Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 1.9TDI AFN] nowe foteczki na alu , zabudowa bagaznika :)
ładne autko
-
[B5 1.9TDI]Nowe Zdjecia Mojej A4
kasę którą utopisz w ten samochód ja bym zainwestował w młodszą lalę , a auto ładne
-
[b6 avant 1.9tdi 130] SWAP S4
nie no przeróbka na maxa, oj to musi ciągnąć
-
I bieg - dosc ciezko wchodzi
a jak to jest z 2ka? hehe u mnie czasem (CZASEM=nie za czesto) kiedy chce zapiac 2ke musze wsadzic w to troche wiecej sily... jak ew. moge sprawdzic olej w skrzyni? 260 tysi jest nalatane i prawdopodobnie fabr. olej w skrzynce... sugestie? mi naprzykład 2 "ciezko " wchodzi po całonocnym staniu na zimnie jak olej gęsty, ale to chyba oczywiste, w każdym bądź razie nie daje powodów do niepokoju [ Dodano: 24-03-2007, 09:16 ] i co w tym dziwnego kolego, na postoju to się ręczny zaciaga a nie biegami bawi, biegi są do jazdy a nie do bawienia sie nimi jak auto stoji
-
[A4 1.8 94rok] pali na trasie 12 litrów! przyczyny?
podpiać Vaga, wymienić filtry i świece, takie spalanie to jak w V6 a anwet wiecej
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
no to jestem pełen podziwu dla tego urządzenia , szkoda że tak daleko mieszkamy od siebie bo bym napewno skorzystał [ Dodano: 24-03-2007, 09:27 ] no i po akcji, wszystko wysuszyłem i zmontowałem, nie ma śladu po tym zdarzeniu ( ach te elektryczne szybki )
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
jak cholera ale jestem ciekaw jak te osuszacze powietrza wyciagneły by wodę z tej pianki i spod niej nie uchylajac wykładziny :confused:
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
no i akcja suszenia trwa, demontaż wszystkiego zajął mi 15 minut - fotel i listwa progowa, dzięki fotkom spedyta poszło gładko przy okazji demontażu znalazłem 2 monety 20 centowe na szczeście gąbkę mam nasiakniętą wodą przy krawędzi i bliżej środka wykładziny, oto małe fotostory z akcji
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
dzięki będę walczył z tą rozbiórką, do Icemana mam daaaaleko, boję sie trochę tej listwy z tych zatrzasków zciagać żeby nie połamać teraz pytanie czy można z tym poczekać do wekendu bo ma być ładna pogoda czy lepiej nie dzieki spedyt za sesję bardzo mi się przyda ! swoją drogą te trzy dni u ciebie to trochę duzo chyba tam niezłe bagienko miałeś
-
[B6 TDI 130] Woda pod wycieraczką kierowcy
a ja mam pytnie jak za dużo nie rozbierająć i w którym miejscu to zrobić ażeby można było łapkę wsadzić głęboko pod wykładzinę pasażera z przodu i z tyłu
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
wiesz tam gdzie mogłem ale jakbym cała łapkę wsadził głeboko to byłbym spokojniejszy ale nie mogę, a auta rozpruwał nie będe, poprostu profilakrycznie jeszcze przez kilka dni posuszę farerkami [ Dodano: 22-03-2007, 11:43 ] kórna właśnie wróciłem z garażu, zdjołem tylnią kanapę wsadziłem głęboko łapę i .... mokro, nie ma tam litrów wody ale łapka wilgotna, nic trzeba demontować i wykładzinę odchylić, pomóżcie mi i powiedzcie, pokażcie co i jak trzeba demontować żeby tą wykładzinę odchylić na stronę kierowcy, zwłaszcza jak zdemontować fotel, listwy przy progach bo ja tam żadnych śrub nie widzę
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
ty sie nie śmiej bo to nie takie proste cóś tam wsadzić , mi udało się tylko paluszki gdzie niegdzie i sucho ...... tylko bez skojarzeń mi tu auto wysuszyłem na dwa baty tzn. farerki przez kilka godzin, także myślę że spoko temat zażegnany, przynajmniej mam taką nadzieję a ta pianka pod wykładziną jest bardzo gruba nawet nie przypuszczałem
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
malutkie i zgrabniutkie - dam radę
-
Audi iceman - Kille !!
