Treść opublikowana przez wiki
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
Panowie miałem identyczny dźwięk przy schodzeniu z obrotów jak w pierwszym poście tego tematu - do wczoraj, a mianowicie zregenerowałem turbinkę bo zaczeła się wieszać, łapałem notlaufa. Po regeneracji odgłos tego szurania nie występuje a turbo ciągnie aż miło. Koszt regeneracji 800 zł. ale efekt zadowalający i mam nadzieję że na długoooo
-
[ALL B5] Szarpnięcie, przerwanie podczas przyśpieszania
jak w temacie czasami podczas przyśpieszania na zimnym silniku delikatnie szarpnie - przerwie na ułamek sekundy i dzieje się to tylko raz i dalej jest OK, co to jest moze filtr paliwa zasyfiony, wtryski, pompa paliwa sam nie wiem od czego zacząć no ale chyba od wymiany filtra paliwa i jakiś specyfik do czyszczenia wtrysków, co o tym sądzicie, auto nie kopci, pali mało, przyśpiesza zadowalająco * uzupełnij proszę profil użytkownika - Łukasz
-
[ALL B5] chwilowe przerwanie pracy silnika
panowie brak pomysłów co do powyższej odpowiedzi to raczej nie bo zdarzało by się to za każdym przyśpieszeniem
-
[ALL B5] chwilowe przerwanie pracy silnika
Witam Od jakiegoś czasu tzn. od kiedy zrobiło się zimno w moim traktorku zauważyłem coś niepokojącego tj. rano gdy ruszam lub po dłuższym kilku godzinnym postoju na jedynce wszystko OK, wrzucam dwójkę i przy około 2000 obrotów silnik dosłownie na ułamek sekundy szarpnie - przerwie tak jakby naciśnięto gwałtownie hamulec lub nie dostawał paliwa i dalej jest wszystko w porządeczku, dzieje się to tylko raz przy pierwszym cyklu rozpędzania, czasami się to nie zdarzy, a czasami słabiej jest to odczuwalne, a jak nie zdąży się to zrobić na drugim biegu to na trzecim to jest. Ki diabeł ... szarpnie sobie tylko raz i spokójdo dnia następnego lub kilku godzinnego postoju :myśli: czekam na pomysły koledzy
-
[B6 ALT] Zużywa za dużo oleju proszę o radę
mi tez bierze około 0,25 /1000, da się z tym żyć, przebieg u mnie 130.000 km, zalany olej to Mobil 0W-40, zaczynam dolewać pół syntetyk 10W-40 i przy najbilższej wyminie takowym zaleje - myślę że będzie poprawa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello