Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. stawiam na walnięty sterownik - climatroinic, załatw sobie cos na podmianę i będziesz wiedział na 100%
  2. i dlatego jestem na nie jeśli chodzi o drastyczne obniżanie auta w tym kraju przez pseudo tuningowców, badzmy szczerzy w tym kraju trzeba mieć auta terenowe a nie niskopodwoziowe pociski
  3. jeśli cyka sporadycznie to normalka i daj sobie z tym spokój, grupa VW/Audi od kilkunastu lat sobie z tym nie radzi i kazdy normalny mechanior ci to powie - te typy tak mają, tak samo jeśli chodzi o sprzęgło, które też w tej grupie jest stosunkowo słabe i nie wytrzymuje tyle co np. w Oplach. Ja mam 144 tys km. przebiegu (udokumentowane) jak kupiłem 124 tyś. i też mi sporadycznie cykało i cyka . Sprzęgło też do wymiany. Przy tym przebiegu nie powinienem słyszeć o tych elementach, a jednak .....
  4. ci z szarej strefy zrobią to za 50 zł i równie dobrze
  5. kup porządny firmowy fotelik, zamocuj go poprawnie i starannie i będzie OK
  6. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    klocki TRW są jak nówki, tylko chodzi mi o to czy nie zmieniły swojej struktury (czy nie stwardniały pod wpływem przegrzania i natychmiastowego schłodzenia) ale o dziwo dzisiaj gdy suchutko i cieplutko jest wszystko OK, sam już nie wiem co myśleć i co w tym wszystkim chodzi, jakiś zonk jest napewno tylko dlaczego dzisiaj jest lepiej niż wczoraj
  7. oj chopie, przyjedź to zobaczysz, takich rasowych to nigdzie nie spotkasz poczytaj ten temat trochę to się zorientujesz o czym mówimy
  8. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    jak ją sprowadziłem rok temu, to nie wymieniałem płynu bo temperaturę wrzenia ma dobrą - regularnie sprawdzam, wycieku nie ma bo poziom płynu jest cały czas ten sam czyli max ja stawiam na klocki że się wysrały, bo coś od początku się nie umywały do poprzednich jakie miałem firmy Remsa, sam już nie wiem :frown: , bo jak by układ był zapowietrzony to raczej pedał by wpadał miękko w podłogę jak mniemam :confused:
  9. ciekawią mnie te wykrzykniki i inne kolory przy nickach na liście jadących na pierwszej stronie, co one oznaczają
  10. wiki opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    od paru dni zauważyłem słabszą skuteczność hamowania tzn. mam wrażenie jakby klocki stwardniały, pedał hamulca twardy i co za tym idzie hamuje jakby klocki były oblodzone i trzeba używać większej siły do deptania w pedał. Zdażyło mi sie po nocy, że przy pierwszym hamowaniu hamulce były równe zeru :eek: , kolejne już było lepiej. Nie mam pomysłu co to, trzy miesiące temu wymieniałem komplet tarcze + klocki TRW/Lucas . Felgi mam z dużymi prześwitami, czyżby coś się zasyfiło hmm...
  11. jedź do jakiegokolwiek lakiernika i ci to zrobi fachowo, sam nie kombinuj, nie warto
  12. hhacek zgadzam się z tobą poje..ny jesteś i to zdrowo, ale lubię takich poje..w ,wszystko oczywiscie w pozytywnym tego słowa znaczeniu :564:
  13. możesz to wyjaśnić :027: , bo jak to ma być od zastępcy dyrektora koncernu Audi, to sobie jaja chyba robisz z powaznych ludzi, bo co niby ten dyrektor jezdził starą B5 i to jeszcze 1.6 ;D a tak pozatym to ładna seria
  14. spawy to normalna sprawa, a co myślisz ze w fabryce kleją , wszyscy tak mamy nie obawiaj się
  15. [ Dodano: 28-01-2007, 00:42 ] a skąd wiesz :027: wlasciciel napisal to w pierwszym poscie hehe umkło mojej uwadze :
  16. a skąd wiesz :027: piękna seria, na wiosnę ładna felga i lampy po lifcie i nic bym juz nie ruszał - naprawdę ładne auto i wbrew pozorom z silnika też będziesz zadowolony
  17. mi nie podchodzi, ale tobie musi się podobać - chodzi mi o ten niby tiuning, ja bym wrócił do serii i zaczoł od nowa :one:
  18. bombastic, wzór felgi słuszny :one: no i przestancie ukrywać się z cenami bo przecież ani nikt wam nie zabierze ani nie dołoży to i po co ściemniać z PW :027:
  19. dzieciaczek fajniutki, autko też, tylko te chromiki klejone mi nie podchodzą
  20. no jazda na dwa baty musiała być fajna, jeśli chodzi o kolor to niebieski mi sie podoba ale jak do siebie to brałbym czarny
  21. wiki odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    ładna , ale ... odkleiłbym te chromy, zwłaszcza te z przedniego zderzaka ( dla mnie wieś ) no i trochę ma nalatane km.
  22. bardzo ładne auto i wyposażone bogato - larytas
  23. jestem na nie grilom KAMEI, wolę ori po lifcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.