Treść opublikowana przez wiki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w szeregach i zachęcam do korzystania z forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach
-
Nowicjusz - wątek powitalny
trwajacych kolego, wciaz są świeta witaj
-
[B5 ADR] Auto gasnie na wolnych obrotach(ogolnie wariuje)
mógł sie rozrząd przestawić od palenia na popych, nie wskazane jest robienie takich rzeczy w dzisiejszych autach, coś takiego to w erze poloneza i 125p praktykowano, no ale nie raz sytuacja zmusi ale to już na własne ryzyko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Co dostaliscie pod choinke :)
a ja : słodycze, perfumy, kamizekę w romby , całuski ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
racja bez tego ani kropelki moczu nie poczujesz
-
Nareszcie jest moja strona
nie no szacun kolego :oklaski:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy mi potomek w kwietniu planowo na swiat przyjdzie, wiec gratki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 ADR] Zbyt wysoki poziom oleju
ja to wymieniałem bo przez to gówno miałem o 1 litr oleju za duzo, też miałem to popękane i prowizorycznie sklejone taśmą przez poprzedniego cymbała, za nową oryginalna końcówkę w aso dałem 10 zł. - zciagłem starą i nasunołem do oporu nową (jest ogranicznik) i po sprawie minutka roboty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj kolego
-
test dla facetów
ta druga to paskudzctwo, już bym wolał żonę prezydenta
-
Konkurs klubowy VT cz3 z nagrodami
Keżor twoja mi sie najbardziej podoba, dopasowanie zderzaka OK, no i te laski :drool: choć te po prawo są nieproporcjonalne tzn. za niskie względem auta bo te po lewo sa super :th: a i gratki że pomyslałes o cieniu na drzwiach tej brunetki w seledynie :gwizdanie:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
pośpiewajcie sobie z tymi paniami fajna pouczajaca zabawa
a ja tam wszystkie bym na ręcach nosił i nie tylko ...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ales epopeje odwalił oczywiście witamy w szeregach
-
[B5 ADR] Istne czary z temperaturą silnika
myśle że masz wszystko OK ja też tak miałem po wymianie na ori płynu, czujnika, termostatu na budziku 90 C na klimatroniku 101 C na vagu 93-94 C a waż na dole zimny