Treść opublikowana przez wiki
-
BMW znów krytyka
OK więc zamykam i apeluję o rozwagę nie ważne czym jedziemy
-
BMW znów krytyka
i znów ci z BMW,coś w tym jest nie to żebym był rasistą ale http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/tragedia-zderzenie-audi-z-bmw,1020276
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj
-
czy ktoś miał, ma doczynienia z laptopami Lenovo
Lenovo jest włascicielem działu komputerów IBM, tworzą klony ThinkPadów które maja całkiem dobre konfiguracje i wykonanie - jak to jest w rzeczywistości Pytam bo rozważam zakup laptopa za około 3 tys. i chciałbym mieć w tej cenie oddzielną grafikę oraz Intel Core Duo nie mylić z Dual Core no i conajmniej 1Gb Ram najlepiej 2Gb, a w lenovo za około3tyś. jest taki model więc się zastanawiam nad tym proszę nie pisać ja mam Acera, Fujitsu, Asus etc. i wymiatam ...
-
pośpiewajcie sobie z tymi paniami fajna pouczajaca zabawa
aż chrypę dostałem
-
[B5 ADR] Nie działaja spryskiwacze przedniej szyby
Powody: zapowietrzone, zapchane niedrożny układ, pompka padła to powinno być słychać czy pracuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać nowego
-
Nowicjusz - wątek powitalny
strzała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w klubie
-
[B5 1.8]Gdzie szukać symbolu silnika?!!!!!!!!
tzn. że nie masz ksiażki serwisowej od niego, w takim razie masz taka samą wlepkę w korycie koła zapasowego wszystkie dane auta
-
[B5 1.8]Gdzie szukać symbolu silnika?!!!!!!!!
a nie wystarczy ci symbol AVV 1.8, rok produkcji, po co nr. seryjny silnika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach- Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
chłopak zamęt zrobił tutaj i uciekł do Afryki- Nowicjusz - wątek powitalny
hello- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy trochę niefartem sie zaczeło ale nie zrażaj się Audi is good- Nowicjusz - wątek powitalny
witam ziomala- Nowicjusz - wątek powitalny
hello- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na forum- [B5 AFN] krzywo jezdzi po uderzeniu
jedż do warsztatu zajmujacego sie geometria, ale już teraz szukaj na szrocie nowego wachacza do tyłu, a z przodu drazki, lub nawet maglownica mogła uledz uszkodzeniu- Nowicjusz - wątek powitalny
witaj w klubie- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy w szeregach - Nowicjusz - wątek powitalny