Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 ADR] Auto z kierownica z prawej strony
czesci nie majace nic wspołnego z układem kierowniczym i tu też nie wszystkie są takie same, bo niby dlaczego miały by byc inne
-
[B5 ADP] Górny wąż do chłodnicy, jak ma być zamocowany?
zmien opaske na pożadną, lub poszukaj oryginalnego zapięcia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach pds. ten przebieg to cos z kosmosu ale nie mówie nie, perełki sie zdarzają - koniec OT
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj to ze jesteś zadowolony to najważniejsze
-
[B5 ADP] Jaką normę Euro spełniają silniki? (wjazd do Berlina)
twoje autko spełnia teoretycznie normę emisji Euro 2 bo teoretycznie oczywiscie ma katalizator
-
Nasza Klasa - profil klubu
Dariusz Małecki Konin
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i udanego zakupu życze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj i chłoń dalej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach i zapraszamy do dyskusji
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Counter Strike 1.6
no nie, to elitarna jednostka tu grają tylko debesciaki
-
Szczecin - 2 osoby zgineły , mam nadzieję że to nikt z klubu...
takie wraki niestety jezdżą po naszych drogach, przecież nasz kraj to jedno wielkie złomowisko Europy, u Józia w warsztacie składanie auta z trzech w jedno to chleb powszedni a na koncu, pranie ,polerka i idzie do żyda jako bezwypadkowe i 90 tyś. przebiegu przy 10 letnim aucie efekty widać na załączonym obrazku
-
Niemiłe przywitanie nowego roku.
ja jestem za rostrzelaniem na miejscu - i dlatego nie mógłbym być policjantem a swoją droga do Tico to ja bym nie wsiadł z żoną w nadzieji
-
Pen Drive na hasło
ja na swoim Kingstonie załozyłem sobie Sejf (folder) za pomacą programu free tzn. instalujesz sobie programik na kompie, konfigurujesz sobie sejf gdzie chcesz i gotowe. Dostęp do folderu sejfu jest za pomacą hasła a dane w nim są zaszyfrowane, po podaniu hasła system widzi dany sejf jako dysk, po poperacjach zamykasz sejf klikając ikonę która otwierałes, a co najważniejsze sejf ten działa na innych kompach z windą bez żadnych dodatkowych instalacji tu masz opis i link Wersja sejf_20061211_4.0.0.1-3 Ten podręcznik przeznaczony jest dla użytkowników programu TopSecret NxG 4. Treść podręcznika może ulec zmianie. Aktualną wersję możesz pobrać ze strony www.gdata.pl/pl/download. Program TopSecret NxG 4 dedykowany jest zarówno dla użytkowników domowych jaki małych oraz średnich przedsiębiorstw. Służy do zabezpieczania poufnych danych przy użyciu silnych algorytmów szyfrujących. Umożliwia także przenoszenie wirtualnych sejfów na wymiennych nośnikach cyfrowych, takich jak płyty CD/DVD, czy też nośnikach pamięci Flash. Dostęp do zapisanych danych jest chroniony hasłem. Dostęp do panelu zarządzającego zaszyfrowanymi sejfami może być zabezpieczony hasłem, certyfikatem cyfrowym lub odciskiem palca kontrolowanym poprzez czytnik biometryczny. Wbudowane jest także dodatkowe zabezpieczenie przed aplikacjami wykradającymi hasła.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy serdecznie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolegę w szeregach i zapraszamy do dyskusji ładniutką tą leciwą beczuszke miałeś :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy