Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. czytałem to dziś i też miałem polew, kórde co jest nie tak przecież BMW to pozadne auta, czemu te dresy i ludzie o małej inteligencji się tak uczepiły tej marki
  2. podjedż do innego sklepu w okolicy lub ASO i porównaj, kazdy dobry sklep powinien mieć na stanie taki przegub
  3. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    wiska nie sprawdzisz, powodem do jego wymiany jest : głosna praca, luzy poprzeczne i wzdłużne, a z tym nie ma żartów mój mechanik widział jak śmigło z wiska się urwało i spustuszenia trochę narobiło włącznie z maską no ale w koncu co tu się dziwić przecież tam konkretne obroty są zwłaszcza w upały
  4. gratki super furki no i witamy na pokadzie :th:
  5. takie odbarwienie, ślad konturowy kupy zostanie na lakierze już po kilku minutach jeśli auto stoi w ostrym slońcu i polerka już nic nie da mi ostatnio jak wysiadalem z samochodu jakaś franca na glowę nasrala, dobrze że wlosy się nie odbarwily
  6. wiki odpowiedział(a) na tomek25 temat w Audi A4 B5
    pulsujący wyswietlacz informuje o bledzie - usterce o jakiej to już wiesz, ale fachowcy to zajebiści tak jak napisal hack , pędź do normalnych fachmanów niech zaadaptują ci motorki na klapach , to je powinno rozruszać no chyba że sa kaput
  7. kup coś porządnego, cokolwiek by to znaczylo i witamy na forum
  8. mimo to witamy
  9. witamy w szergach
  10. ale to nie będzie problemem w koncu to tylko zapas choć na jednej osi kola powinny mieć jednakowe ET i obawiam się efektu jakiegoś ściągania w którąś stronę jak w wypadku zlej zbierzności czy geometri, sam już nie wiem może za bardzo wydziwiam
  11. piękny egzemplarz, felg nie zmieniaj wzystko gra
  12. kupilem na szybko felgę stalową na zapas do auta i wszystko niby OK ale w domu na spokojnie zobaczylem że ET na feldze jest 49.5 a na oryginalnych felgach na aucie i w brifie jest ET 49 teraz może smieszne pytanie ale zapytam, jest to pól milimetra różnicy więc nie powinno to chyba przeszkadzać i będzie wszystko gralo , bo chodzi o to że będzie te pól milimetra bardziej odstawać na zewnątrz prawda nie mam auta teraz w domu więc nie sprawdzę pytam bo nigdy nie musialem dokupować felg i za bardzo się w tej materii nie znam
  13. u mnie w mieście jest sklep gdzie oryginalne dywaniki fakt że gumowe ale welur podobna cena kosztują okolo 120 zl, powtarzam oryginal Germany identyczne jak w ASO a te z Allegro to do psiej budy się nadają
  14. przecież maluje się też od środka element ale myślę jednak że warto zaryzykowac i koszt ewentualnego malowania będzie mniejszy bo środek odpada
  15. masz modul sztucznej inteligencji i jak ow modul stwierdzi że za bardzo wieje i halasuje to ci zamyka szyber sorrki ale nie moglem sie powstrzymać, ja bym odączyl akumulator i tym samym modul komfortu się zresetuje i to pomoże, choć to tylko gdybanie i moze to nic nie dać ale to nic nie kosztuje
  16. Smiej sie Murzynku smiej , na Ciebie tez przyjdzie pora dokładnie nie będzie tu nam ropniak podskakiwał
  17. koszt paliwa i róznica w cenie to akurat cena lakiernika i ja bym tak zrobił bo bedzie ci musiał jeszcze przejścia robić na błotniku i drzwiach przednich - cieniowanie, a tamte drzwi w twoim kolorze będa sie różnić, ale jeśli nie przywiązujesz uwagi do takich rzeczy to jedź i je kup moze akurat
  18. pisk może dochodzic z kolumny kierownicy z jej mechanizmu, zdejmujesz poduchę odkrecajac od tyłu i odkrecasz kierę, psikasz smarujesz zakładasz i sprawdzasz czy cisza to tak w skrócie
  19. czy nie masz wygiętej z tej strony sprężyny, tzn. nie układa sie ona po łuku, bo ja tak miałem i sprężyna obcierała o osłonę amortyzatora (ta czarna harmonijka po której z biegiem czasu w wiekszosci A4 zostają strzępy), u mnie właśnie tak sprężyna się układała i było słychac stuk przy zjerzdżaniu z progu
  20. kup vanisch, gąbka w łape, miska wody i do roboty, teraz masz lato i w try miga ci wyschnie i pachnieć będzie aż miło
  21. sam sobie odpowiedziałeś, wkładów na allegro masz mnóstwo
  22. ja bym dobrał podobny kolor materiału i będzie git, albo jakaś skórka na boczkach była by fajna, wariantów jest dużo, tylko mnie dreczy co tam na tych fotelach się działo że jeden podarty a na drugim zacieki, plamy jak po tygodnowej orgii
  23. stawiam na wisko, zdejmij pasek wielorowkowy i posluchaj
  24. witamy na pokadzie a pytania to w innym dziale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.