Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
jak Taktuś mówi to nie ma h.ja we wsi :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
W Nowym Roku, tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proście niebiosa, by Wam dały, dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku! :>
-
Spoty Olsztyńskie
W Nowym Roku, tuż po balu oprócz szczęścia, zdrowia, szmalu, proście niebiosa, by Wam dały, dużo seksu i gorzały. Do Siego Roku! :>
-
Spoty Olsztyńskie
ok, masz odpuszczone :>
-
Spoty Olsztyńskie
marian a wykupiłeś prawa autorskie do moich fotek? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
mayhem to coś dla ciebie http://www.joemonster.org/art/13071/Zeby_inni_kierowcy_nie_trabili_
-
Spoty Olsztyńskie
:polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
Ile liści na drzewie, ile chmurek na niebie, ile w wierszu jest rymów, ilu ojciec ma synów, ile na choince igieł, ile helikopter ma śmigieł, ile w AUDI OOOO-ek, ile na wiosnę jaskółek, Tyle życzę Wam radości, ciepła, zdrowia, pomyślności :>
-
Spoty Olsztyńskie
nie tylko u niego ten co synka pilnował :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> zapraszam na spoty olsztyńskie http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_olsztynskie-t7607.2655.html
-
Spoty Olsztyńskie
nie tylko u niego
-
Spoty Olsztyńskie
dlaczego?
-
Spoty Olsztyńskie
ja też jestem za :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
:mysli:
-
Spoty Olsztyńskie
siemka :> wybiera sie ktoś do Bukowiny?
-
Spoty Olsztyńskie
Ja niestety nie dam rady dzisiaj zajechać
-
Spoty Olsztyńskie
spox, właśnie Michała stawiałem do pionu i dał się??? :>
-
Bezprzewodowa myszka bluetooth czy USB
Chcę kupić bezprzewodową myszkę do lapka. Wybór padł na: http://www.allegro.pl/item849154377_mysz_laptop_bluetooth_laser_5000_mercedes_kabli_0.html Czy ktoś z was używa myszki bluetooth? Czy lepiej kupić mysz właśnie na bluetooth czy taką z odbiornikiem?
-
Spoty Olsztyńskie
nic nie chcę mówić ale twój zderzak nie lepiej wygląda
-
Spoty Olsztyńskie
oficjalnie gość może ci teraz naskoczyć tylko czy ty bedziesz mogł z tym żyć [br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 19:53_________________________________________________ total seria. U Helmutów oglądałem przedział 2000/2001 r.. niektóre fury... totalne padaki :evil: :evil:, na zdjęciach tylko ładne a niektórzy sprzedawcy to :polew: mówią : wszystko jest OK i Tip Top, nic tylko przyjeżdżać i brać, a później się okazuje, że Brief jeszcze w banku bo właściciel kredytu nie spłacił... :evil: może i nie uwierzycie ( mam świadków :polew: ), ale kupiłem od 56-letniego bardzo sympatycznego Niemca spod Koln, otworzył garaż i wyjechał... nowym 9-letnim autem i po wszystkim wyjął z barku rieslinga rocznik 2007 i powiedział: proszę to dla małżonki żal było nie brać a gdzie te fotki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: