Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    no ale po poprzedniej zimie było OK, a po drugie zaczeło się dziać to od tygodnia, na dworze nie jest wcale ciepło, a wcześniej jak były te upały to cisza, hmmm dziwne to zjawisko
  2. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    tarcze i klocki pół roku temu wymieniane, wszystkie paski też łącznie z napinaczami a przegub hmmm czasami coś mi tam delikatnie strzeli ale to sporadycznie, a ten dżwięk to jak opony, a są to opony całoroczne Goodyera prawie nówki, ale na tych oponach jeżdżę 1,5 roku i nic takiego się nie działo, już zgłupiałem, na rondzie to piszczy jakbym 100 km/h miał na budziku
  3. od tygodnia zaczeło mi się cos dziać podczas jazdy na rondzie, ostrzejszym zakrecie czy gwałtowniejszym hamowaniu, otóż piszczy w tych sytuacjach tak jakby to opony piszczały ale dlaczego .... wcześniej tego nie było, co to moze piszczec jak nie opony ?
  4. dokładnie, tym bardziej że są to produkcji Germany, wyglądają solidnie i identycznie pakowane są tak jak Febi wiec cośmi mówi że o te same fabryki się te wyroby ocierają, a jeśli chodzi o wytrzymałość to niech mi nikt nie mówi o oryginalnych np. TRW bo niech sobie poczyta wątek o pękaniu wachaczy i to własnie te super oryginały chlastały i dlatego uważam że za marketing nie ma co przepłacać choć zwolennikiem rzemiosła to ja nie jestem a te wahacze napewno nim nie są
  5. to uważam za rozsądny wybór w stosunku jakości do ceny http://moto.allegro.pl/item193145789_wahacze_kpl_audi_a4_a6_a8_skoda_superb_vw_passat.html na nasze drogi nie potrzeba nic lepszego
  6. nalej to Borygo różowe jak chcesz zaoszczędzić 40zł., ale idź do do ASO Skody i kup G12+ najlepiej zrobisz
  7. hello już starczy tego witania, mamy małą awarię z zamykaniem w tym dziale takze STOP !
  8. wysokie sprzęgło to norma w Audi B5 nie wiem jak w B6, a z tym wstecznym jeśli czasami ci wsteczny gorzej wejdzie to też normalka, w oplach np. nawet nowych wsteczny często zgrzyta gdyż brak synchronizacji w tym biegu
  9. witamy na nowym metrażu
  10. cały czas tankuję na 123 - statoil, paliwo tansze i wyśmienite, sprawdzone u mnie już przez dwa lata - miasto i trasy po 1000 km i miodzio cały czas wcześniej tankowałem na Orlenie i się zawiodłem jadac na wakacje, tuż przed koncem podróży tj. 200 metrów do kwatery auto Opel Vectra B przeszło w tryb awaryjny i zgasło, ale już wcześniej w trasie było bardzo mułowate, po kilku minutach prób odpalenia w końcu dał radę żygając wodą z tłumika paliwo tam dowoza cysterny STATOIL a z kad to mnie nie obchodzi wazne ze dobre na 123 Statoil jeszcze nigdy sie nie zawiodlem
  11. jeśli zgasisz i znów załaczysz rozgrzany motor to normalne że temp. podskoczy chwilowo, bo blok nagrzany a obiegu cieczy ani wiska nie ma
  12. ja bym naprawiał, gościu ty masz trzyletnie auto i wymieniałeś poduszki :exclaim: , to co my mamy powiedzieć w naszych dziesięcioletnich kondonach - jak u mnie wszystko gra, w każdym bądź razie, najpierw trzeba zrobić autopsję twojej skrzyni przed zakupem innej, bo tą co kupisz używaną też nie masz pewności czy za 1000 km się nie "rozsypie", a takto naprawisz swoją i wiesz co masz - oczywiście jesli to będzie sie kalkulowało zajebistą masz furkę tylko jakas pechowa
  13. różnych producentów można mieszać byle klasa lepkości była ta sama, także w twoim przypadku raczej nie, chociaż to tylko teoria bo myslę że jak dolejesz 100 ml lub 200 to raczej się nic nie stanie, a wogóle to spusć i wymień olej bo koszt to żadny a głowa spokojna
  14. jaki koszt tej operacji tzn częsci plus robota
  15. proponowałbym zrobić to (zjazd z górki na luzie) z Vagiem podłaczonym online podczas jazdy i obserwować temp. bo wskaźnik na budziku z reguły głupoty pokazuje (nie jest za dokładny) podmieniłbym jeszcze czujnik temp., a jak to nie pomoże to agentów Mulldera i Scully (nie wiem czy dobrze napisałem) do niuni ściągnąć bo to normalnie archiwum X
  16. i jeszcze skrzydła doprawić pieniażki w te niby ulepszenia optyczne, to lepiej zinwestować w nowszy model już po lifcie, a nie z dziadziusia młodzika robić takie moje zdanie, mała kosmetyka OK ale bez szaleństw
  17. od zawsze AmbiPur, pachnie i wyglada profesjonalnie, starcza na długo i posiada fajną game zapachów
  18. jest to trzecie mycie po woskowaniu i efekt jest jak widać
  19. wiki odpowiedział(a) na tomaszu temat w Audi A4 B5
    co ma olej do termostatu, jest walnięty to wymieniaj, dla kumatego to raptem z 40 min roboty z odpowietrzeniem, co za róznica czy lato czy zima temp. powinna być w przedziale 88-95 stpopni - pomiar VAG a na budziku twardo 90 nie widzę najmniejszego sensu z tym zwlekać do wymiany oleju za 9 tyś km. bo nie wiem ile ci to zajmie ale myślę że to listopad grudzień więc za późno
  20. i nic pozatym, na zużyte mechanicznie części to jedynie wymiana pomoże, ale jak ci delikatnie mlaskają i to nie zawsze to nich kolega da sobie na wstrzymanie te typy tak mają
  21. no co ty zdjęcie nie wyjdzie w takim blasku, co mam lustro fotografować nie no zdjęcie tego nie odda Wiki nie daj się prosić... dawaj fotki no to macie zdjęcia usunąłem z pewnych względów
  22. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a ja ci mówię że na 10000000000000000000000000000 ....... % będziesz miał ten, chyba że nie masz tam silnika 1Z Audi
  23. witamy na pokładzie
  24. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    nie ma błędu, patrz mój pierwszy obrazek w tym temacie, część ta w ETCE jest w tym samym bloku tematycznym - wpisz w wyszukiwarce "rolka" i tam masz dwa rysunki benzyna i diesel - w benzynie go narysowano a w dieslu już nie bo po co dublować, podano tylko nr. części gdzie jest taki sam co w benzynce, wiele cześci z osprzętu silnika jest taka sama niezależnie od wersji silnika i nie ma sensu zamieszczania tych samych elementów na wszystkich rysunkach, podaje się tylko w celach informacyjnych nr. częsci - patrz rysunek w moim drugim poście, tak więc wszystko jasne a tych fachowców z ASO to do krów oprzątania zagonić a nie powarznymi samochodami się zajmowć, jak nawet po ETCE się poruszać nie potrafią - mówię to ja amator Audi wszystkie te rysunki pochodzą z oryginalnej legalnej wersji ETKA i są udostępnione grzecznościowo przez lokane ASO - pozdrawiam zainteresowanych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.