Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. eeeetam nie wiem czemu się tak czepiacie tego filtrona ? filtry tej firmy są OK
  2. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    weź chłopie podejrzyj w jakimś innym Audi 1Z, bo to niemozliwe, zmień fachowca bo latem bez klimy będziesz jeździł , albo poproś kolegę Simona żeby ci fotkę zrobił na swoim silniku bo macie te same i zobaczysz gdzie on powinien być przykrecony i z tą fotka idź do swojego "specjalisty"
  3. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    panowie, ostatni raz się powtórzę, informacje moje są poparte oryginalną dokumentacją serwisową proszę się więc się nie sprzeczać i udać się do mechanika który wie co robi proszę oto kolejna dawka info i jeszcze do takich typów silników pasuje na poprzednich moich fotkach widzisz na części jej numer katalogowy VAG więc musi to być to, a jesli to nie to, to w takim razie nie masz tam silnika Audi tylko jakis obcy przeszczep
  4. wielkie gratulacje, zapodaj jakąś fotkę do podziwiania
  5. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    proszę tu masz nr. części i jak to powinno wyglądać, do diesla i benzyny są te same - sprawdzałem i jeśli cię to interesuje to mam taki oryginalny używany 100 % sprawny - jak coś to na PW, za symboliczna kwotę ci go oddam a tu real
  6. no to wydaje ci sie czy tak jest bo to duża różnica, a moze to jakiś tik nerwowy ci w noge wszedł (przepraszam nie mogłem się powstrzymać), poobserwuj to zjawisko i napisz cos wiecej
  7. podoba mi się
  8. wy pany mówicie tu że po załączeniu klimy wam wali smród, a ja z innymi mówiliśmy o tym że po wyłączeniu klimatyzacji i pracujacym nawiewie przez kilka minutek jest taki dziwny stęchły zapach, bo przy załączonej klimatyzacji to mi nic nie śmierdzi, leci czysty bezwonny chłodek
  9. ech to poczekam na fotostory z twojego odgrzybiania i może jak nie bedzie dużo rozkrecania to też tak zrobie i tam wypsikam ten środek, bo capi tylko przez jakieś pare minutek po wyłączeniu, taka stechlizna ale to moze przez gwałtowna różnicę temp. , eeeeh zdeniu ma dobrze z tobą
  10. no właśnie czy owy capek po wyłączeniu jest nastepstwem zanieczyszczonego różnymi glutojadami parownika, bo u mnie też tak trochę zajeżdża ale tylko po wyłaczeniu i przez jakiś tam czas a tak to nic nie capi pytam bo mam środek do odgrzybiania który kupiłem w Niemczech do odgrzybiania firmy Nirgin, i używa sie go tak że kładzie sie go na podłodze odpala na dziesieć minut (butelka z sprayem), włącza klimę na max, zamyka sie obieg powietrza na wewnętrzny i wsio, podobno środek zostanie zassany do obiegu i tam zrobi swoje tak przynajmniej wynika z rysunku i opisu na pudełku, już raz tak zrobiłem rok temu i teraz mam jeszcze jeden (koszt 10 EURO) i nie wiem czy warto w ten sam sposób to robić czy inaczej w robocie jak wyłącze klimę pomieszczeniową LG i ją włączę to przez jakiś czas też taki capek jest
  11. głupie stwierdzenie, nikt nie będzie czekał jak coś się zacznie dziać bo wtedy będzie już za późno :twisted: mi raz w życiu pękł pasek w służbowym VW T4 2.5 TDI, a objaw prawie żaden nagle zrobił sie mułowaty i zgasiłem i już odpalić nie chciał, odchylam pokrywkę a tam pasek urwany i to grubo przed czasem niż serwis przewidywał wymianę , więc nie ma co czekać na te serwisowe kiliometry tylko brać poprawkę conajmniej 20-30 tyś km i wymieniać wcześniej, bo jak pęknie to pozmiatane z portfela jak jest co
  12. wleź pod samochód i zmierz stary element elastyczny ja tego za ciebie nie zrobię
  13. 1000% racji w tym
  14. brzydkie te kółka w tym Passacie i do tego za małe fuuuj kolegę proszę o fotki bo niewiadomo co myśleć
  15. czyżby synchrnizator :confused:
  16. sprzedalem swojego OPLA Vectre i szukalem auta milem kupic mlodsze i .... ujrzalem ja :eek: , czarna dama , jak wsiadlem i sie przejechalem to juz o niczym innym nie myslalem jak o posiadaniu jej za co ja uwielbiam, za subtelnosc, elegancje, komfort i za te spojrzenia innych
  17. pozwole sobie zaproponować pod nieobecnosć kolegi :smile: : umyć autko w Gold Class Car Wash, potem Deep Crystal Paint cleaner step 1 i na to Gold Class Paste Car Wax, wszystko nakładane aplikatorem i polerowane mikrofibrą - EFEKT GWARANTOWANY Po tygodniu myjesz auto tylko w Gold Class Car Wash i nadal bajka, ściereczka aż płynie po lakierze trochę się napolerujesz ale warto, no chyba że masz elektryczną polerkę zajrzyj na www.meguiars.pl i na forum
  18. aaaa wtedy to umyte było lansik na pierwszym miejscu, super felg nie mam, silnik też nie za duży, to chociaż niech lśni karoseria
  19. szukaj już nowej (używanej) skrzyni, będzie taniej , bo z tego co mówisz to tam się miazga zrobiła - błąd że uruchmiałes motor i próbowałeś walczyć z uszkodziną skrzynią to napewno jej na dobre nie wyszło
  20. wróciłem przed chwilą z Poznania i przód mego auta to jeden wielki cmentarz owadów także co ja wam teraz pokażę jak go umyję to pstryknę sesje jak już tak nalegacie (ale z bliska i tak mam dużo zadrapań których nie mogę usunąć :redface: i bez lakiernika chyba sie nie obędzie ale z drugiej strony to nie opłaca sie malować bo nie jest aż tak źle, chyba że przy okazji jakiejś stłuczki tfu tfu )
  21. jak Audi do BMW - głupiutkie pytanie
  22. no co ty zdjęcie nie wyjdzie w takim blasku, co mam lustro fotografować nie no zdjęcie tego nie odda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.