Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skrzypek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Skrzypek

  1. Mareczku a gdzie fotki nowej niuńki
  2. został po prostu zmiażdżony :>
  3. VIP_a nie było to tak jakby i spotu nie było
  4. przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło ahh pali tak jak jego właśćiciel no tak właściciel pali cieniasy to i AHaHa cienko pali
  5. przyznaj sie ze poprostu AHaHa nie odpaliło
  6. :bicz3:
  7. od nas tylko ja i zbyszek
  8. no i po spocie :> frekwencja A4-klub.pl ;(
  9. głos koorva już zdarłem Mareczku kiedy emisja na antenie koncertu w twoim wykonaniu?
  10. Żadna tajemnica, wybieram się do programu "Szansa na sukces", zaśpiewam kolędę " Jezus malusieńki" w opracowaniu Mazowsza. Troszkę mam tremę. Trzymta kciukasy :polew: :> :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  11. no pochwal się :>
  12. Witam na forum :> Jak będziesz w Ostródzie to zapraszam na spoty :>
  13. Grzesiu gratuluję breloka :oklaski:
  14. Witam na forum :> ładna A4_czka :>
  15. Dzięki za krope a kołpaki już zmieniłeś ? wstaw jakąś fote z boku, to może zweryfikuje swoje zdanie , bo na miniaturce mogę się mylić ja kołpaków nie zmienie a twoja kropa zostanie
  16. przecież byłeś na spocie w Dzinie to powinieneś wiedzieć
  17. coś mi się obiło że przeszło 100pln Grześ kupował tutaj http://allegro.pl/item807533317_termostat_audi_seat_skoda_octavia_volkswagen_org.html
  18. maxym83 dobrze wie dlaczego
  19. no i w końcu termostat wymieniony :>
  20. było krótko ale za***iście trzeba to powtórzyć :> Grzesiu po co do mnie dzwoniłeś o 00:49 :polew:
  21. i jak koledzy, zapraszam do mnie :> kto ma ochotę mnie odwiedzić? i jak Olsztyniaki przyjedziecie do Ostródy??? czy wymiękacie?
  22. ja niestety odpadam
  23. co tu taka cisza?
  24. mięczak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.