Treść opublikowana przez Skrzypek
-
Spoty Olsztyńskie
Tomek! Tomek! :> ja kase postawiłem na Gołote i remis :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: to jestes w plecy
-
Spoty Olsztyńskie
Tomek! Tomek! :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
ze jak? :polew:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>
-
Spoty Olsztyńskie
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Spoty Olsztyńskie
jest i rurka :> okazało się że u mnie w pracy używają takiej chłopaki, i mają kilka metrów więc odrąbałem kawałek :good: :good: jest poprawa? na razie jeszcze jeżdżę z taśmą i jest ok jutro wymiana rurki i dam znać :>- Spoty Olsztyńskie
jest i rurka :> okazało się że u mnie w pracy używają takiej chłopaki, i mają kilka metrów więc odrąbałem kawałek- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sześć liczb które trafią w najbliższej kumulacji to ja też chce one sa moje- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :>- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum :> - Nowicjusz - wątek powitalny