Treść opublikowana przez wiki
-
[B5 AFN] Kiepsko pali jak postoi na zewnątrz
eeeetam nie wiem czemu się tak czepiacie tego filtrona ? filtry tej firmy są OK
-
[B5 1Z] Problem z napinaczem paska od klimatyzacji
weź chłopie podejrzyj w jakimś innym Audi 1Z, bo to niemozliwe, zmień fachowca bo latem bez klimy będziesz jeździł , albo poproś kolegę Simona żeby ci fotkę zrobił na swoim silniku bo macie te same i zobaczysz gdzie on powinien być przykrecony i z tą fotka idź do swojego "specjalisty"
-
[B5 1Z] Problem z napinaczem paska od klimatyzacji
panowie, ostatni raz się powtórzę, informacje moje są poparte oryginalną dokumentacją serwisową proszę się więc się nie sprzeczać i udać się do mechanika który wie co robi proszę oto kolejna dawka info i jeszcze do takich typów silników pasuje na poprzednich moich fotkach widzisz na części jej numer katalogowy VAG więc musi to być to, a jesli to nie to, to w takim razie nie masz tam silnika Audi tylko jakis obcy przeszczep
-
Synek nam się urodził!!!!! :)))))))
wielkie gratulacje, zapodaj jakąś fotkę do podziwiania
-
[B5 1Z] Problem z napinaczem paska od klimatyzacji
proszę tu masz nr. części i jak to powinno wyglądać, do diesla i benzyny są te same - sprawdzałem i jeśli cię to interesuje to mam taki oryginalny używany 100 % sprawny - jak coś to na PW, za symboliczna kwotę ci go oddam a tu real
-
[B5 ADR] Lekkie drgania pedału gazu
no to wydaje ci sie czy tak jest bo to duża różnica, a moze to jakiś tik nerwowy ci w noge wszedł (przepraszam nie mogłem się powstrzymać), poobserwuj to zjawisko i napisz cos wiecej
-
[ B5-1.8 ] wymiana zawieszenie + foto..
podoba mi się
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
wy pany mówicie tu że po załączeniu klimy wam wali smród, a ja z innymi mówiliśmy o tym że po wyłączeniu klimatyzacji i pracujacym nawiewie przez kilka minutek jest taki dziwny stęchły zapach, bo przy załączonej klimatyzacji to mi nic nie śmierdzi, leci czysty bezwonny chłodek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
hello
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
ech to poczekam na fotostory z twojego odgrzybiania i może jak nie bedzie dużo rozkrecania to też tak zrobie i tam wypsikam ten środek, bo capi tylko przez jakieś pare minutek po wyłączeniu, taka stechlizna ale to moze przez gwałtowna różnicę temp. , eeeeh zdeniu ma dobrze z tobą
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
no właśnie czy owy capek po wyłączeniu jest nastepstwem zanieczyszczonego różnymi glutojadami parownika, bo u mnie też tak trochę zajeżdża ale tylko po wyłaczeniu i przez jakiś tam czas a tak to nic nie capi pytam bo mam środek do odgrzybiania który kupiłem w Niemczech do odgrzybiania firmy Nirgin, i używa sie go tak że kładzie sie go na podłodze odpala na dziesieć minut (butelka z sprayem), włącza klimę na max, zamyka sie obieg powietrza na wewnętrzny i wsio, podobno środek zostanie zassany do obiegu i tam zrobi swoje tak przynajmniej wynika z rysunku i opisu na pudełku, już raz tak zrobiłem rok temu i teraz mam jeszcze jeden (koszt 10 EURO) i nie wiem czy warto w ten sam sposób to robić czy inaczej w robocie jak wyłącze klimę pomieszczeniową LG i ją włączę to przez jakiś czas też taki capek jest
-
[B5 ADP] Przy jakim przebiegu wymiana paska rozrządu
głupie stwierdzenie, nikt nie będzie czekał jak coś się zacznie dziać bo wtedy będzie już za późno :twisted: mi raz w życiu pękł pasek w służbowym VW T4 2.5 TDI, a objaw prawie żaden nagle zrobił sie mułowaty i zgasiłem i już odpalić nie chciał, odchylam pokrywkę a tam pasek urwany i to grubo przed czasem niż serwis przewidywał wymianę , więc nie ma co czekać na te serwisowe kiliometry tylko brać poprawkę conajmniej 20-30 tyś km i wymieniać wcześniej, bo jak pęknie to pozmiatane z portfela jak jest co
-
[ALL] Numery lakieru B5 A4
Po co
-
[ADR 1.8] Wymiary plecionki
wleź pod samochód i zmierz stary element elastyczny ja tego za ciebie nie zrobię
-
piana w zbiorniczku płynu
1000% racji w tym
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jak wszystkie tej firmy
-
Kolor felg do czarnej B5??
brzydkie te kółka w tym Passacie i do tego za małe fuuuj kolegę proszę o fotki bo niewiadomo co myśleć
-
[B5 1Z] Zgrzytnięcia przy włączaniu piątki :(
czyżby synchrnizator :confused:
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
sprzedalem swojego OPLA Vectre i szukalem auta milem kupic mlodsze i .... ujrzalem ja :eek: , czarna dama , jak wsiadlem i sie przejechalem to juz o niczym innym nie myslalem jak o posiadaniu jej za co ja uwielbiam, za subtelnosc, elegancje, komfort i za te spojrzenia innych
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
pozwole sobie zaproponować pod nieobecnosć kolegi :smile: : umyć autko w Gold Class Car Wash, potem Deep Crystal Paint cleaner step 1 i na to Gold Class Paste Car Wax, wszystko nakładane aplikatorem i polerowane mikrofibrą - EFEKT GWARANTOWANY Po tygodniu myjesz auto tylko w Gold Class Car Wash i nadal bajka, ściereczka aż płynie po lakierze trochę się napolerujesz ale warto, no chyba że masz elektryczną polerkę zajrzyj na www.meguiars.pl i na forum
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
aaaa wtedy to umyte było lansik na pierwszym miejscu, super felg nie mam, silnik też nie za duży, to chociaż niech lśni karoseria
-
Skrzynia biegow - Horror
szukaj już nowej (używanej) skrzyni, będzie taniej , bo z tego co mówisz to tam się miazga zrobiła - błąd że uruchmiałes motor i próbowałeś walczyć z uszkodziną skrzynią to napewno jej na dobre nie wyszło
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
wróciłem przed chwilą z Poznania i przód mego auta to jeden wielki cmentarz owadów także co ja wam teraz pokażę jak go umyję to pstryknę sesje jak już tak nalegacie (ale z bliska i tak mam dużo zadrapań których nie mogę usunąć :redface: i bez lakiernika chyba sie nie obędzie ale z drugiej strony to nie opłaca sie malować bo nie jest aż tak źle, chyba że przy okazji jakiejś stłuczki tfu tfu )
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
jak Audi do BMW - głupiutkie pytanie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
no co ty zdjęcie nie wyjdzie w takim blasku, co mam lustro fotografować nie no zdjęcie tego nie odda