kurna też bym chciał takie serduszko w swojej mieć
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
czyli sugerujecie żeby pod wykładzinkę zajrzeć, a jak tam łapę wsadzić żeby nie rozpruwac auta :confused:
-
srodek usuwajacy rysy z plastiku
no i kolego należą się , najpierw myśli sie o kolegach z klubu i wystawia sie takie rzeczy tutaj w odpowiednim dziale, druga sprawa żebyś nie był za szczęśliwy to za tanio to pusciłeś :twisted:
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
no teraz to już wiem o co chodzi ale wydaje mi się to zbędne w tym przypadku, bo to auto nie po powodzi , ale do rzeczy po 3 godzinach suszenia farerką jest już prawie sucho w aucie , widocznie aż tak nie domiękło jak wyglądało a wyglądało żle, myśle że jutro powtórka z suszenia i będzie malina brawa dla Audi za tak szybkoschnące materiały dzięki Iceman za dobre chęci z tym osuszaczem dobry chłop z ciebie
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
co to jest i jak to wygląda ?
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
osuszacz masz na myśli farerkę, bo zamierzam ją postawić na taborecie i dmuchać do srodka, bo wsadzić ją do auta to się boję mam bardzo mokre siedzenie, i wkładzinę u pasażera z przodu i z tyłu pomimo gumowych dywaników :eek:
-
[B5 ALL] Zalane wnętrze
moja pani wysiadając dzisiaj w pracy wcisneła przycisk opuszczenia szyby pasażera z przodu, zamkneła auto pi poszła do pracy .... i tak sobie autko stało na parkingu podczas dzisiejszego deszczu ze śniegiem i chyba nie muszę tłumaczyć co mam w środku latem bym się nie przejmował ale tera,z co ja mam zrobić żeby nic nie gniło i nie śmierdziało, jak to wszystko wysuszyć
-
Domykanie szyb z kluczyka
czyli co z radiopowiadomieniem - jak nie masz gnata albo czarnego pasa w judo to chłopie nie wyskakuj bo szkoda zdrowia nie no z krzesła spadłem ale kolega ma rację
-
[B5 AEB] Układ chłodzenia i temperatura oleju
klimatronik oszukuje, mi pokazuje 101-102 C a VAG 93-94 C a na budziku równe 90C wymieniony termostat, czujnik, płyn - wszystko oryginalne z ASO więc OK nie panikuj i nie kontynuować mi tu o termostatach bo zamknę, tematów na temat tego elementu jest sporo i tam to należy kontynuowć, pozostaje tutaj jeszcze temp. oleju więc proszę pisać o tym
-
Czujnik temperatury płynu chłodniczego umarł
tego nie wiem, ja tam bym nic nie zwierał bo to się może źle skończyć, mi jak wariował wskaźnik to podpiołem VAGa i wszystko było jasne - błąd czujnika, jak go wyjołem to pęknięty był dookoła :eek: można jeszcze czujnik omomierzem sprawdzić, adadur to opisywał w temacie termostatu :arrowr: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=3319
-
Czujnik temperatury płynu chłodniczego umarł
jak masz dostęp do VAGa to go podepnij, powinien wyrzucić bład czujnika, nowy ori czujnik w ASO to 100 zł istnieje jeszcze możliwość wadliwego termostatu ale wątpię żeby tak nagle padł, skoro wcześniej trzymał 90 C
-
[B6 1.9TDI Sedan] Fotki mojej ulubienicy
malina