, właśnie poszła pierwsza partia nie jest to takie proste bo jedna fota to 3,5 MB- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
Turbo Fake Turbo wałek- Spoty Olsztyńskie
siemka :>- Spoty Olsztyńskie
Zbyszek skąd jest ten cwaniak?- Ostrzeżenie - moja przygoda z zakupem turbosprężarki na naszym forum
kolego przeczytaj dokładnie całą historię opisaną przez Zbyszka, próbował usilnie załatwić polubownie sprawę ale kolo ma to w doopie HUGO, proponuję dla takich gości stworzyć osobny kolor OSZUST :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
a może puka, bo koło niedokręcone... :gwizdanie: takie gdybanie nic nie da, nikt też jeszcze nie usunął usterki klikając myszką. Musisz wjechać na podnośnik i ktoś kto ma pojęcie musi wszystko obaczyć. Jak będziesz miał przód zrobiony na tip top to wtedy dopiero mechanik znający rzemiosło zacznie ustawiać zbieżność. Innej kolejności nie ma. AMEN- Spoty Olsztyńskie
to maglownica odpada, jesli byłaby to maglownica o przy skręcaniu by stukała- Spoty Olsztyńskie
co będzie następne? A4 :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> zapraszam na spoty http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.2160.html- Spoty Olsztyńskie
teraz jeszcze jest za słaby ale dajcie mu czasu- Spoty Olsztyńskie
Tomek będzie mistrzem świata w wadze ciężkiej mówię wam- Spoty Olsztyńskie
To zaszalałeś- Spoty Olsztyńskie
Grzesiu ile przegrałeś??? :> :tongue4: :tongue4:- Spoty Olsztyńskie
Tomek! Tomek!- Spoty Olsztyńskie
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Spoty Olsztyńskie
lepsze coś niz nic zobaczymy................................. nie widziałeś ostatnich walk Gołoty???- Spoty Olsztyńskie
lepsze coś niz nic - Spoty Olsztyńskie