Treść opublikowana przez wiki
-
Blachara lubi się pokazać
czytałem to dziś i też miałem polew, kórde co jest nie tak przecież BMW to pozadne auta, czemu te dresy i ludzie o małej inteligencji się tak uczepiły tej marki
-
PROBLEM Przegub niepasuje do AJM-ktoś chyba wymienił półośkę na tą z AFN lub 1Z
podjedż do innego sklepu w okolicy lub ASO i porównaj, kazdy dobry sklep powinien mieć na stanie taki przegub
-
[B5 1.6 ADP] hałasujące wisko
wiska nie sprawdzisz, powodem do jego wymiany jest : głosna praca, luzy poprzeczne i wzdłużne, a z tym nie ma żartów mój mechanik widział jak śmigło z wiska się urwało i spustuszenia trochę narobiło włącznie z maską no ale w koncu co tu się dziwić przecież tam konkretne obroty są zwłaszcza w upały
-
Nowicjusz - wątek powitalny
gratki super furki no i witamy na pokadzie :th:
-
[A4 B7] Mega problem ptasie odchody na lakierze phantom black
takie odbarwienie, ślad konturowy kupy zostanie na lakierze już po kilku minutach jeśli auto stoi w ostrym slońcu i polerka już nic nie da mi ostatnio jak wysiadalem z samochodu jakaś franca na glowę nasrala, dobrze że wlosy się nie odbarwily
-
[B5 ADR] pulsowanie klimy
pulsujący wyswietlacz informuje o bledzie - usterce o jakiej to już wiesz, ale fachowcy to zajebiści tak jak napisal hack , pędź do normalnych fachmanów niech zaadaptują ci motorki na klapach , to je powinno rozruszać no chyba że sa kaput
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kup coś porządnego, cokolwiek by to znaczylo i witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
mimo to witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szergach
-
ET 49 a 49.5
ale to nie będzie problemem w koncu to tylko zapas choć na jednej osi kola powinny mieć jednakowe ET i obawiam się efektu jakiegoś ściągania w którąś stronę jak w wypadku zlej zbierzności czy geometri, sam już nie wiem może za bardzo wydziwiam
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
piękny egzemplarz, felg nie zmieniaj wzystko gra
-
ET 49 a 49.5
kupilem na szybko felgę stalową na zapas do auta i wszystko niby OK ale w domu na spokojnie zobaczylem że ET na feldze jest 49.5 a na oryginalnych felgach na aucie i w brifie jest ET 49 teraz może smieszne pytanie ale zapytam, jest to pól milimetra różnicy więc nie powinno to chyba przeszkadzać i będzie wszystko gralo , bo chodzi o to że będzie te pól milimetra bardziej odstawać na zewnątrz prawda nie mam auta teraz w domu więc nie sprawdzę pytam bo nigdy nie musialem dokupować felg i za bardzo się w tej materii nie znam
-
Jakie dywaniki wybrać
u mnie w mieście jest sklep gdzie oryginalne dywaniki fakt że gumowe ale welur podobna cena kosztują okolo 120 zl, powtarzam oryginal Germany identyczne jak w ASO a te z Allegro to do psiej budy się nadają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
PYTANIE DO SZPECÓW OD BLACHARSTWA--
przecież maluje się też od środka element ale myślę jednak że warto zaryzykowac i koszt ewentualnego malowania będzie mniejszy bo środek odpada
-
[B6 AVJ] Samozamykający się szyberdach
masz modul sztucznej inteligencji i jak ow modul stwierdzi że za bardzo wieje i halasuje to ci zamyka szyber sorrki ale nie moglem sie powstrzymać, ja bym odączyl akumulator i tym samym modul komfortu się zresetuje i to pomoże, choć to tylko gdybanie i moze to nic nie dać ale to nic nie kosztuje
-
Filmik jak chłopcy z Tarnowskich gór się bawią Audi może ich znacie ?
Smiej sie Murzynku smiej , na Ciebie tez przyjdzie pora dokładnie nie będzie tu nam ropniak podskakiwał
-
PYTANIE DO SZPECÓW OD BLACHARSTWA--
koszt paliwa i róznica w cenie to akurat cena lakiernika i ja bym tak zrobił bo bedzie ci musiał jeszcze przejścia robić na błotniku i drzwiach przednich - cieniowanie, a tamte drzwi w twoim kolorze będa sie różnić, ale jeśli nie przywiązujesz uwagi do takich rzeczy to jedź i je kup moze akurat
-
[ALL B5] Skrzypiąca kierownica
pisk może dochodzic z kolumny kierownicy z jej mechanizmu, zdejmujesz poduchę odkrecajac od tyłu i odkrecasz kierę, psikasz smarujesz zakładasz i sprawdzasz czy cisza to tak w skrócie
-
[B5 ADR] Pusty stuk podczas zjeżdżania z nierówności - tylne zawieszenie,odboje?
czy nie masz wygiętej z tej strony sprężyny, tzn. nie układa sie ona po łuku, bo ja tak miałem i sprężyna obcierała o osłonę amortyzatora (ta czarna harmonijka po której z biegiem czasu w wiekszosci A4 zostają strzępy), u mnie właśnie tak sprężyna się układała i było słychac stuk przy zjerzdżaniu z progu
-
Obdarta tapicerka fotela.Pomocy
kup vanisch, gąbka w łape, miska wody i do roboty, teraz masz lato i w try miga ci wyschnie i pachnieć będzie aż miło
-
Prawe duże lusterko - problem ?
sam sobie odpowiedziałeś, wkładów na allegro masz mnóstwo
-
Obdarta tapicerka fotela.Pomocy
ja bym dobrał podobny kolor materiału i będzie git, albo jakaś skórka na boczkach była by fajna, wariantów jest dużo, tylko mnie dreczy co tam na tych fotelach się działo że jeden podarty a na drugim zacieki, plamy jak po tygodnowej orgii
-
[B5 AFN] Huczenie, jak by cos zatartego - słychać od strony chłodnicy
stawiam na wisko, zdejmij pasek wielorowkowy i posluchaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokadzie a pytania to w innym dziale