Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. odwdzięczy z nawiązką :th:, witamy na pokładzie
  2. albo sprayem pomalowac na czarno (matem), malowaem kiedyś plastyki sprayem czarnym matowym i efekt super i trwaly :gwizdanie:
  3. ale co niektórzy na to nie wpadli dobra zamykam bo sensu się robi, a w tym temacie chodzilo o kolor plynu a nie etykietki, a jak wiadomo kolor jest bez znaczenia byle byl to plyn do chlodnic alu
  4. wiki odpowiedział(a) na PrzemekDz temat w Audi A4/S4/RS4 B7
    za***isty sprzęt ale ja bym wolal za taką kasę pomalowany
  5. pany ja siedem lat temu jak miałem OPLA Astrę I z 1996r. z klimatyzacją to fabrycznie miałem klimatyzowany schowek ależ to był luksus wtedy dla mnie , a tu mosz A4 - B5 B6 B7 ! tego nie mają w standardzie to rezanie w B5 to dla mnie lipa takie mało estetyczne to, rezanko u Lukasa , oniaka i malika to malinka :oklaski:
  6. witamy na pokładzie
  7. nie rozumię, może trochę jaśniej tzn. zazwyczaj sprzegło bierze ci od samej podłogi i to ci przeszkadza a czasami bierze pod koniec skokou pedała i to też ci przeszkadza ? odpowiem tak jeśli bierze od samej podłogi to jest super prawidłowo, jeśli bierze w 3/4 skoku pedała to normalka w grupie VW/Audi, a jeśli raz jest tak a za chwilę inaczej to nic z tego nie rozumię i stawiam na hydraulikę sprzęgła
  8. odpowiedż nie eksperta: ja też stosuję bezynkę ekstrakcyjną do trudno usuwalnych zanieczyszczeń z lakieru i jeszcze nigdy nic się lakierowi nie stało, pozatym że był czysty :gwizdanie:
  9. Deep Crystal Step 1 Paint Cleaner - po użyciu tego środka musisz zabezpieczyć karoserię woskiem bo jest to środek który delikatnie poleruje, usuwa oksydację i wygladza lakier, po tym karoseria jest przygotowana na wosk najlepiej Goldclas lub Techwax i jest blysk potwierdzam z autopsji
  10. jak wymieszasz pól na pól to temperatura zamarzania będzie okolo -38 stopni i to ci w zupelności wystarczy, no chyba że na Syberię jedziesz, to lej koncentrat ja kilka dni temu kupielm 5l koncentratu Mobil Antifreze, koloru granatowego za 73 zl plus 5l wody destylowanej za 4 zl i doroblem 10l plynu 50/50 zgodnie z tabelą, gdzie rezultat tej proporcji to -38 stopni
  11. CHŁOPIE NIE IDŻ WIECEJ DO TEGO "MECHANIKA", CHYBA ŻE Z SIEKIERĄ, CZŁOWIEKU KTO ZMIENIA OLEJ Z SYNTETYKA NA MINERAŁ, NAPRAWIA NAPINACZE I INNNE DZIWNE RZECZY KTÓRE CI ZROBIŁ Z SILNIKIEM, NATYCHMIAST IDŹ DO FACHOWCA I PRZEDSTAW MU CAŁĄ SYTUACJę, NIECH SPUŚCI TĄ BREJę Z SILNIKA I OBEJRZY KLAWIATURę ORAZ ZAŁOZY NOWY NAPINACZ
  12. pełen wypas, wyglada rasowo, gratuluję dobrego zakupu :oklaski:
  13. napinacz wyelimnujesz zdejmując pasek przez odchylenie owego napinacza, a co do klawiatury w silniku to proponuję podjechać do innego speca niech się wypowie
  14. fajna
  15. fajniutka
  16. drugie ale pierwsze też są nie kiepskie, ja bym zrobił symulację w jakimś programie graficznym np. Photoshop
  17. oj pany tak sobie czytam i oglądam i widzę że wawka bawi się za***iście aż żal du.ę ściska
  18. panowie są to oryginały i sprawują sie bez zarzutu, wiem z autopsji, ten typ świec poprostu jest tani
  19. D3xter jak pomalujesz autko to będzie działać jak płachta na byka na tą mendę także się nie zdziw jak będziesz miał to samo albo i gorzej, musisz albo przyłapac fiuta albo zostawiać auto z zerowum dostepem dla postronnych osób
  20. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    kaziu nie pękaj ja też miałem nie wentylowane zalety: są dużo tańsze i klocki są do nich grubsze, no i jeśli sie nie ścigasz to żadna róznica
  21. widział ktoś kiedyś coś takiego w A4, co to jest za sterownik, to chyba jakis przeszczep jest
  22. zamiennik LuKa kupisz za 70 parę złoty - bardzo dobry ale równiez możesz zdjać plastykowa nakładkę która jest na nim, podważasz ten dekielek płaskim śrubokrętem i tam ukazuje ci się zwykłe łozysko mocowane śrubą, także tam mozesz skasować luz, lub wymienić łożysko - dziecinnie proste

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.