Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. oni chyba tam wszystko maja asymetryczne
  2. wszystko miodzio, tylko tak się zastanawiam dlaczego tam tablice rejestracyjne są w dwóch różnych kolorach (przód - tył) autko super
  3. wiki odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jeśli siedzisz w samolocie, autobusie, pociągu lub tym środku lokomocji, a obok Ciebie siedzi wkur.....cy i upierdliwy nie do wytrzymania pasażer, to: 1. cicho i spokojnie wyciągnij laptopa 2. włączc laptopa 3. upewnij się że sąsiad siedzący obok widzi ekran monitora 4. zamknij oczy i odwróć głowę w stronę sufitu 5. naciśnij ten link http://www.thecleverest.com/countdown.swf
  4. B7 + 2.0 TDI + salon = miodek
  5. wiki odpowiedział(a) na michal_m temat w Audi A4 B5
    chyba sie skuszę, zobaczę po wymianie oleju na Valvoline czy mi będą mlaskać, bo mlaskaja mi sporadycznie zwłaszcza na zimnym motorku
  6. przescieradełka wek z zagłówków no i lampy ci grzybem chyba zarosły , ładna zwykła seria
  7. no niech ci będzie
  8. teraz jażę, czyli co ja mam cały czas pierwszy przypadek i termostat mi się nie otwiera, drugi z rzędu - oryginał :eek: [ Dodano: 08-03-2007, 21:32 ] świeta racja
  9. już cię lubię
  10. hehhhe musisz mi to łopatą włożyć, jest mało czasu na schłodzenie więc płyn jest gorący i temp. silnika też powinna być wysoka czyż nie ? a może przez takie szybkie lotanie tego płynu nie zdąży się nagrzać ? :biggrin: to co mówisz ma sens tylko jakoś mi tak nie wszystko logicznie się układa wtedy miałem wlnięty termostat OK powiedzmy za szybko się otwierał i sie nie domykał, dół ciepły tzn. ciecz gorąca bo nie ma się czasu schłodzić no to jak do cholery czujnik pokazuje że ciecz zimna jak ona gorąca :twisted:
  11. wiki odpowiedział(a) na michal_m temat w Audi A4 B5
    amen
  12. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Lifestyle i Hydepark
    jo tyż
  13. Brynia fajnie nie kobitka u władzy
  14. słyszałem że niekoniecznie masło sie musi robić przy walniętej uszczelce, a załączenia drugiego wentylatora nie byłem świadkiem, myślę że musi być temp. krytyczna żeby się załączył, bo wisko wystarczająco chłodzi chyba dam se luz tym tematem bo staniek moze mieć rację :confused: chociaż sam nie wiem hmmm, porównam z kolegą mrogiem to będe mądrzejszy [ Dodano: 08-03-2007, 17:49 ] no ale w tym przypadku to nie powinien się grzać silnik skoro płyn ma za mało czasu na schłodzenie
  15. a w pomarańczowym to byś zarąbiście wygladała a gdzie brwi zgubiłaś na zdjęciu
  16. wierz mi że nie no to mamy ten sam problem, wiec chłodnica odpada i pozostaje chyba uszczelka pod głowicą, no ale mi płynu nie ubywa a tobie ? ogólnie myśle że temp. 94-95 stopni w silniku jest OK tylko mnie martwi ten zimny dół bo na starym termostacie który dawał temp. max 81 było dobrze, żałuję że ruszałem i jak sie wkórzę to załorzę go zpowrotem wrrr [ Dodano: 08-03-2007, 16:17 ] mam to samo te typy tak mają i nic mi nikt nie grzebał bo byłem przy tym, wskaźnik analogowy jest niedokładny i jest tak skonstruowany żeby przeważnie stał na 90, prawdę o temp. powie ci VAG bo klimatronik też przekłamuje
  17. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Lifestyle i Hydepark
    naprzykład
  18. powinieneś szukać z oznaczeniem srebrny i zielony ( jednocześnie) mam takowe oryginalne Audi zdjete z w Niemczech z A4 1.9 TDI na zbyciu w idealnym stanie jak coś to na PW proszę
  19. a druga rzecz czy może to być uszczelka pod głowicą - choć płynu mi narazie nie ubywa ? czy ją idzie jakoś sprawdzić, bo nie chcę pół układu wymieniać bo to są koszty a pieniążki trzeba szanować :confused: no bo tak sobie myśle że jak zdjeło się ten dolny wąż od chłodnicy żeby termostat wymienić no to płyn galancie się lał wiec jakby była zapchana chłodnica to by tak sie nie lało - dobrze dedukuje
  20. proponuję zamknąć go w rocznicę tego zlotu - czyli tydzień (zamykamy w piątek o godzinie 0.00, bo tydzień pitolenia o imprezce wystarczy ) a jeśli chodzi o zaginione kiełbaski to sprawa musi się oprzeć o Biuro Detektywistyczne Rutkowski tego tak zostawić nie można :eek:
  21. tylko gdzie ich szukać ? i czy to coś da jesli jest zakamieniona ? a wogóle jak to sprawdzić ? bo koszt chłodnicy to 200 - 300 zł i nie chciałbym na próżno wydawać tej kasy macie pomysły ?
  22. wiki opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    co otym sądzicie ? http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/oplata-za-karte-pojazdu-do-zwrotu,880175,415 czy ktos z was zwrócił się już o zwrot tej nadpłaty jeśli tak to jak to ma wygladac ?
  23. no to się w Ingolstadt nie popisali z tym AIR BAG szt. 1 - wstyd :exclaim:
  24. to już raczej nic nie zrobisz, mam ten sam problem - sa poprostu wyząbkowane
  25. zdemontuj jeszcze raz zegary, wypnij i wepnij ponownie starannie złacza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.