Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. witamy kolegę
  2. witamy w szeregach
  3. teściową to moge co najwyzej wywieźć jak najdalej i najgłebiej jak się da a tak poważnie to się tego obawiam ze nawet na światłach przy markecie, seicento mi da radę
  4. i na tym mi głównie zależy, a czy 160 tyś przebiegu to jego druga młodosć czy już dać sobie spokój z tym egzemplazem ?, jestem ciemny w dieslach więc pytam bo mi sie wydaje że ani to duzo ani mało ,średnio na rok będzie u mnie 15 tyś km więc ...
  5. bezstresowo ? tzn. ile można bezpiecznie podciągnąć nie szkodząc
  6. proszę jest to VW Golf IV z 1999r, gdyż interesuje mnie autko ekonomiczne do miasta i czasami wypady poza, bedzie to drugie auto w domu oznaczenia motoru nie znam dam jego fotkę narazie
  7. co szanowne grono zwolennkiów Diesla powie mi o tym wolnossącym traktorku, czy jest to silnik godny uwagi i czy np. 160 tyś przebiegu to dużo na niego
  8. mam 97r po "połowicznym" lifcie i mam nie wentylowane, z tego powodu tarcze gdzieś mi się zwinklowały i waliło przy chamowaniu z wyższych prędkości wiec musiałem wymienić choć tamte były bardzo grube ale krzywe i klocki w super stanie - które krótko przed tym wymieniłem poszły się j..... nie popisali się inżynierowie z Audi, co oni myśleli że przy 1,6 nie da sie zagrzać tarcz, debile
  9. hmmm, zbadaj dokładnie podwozie samochodu i elementy zawieszenia, bo przegubu to nie ma jak za bardzo sprawdzic
  10. dla szybszego efektu należy przewietrzyć nagrzane auto stojące w słoncu, prze krótką jazde z otwartymi szybami, klima zadziała wtedy efektywnie szybciej
  11. cięzko określić z twojego opisu co to za stuk czy to łomot czy stuknięcie, moim zdaniem przy dodaniu gwałtownie gazu może jakiś stuk się pojawić, w koncu gwałtownie obciążasz skrzynię a w niej wałki , żębatki i nnne badziewia które pomiędzy sobą mają jakis tam luz
  12. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    toż pali jak smok mi 6 do 7 litrów przy prędkosciaci średnio 140
  13. wiki odpowiedział(a) na orpheus temat w Układ Jezdny
    burczą ci co ich nie mieli , jest to fenomenalny stosunek jakości do ceny z przewagą na to pierwsze zamykam bo o wahaczach i firmach je produkujacych to tu jest mnóstwo, poszukaj trochę
  14. w upalny dzień i jeździe po mieście, załączyłmi się na moment ten drugi wiatrak, ale skórczybyk miał obroty że szum jak z odrzutowca był, w srodku auta nie słyszlny ale na zewnatrz hohoho
  15. czyli śmiga niesamowicie, więc co narzekasz
  16. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    no i po wymianie, przegub wyczyszczony i przepłukany benzynką, zaaplikowany nowy smar, osłona a i tak na rondzie czy zakręcie 90 stopni piszczy , czyżby to był zwiastun jego rychłego końca, a moze to cos innego piszczy tylko co -coś co jest obciażone skrętem kół hmmm....
  17. dobrze że gazu nie używasz GAZ TO ZŁO !, choć jak widzisz potafi mieszać nawet nie używane podepnij pod VAGA i będziesz wiedział na czym stoisz
  18. zapraszam tutaj do poczytania, mam ten sam problem http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=11338.15
  19. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    łomatko to nie jest takie proste, chyba dam zarobić kumplowi z serwisu dzieki spedyt kolejny raz mi pomogłeś , a taką ksiażkę to ja mam tylko myślałem trochę bardziej łopatologicznie, ale nie podejmę się tego, popatrzę jak kumpel to bedzie robił i nastę pnym razem już sam sobie zmienię a że trzeba wachacze górne wypinać to bym nie pomyślał
  20. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    no to pytanie techniczne jak to zrobić, czy sam dam radę jak tego nigdy nie robiłem ? w komplecie naprawczym dostałem gumę, smar, opaski zaciskowe, podkładki, zabeapieczenie - spinka, śruba na imbus 14, jakaś tulejka plastykowa to wszystko Germany w zaprzyjaźnionym sklepie za 20 zł
  21. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    no i się wyjaśniło, zajrzałem pod auto a tam w prawym kole na zewnętrznym przegubie guma rozerwana i wszędzie dookoła zachlastane smarem, więc spróbuję go uratować zakładając nową gumę i uzupełnieniem smaru, mam nadzieję że go wyleczę
  22. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    opony bieznik maja jeszcze baaaardzo wysoki, a co do zbieżnosci to chyba raczej jest OK bo jak puszczę kierownice na "równiutkiej" drodze to długi czas jedzie prosto i nic nie muszę korygować a przy zawieszeniu też nic nie grzebałem żeby mogło się cos przestawić i opony są równo zbierane, no ale nigy nie mów nigdy ......, będę koncówki drązków wymieniał to sie ją ustawi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.