Treść opublikowana przez wiki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 ADR] (1,8 B+G)Grzanie się silnika!Brak juz sił...... prosze o szybka pomoc
panowie to już było, jeśli wskaźnik pokazuje równo 90 a klimatronik około 100 a Vag 92-93 stopnie to jest wszystko OK Ja tak miałem : wisko nowe, termostat nowy, czujnik nowy i to wszystko z ASO oryginalne jeśli płyn sie nie gotuje, nie ma w nim oleju to dać sobie z tym spokój
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
skoro masz termometr z takim zakresem temp. do mierzenia cieczy, to zmierz temp. płynu chłodniczego i dowiesz się czy czujnik temp. w twoim aucie cię nie oszukuje jak dla mnie oryginalny termostat jest dobry - mieści sie w skali błedu odczytu temp. przez rózne czujniki diagnoza - walnięty czujnik (częsta przypadłosć)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[ALL] Jak pozbyc się wody z paliwa ?
jest to mała stacja na os. Laskówiec (100 m od mojego domu) przy ul. Jana Pawła II - droga na Lichen, sprzedawali tam tylko LPG, a teraz mają dystrybutor na Pb i ON a co do butelki tego denaturatu to są różne pojemności
-
[ALL] Jak pozbyc się wody z paliwa ?
zatankowałem ostatnio trefne paliwo (prywata z paliwami Orlenu niby), po dwóch dniach postoju auta nie mogłem uruchomić, po ciężkich bulach się udało, natychmiast dolałem Pb 98 i jak narazie chyba jest OK, mam pytanie jak pozbyć się wody w zbiorniku, np. nalac specjalnego dodatku do paliwa co niby zlikwiduje wodę, czy poczciwy denaturat i w jakiej ilości żeby czasem mi silnik z ramy nie wyskoczył
-
[B5 ADP] odpowietrzanie zbiornika
chodzi ci o ten "dzyndzelek" przy wlewie
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
kolego jak termostat to tylko ori, ja to przerabiałem i dziesiatki ludzi tutaj, jak wsadziłem ori wróciło wszystko do normy a jak miałem wachlera to szkoda gadać, nawet budowa się różnił, a co do pomiaru czujnika to kolega adadur kiedys to opisywał poszukaj, ja tez w to się bawiłem, ale mi na vagu wywalało błędy czujnika
-
[B5 AFN] drżenie drążka biegów w czasie jazdy
delikatnr ruchy lewarka to normalka, zwłaszcza po tylu latach, same plastyki pod mieszkiem są wyrobione, po tylu latach mają prawo. Nie ma co szukać, no chyba że lata sobie bardzo luźno
-
[B5 ADR] problem z temperatura
termostat zablokowany , daj znać co było
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hejka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i miłego korzystania z forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
[ALL] Płyn do chłodnicy - K2 Kuler
kolego zalej czym chcesz, byle to było markowe i do chłodnic alu