Treść opublikowana przez wiki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy kolegę
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
teściową to moge co najwyzej wywieźć jak najdalej i najgłebiej jak się da a tak poważnie to się tego obawiam ze nawet na światłach przy markecie, seicento mi da radę
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
i na tym mi głównie zależy, a czy 160 tyś przebiegu to jego druga młodosć czy już dać sobie spokój z tym egzemplazem ?, jestem ciemny w dieslach więc pytam bo mi sie wydaje że ani to duzo ani mało ,średnio na rok będzie u mnie 15 tyś km więc ...
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
bezstresowo ? tzn. ile można bezpiecznie podciągnąć nie szkodząc
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
proszę jest to VW Golf IV z 1999r, gdyż interesuje mnie autko ekonomiczne do miasta i czasami wypady poza, bedzie to drugie auto w domu oznaczenia motoru nie znam dam jego fotkę narazie
-
silnik 1.9 SDI 75PS zalety i wady
co szanowne grono zwolennkiów Diesla powie mi o tym wolnossącym traktorku, czy jest to silnik godny uwagi i czy np. 160 tyś przebiegu to dużo na niego
-
Tarcze hamulcowe -złapałem wysoką temperature
mam 97r po "połowicznym" lifcie i mam nie wentylowane, z tego powodu tarcze gdzieś mi się zwinklowały i waliło przy chamowaniu z wyższych prędkości wiec musiałem wymienić choć tamte były bardzo grube ale krzywe i klocki w super stanie - które krótko przed tym wymieniłem poszły się j..... nie popisali się inżynierowie z Audi, co oni myśleli że przy 1,6 nie da sie zagrzać tarcz, debile
-
[adp 1.6 1995] Stuki przy wruzcaniu biegu
hmmm, zbadaj dokładnie podwozie samochodu i elementy zawieszenia, bo przegubu to nie ma jak za bardzo sprawdzic
-
Po jakim czasie powinna chłodzić klima?
dla szybszego efektu należy przewietrzyć nagrzane auto stojące w słoncu, prze krótką jazde z otwartymi szybami, klima zadziała wtedy efektywnie szybciej
-
[adp 1.6 1995] Stuki przy wruzcaniu biegu
cięzko określić z twojego opisu co to za stuk czy to łomot czy stuknięcie, moim zdaniem przy dodaniu gwałtownie gazu może jakiś stuk się pojawić, w koncu gwałtownie obciążasz skrzynię a w niej wałki , żębatki i nnne badziewia które pomiędzy sobą mają jakis tam luz
-
[B5 1.6 ADP 1995r.] objawy konca katalizatora?
toż pali jak smok mi 6 do 7 litrów przy prędkosciaci średnio 140
-
wahacze FEBI
burczą ci co ich nie mieli , jest to fenomenalny stosunek jakości do ceny z przewagą na to pierwsze zamykam bo o wahaczach i firmach je produkujacych to tu jest mnóstwo, poszukaj trochę
-
Wentylator klimy. Kiedy powinien krecic?
w upalny dzień i jeździe po mieście, załączyłmi się na moment ten drugi wiatrak, ale skórczybyk miał obroty że szum jak z odrzutowca był, w srodku auta nie słyszlny ale na zewnatrz hohoho
-
[B5]Po zalączeniu klimy, falują obroty
czyli śmiga niesamowicie, więc co narzekasz
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
no i po wymianie, przegub wyczyszczony i przepłukany benzynką, zaaplikowany nowy smar, osłona a i tak na rondzie czy zakręcie 90 stopni piszczy , czyżby to był zwiastun jego rychłego końca, a moze to cos innego piszczy tylko co -coś co jest obciażone skrętem kół hmmm....
-
[1,6 ADP] dusi się i muli - P O M O C Y
dobrze że gazu nie używasz GAZ TO ZŁO !, choć jak widzisz potafi mieszać nawet nie używane podepnij pod VAGA i będziesz wiedział na czym stoisz
-
[B5 1.8 ADR 1997] oslonka przeglubu przerwana !?!
zapraszam tutaj do poczytania, mam ten sam problem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11338.15
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
łomatko to nie jest takie proste, chyba dam zarobić kumplowi z serwisu dzieki spedyt kolejny raz mi pomogłeś , a taką ksiażkę to ja mam tylko myślałem trochę bardziej łopatologicznie, ale nie podejmę się tego, popatrzę jak kumpel to bedzie robił i nastę pnym razem już sam sobie zmienię a że trzeba wachacze górne wypinać to bym nie pomyślał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
no to pytanie techniczne jak to zrobić, czy sam dam radę jak tego nigdy nie robiłem ? w komplecie naprawczym dostałem gumę, smar, opaski zaciskowe, podkładki, zabeapieczenie - spinka, śruba na imbus 14, jakaś tulejka plastykowa to wszystko Germany w zaprzyjaźnionym sklepie za 20 zł
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
no i się wyjaśniło, zajrzałem pod auto a tam w prawym kole na zewnętrznym przegubie guma rozerwana i wszędzie dookoła zachlastane smarem, więc spróbuję go uratować zakładając nową gumę i uzupełnieniem smaru, mam nadzieję że go wyleczę
-
[A4 B5] piszczy przy skręcie
opony bieznik maja jeszcze baaaardzo wysoki, a co do zbieżnosci to chyba raczej jest OK bo jak puszczę kierownice na "równiutkiej" drodze to długi czas jedzie prosto i nic nie muszę korygować a przy zawieszeniu też nic nie grzebałem żeby mogło się cos przestawić i opony są równo zbierane, no ale nigy nie mów nigdy ......, będę koncówki drązków wymieniał to sie ją ustawi