Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Samozamykający się szyberdach


lmatys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiesgos czasu co jakis czas :> zaraz po otworzeniu szyberdachu...samoistnie sie zamyka...czasami jest tak ze jest otwarty i nagle sie zamknie...o co biega?

Za podpowiedzi dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz modul sztucznej inteligencji i jak ow modul stwierdzi że za bardzo wieje i halasuje to ci zamyka szyber :polew:

sorrki ale nie moglem sie powstrzymać, ja bym odączyl akumulator i tym samym modul komfortu się zresetuje i to pomoże, choć to tylko gdybanie i moze to nic nie dać ale to nic nie kosztuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie jest odwrotnie podczas upałów szyberdach sam mi sie otwiera (uchyla) i też nei wiem czy tak ma być czy jakies czary?:))) :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie jest odwrotnie podczas upałów szyberdach sam mi sie otwiera (uchyla) i też nei wiem czy tak ma być czy jakies czary?:))) :blink:

właśnie powie ktoś coś na ten temat? zdarzyło mi się to ostatnio 2 razy, co z tym zrobić? może coś udało Ci się z tym zrobić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przypadkiem na dziurach wam sie nie uchyla? mój wyłącznik sie już wykończył i takie były objawy ze otwierał sie kiedy chciał najczęściej jak były jakieś nierowności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je teżmam odwrotnie szyber sie sam uchyla lekko czasem hymmmm da sie go dosunąć wtedy tylko z pilota bo inaczej niechce , czy to może być wina samego przełoncznika czy coś innego da sie to naprawić czy szukać nowego :audi: znaczy otwieracza do szybra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie odkurzyc temat, bo przeglądałem posty ale rozwiązania na szalejących szyberdach nie znalazłem.

Mój szyber podczas zamykania często gęsto zamknie sie a nastepnie lekko samoistnie uchyla i trzeba trochę pokręcić pokrętłem żeby się zamknął lub domykanie z kluczyka.

Czy szyberdach sie jakoś programuje czy jest to zwykłe zwarcie instalacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie u mnie jest odwrotnie podczas upałów szyberdach sam mi sie otwiera (uchyla) i też nei wiem czy tak ma być czy jakies czary?:))) :blink:

Przyłaczam sie do pytania, dzisiaj bylo bardzo gorąco zapilalem samochod, (wlaczyl sie zwykly nawiew bez klimy) nagle patrze a szyber sie unosi.. to już 3 razy kiedys nad morzem stal na sloncu wsiadlem zapalilem i sie szyber odrazu podniosl, i kiedys na parkingu przy Tesco xD tez sie podniosl... Tak ma byc ? czy to oznaka ze cos sie je... psuje :D, dodam ze dzieje sie tak zazwyczaj jak w sloncu jest ok. 40 stopni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej niuni też miało coś takiego miejsce. VAG nic nie pokazywał. Wymontowałem włącznik-potencjometr, rozebrałem go, wyczyściłem i przesmarowałem preparatem do potencjometrów i teraz już mi się szyber nie otwiera samoczynnie. Spróbujcie może wam też to pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...