Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. miałem też ten problem próbowałem to załatwić głośną muzyką ale ile można tak mnie to zirytowało że już nie wytrzymałem normalnie jak w trabancie ! więc zdjołem maskownicę-półkę odkręcając cztery śruby ( dwie pod pokrywą bezpieczników i dwie po lewej i prawej stronie kierownicy) powstrzykiwałem drobną igłą olej silnikowy : na tłoczek, na tuleje, pod tuleje, i na łożysko łapy tłoka bo tam trzeszczało jak w samochodzie było gorąco dziwne ? ale prawdziwe. No i od tego czasu ciszaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen:
  2. dzięki za radę, ale pare dni temu powstrzykiwałem drobną igłą olej silnikowy : na tłoczek, na tuleje, pod tuleje, i na łożysko łapy tłoka bo tam trzeszczało jak w samochodzie było gorąco dziwne ? ale prawdziwe. No i od tego czsu ciszaaaaaaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  3. cześć chlopaki hehehe dzisiaj jak pojeżdzilem po miescie z klimą to teściu przylecial do mnie z newsem że w garażu pod samochodem mam zarąbisty wyciek, polecialem przerażony :shock: sprawdzic dotykam wącham a to H2O i od razu z ulgą wiedzialem o co chodzi choć to jest mó pierwszy gorący sezon tym autem bo w lodówce u mnie jest to samo ! ps. skrapla się za silnikiem na wysokości katalizatora
  4. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    dzięki za szczerość chłopaki, co do felusi 15" macie rację zostaną na zimę a na lato jakieś fajne oryginały 16";17" tylko wtedy trzeba chyba sprężynki zmienić na bardziej przyziemne ? na razie priorytetem jest u mnie wymiana sprzęgła bo już bardzo wysoko bieże nara
  5. witam poniżej zamieszczam fotki mojej A4 97r;1.6 ADP;124 tyś. km; climatronic ..., od pół roku w kraju tak jak teraz przyjechła od Helmuta i nic przy niej nie grzebałem jeśli chodzi o tuning no i chyba nie będę bo to jest 101KM i odrzutowca z tego nie będzie ale przydałoby się więcej rumaków w stajni, pozatym komfort prowadzenia super w porównaniu do OPLA a miałem trzy to dopiero teraz wiem że jadę wtedy żyłem w ciemnocie motoryzacyjnej , kierownica będzie w skórze mam gościa który szyje i obszywa jak fabrycznie (wzór szwów itp.) zdjęcia usunołem z pewnych wzgledów
  6. witam jestem dość swieżym użytkownikiem A4 okolo pół roku i jest bosko wcześniej miałem trzy ople ale teraz wiem co to jest jazda prawdziwym autkiem, niestety mam kilka problemików z moją niunią z tego co czytam tutaj na forum to częste przypadłości ale dwie szczególnie mnie denerwują mianowicie piszczący pedał sprzęgła w kabinie zglądałem tam i pisk dochodzi z tłoczka w pedale jest tam taka teflonowa tulejka smarowanie jej nic nie daje ale jak ją przekręcę to nie piszczy ale tylko na chwilę bo po parunastu razach deptania znów to wraca już brak mi nerw a to tak denerwuje co z tym zrobić?. A druga sprawa to czy normalne jest że w naszych autkach tylne sprężyny seryjne w sedanie układają się w lekkim łuku i trą o osłonę amorka czy to coś poważnego zobaczcie u siebie :roll: . czytam to forum już trzy dni jest zaj....iste jak umyję moją czarną perełkę to wam ją pokażę [ Dodano: 2006-06-11, 02:38 ] ten pedał sprzęgła tak mnie zirytował że się dzisiaj ponownie się za niego wziołem ale tym razem strzykawka z drobną igłą i olej silnikowy i wstrzykłem gdzie tylko dało radę i.... cisza nastała błoga ciszaaa !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tylko na jak długo ? oby na zawsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.