Treść opublikowana przez wiki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
słusznie wybrałeś, witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Czy taki płyn do chłodnicy nadaje się do 1.8T ??
matig7 Borygo możesz lać śmiało, dobry sprawdzony produkt, choć ja ostanio wlałem Mobila
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i udanego zakupu życze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokładzie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
cuś zapomniał o nas, przypomnę mu o nas przy okazji, ale jest strona firmowa i forum więc tam proszę pytać adres na poczatku tematu
-
[B5 AHL] Znowu termostat czy teraz czujnik?
masz uszkodzony czujnik, już wyjaśniam ten czujnik to dwa w jednym tzn sa cztery styki, jedna para daje sygnał do klimatronika a druga para styków na zegary - przeczysć przedmuchaj, podoginaj styki i zobacz jak nic nie da kup nowy czujnik
-
[B5] Uchwyt w podsufitce od strony kierowcy
VW/Audi/Seat/ Skoda - wszystkie mają
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
AKCJA! AKCJA! AKCJA!
bardzo mądry wywód :oklaski: na codzień się staram choć mam gorsze dni gdzie mi wszyscy przeszkadzaja na drodze i wcale nie jestem z tego dumny
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
bo to dobre silniki są - kompromis osiagi do spalania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy miłośnika i zapraszamy do czytania i udzielania się na forum w tematach ci znanych :th:
-
[B5 ADR] Drgania smaochodu przy hamowaniu z prędkości 120 i wiecej
mi też drgało przy wychmowywaniu z wyzszych predkosci, wymieniłem tarcze na nowe TRW i jak reka odjoł, szkoda było tych starych bo były jeszcze bardzo grube ale co z tego jak się zwinklowały
-
[B5 ADR] wymiana oleju w skrzyni biegów
oleju w sprawnej skrzyni sie nie wymienia tylko uzupełnia ubytki, a jeśli się ją remontuje to siła rzeczy zalewa się nowy olej choć słyszałem opinie że zalewa się spowrotem ten stary jeśli była niewielka ingerencja w skrzynię
-
[B5 AHU] Skrzywiony napinacz - zrywanie paska
poczytaj to : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,5242.html
-
Jak skręcam koła maksymalnie na postoju to słychać
tak jak kolega Murzyn napisał, wszystko jest w porządku tak ma być, no chyba że wyje i piszczy niemiłosiernie to juz inna inszosć
-
[B5 1.6] moje autko
przyjemna, na pierwszy ogień to lusterka i klamki w kolor - koniecznie
-
35000 na mineralnym
na półsyntetyk delikatnie i to wystarczy, a później można spróbować full sytetic po 20 -30 tyś. km, w kazdym bądż razie stopniowo obserwując czy nic sie nie dzieje ale mysle że spoko przecież 35 tyś to nie tak duzo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
kolego falstart ! tu się witamy a nie zadajemy pytania czy sie użalamy, od tego są świetnie skonstruowane działy na tym forum więc ... witamy na pokładzie