-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Niestety w mojej etce tez nie ma Nr
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
To jest właśnie ten jaki ja wymieniałem. Ja kupowałem w ASO. kiedyś kupiłem termostat i czujnik temperatury zamiennik i problem dalej był. Dopiero jak kupiłem Ori to było dobrze. Wiec lepiej nie oszczędzać na takich rzeczach.
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Jest to czujnik ciśnienia oleju ja kupiłem Ori kosztował jak pamiętam koło 70zl a zamiennik koło 40zl w serwisie dostaniesz go po nr Vin. taki sam jest w 1.6 i 1.8
-
[B5 ADP] Całe podwozie w oleju - skąd może wyciekać ?
Miałem kiedyś podobny problem i właśnie był pęknięty na prasowaniu czujnik ciśnienia oleju, I tylko na wyższych obrotach był zauważalny wyciek.
-
[VAG] Kupiłem VAG szukam kogoś z 3miasta .POMOCY !!! :)
Ja tez na początku miałem wiele problemów z vag-iem a bardziej z połączeniem audi z laptopem ale już to opanowałem wiec jak będziesz miał czas to zapraszam na spotkanie. służę pomocą...
-
Czyszczenie podsufitki?
Polecał bym Ci fachowca albo myjnie gdzie czyszczą karcherem, koszt około 20-30zl a efekt murowany. Wiem bo sam tym sie na co dzień zajmuje i zresztą u siebie tez czyściłem :th:
-
[ B5 1.6 ADP] błędy 16518 i 17736 sporadyczne - prośba o diagnoze
Sonde założyłem jako zamiennik i chyba to był mój błąd, i nie raz sie muli ale to na ciepłym silniku.
-
[ B5 1.6 ADP] błędy 16518 i 17736 sporadyczne - prośba o diagnoze
Witam!! podczepię sie pod watek, mi właśnie wyskoczył ten sam błąd 16518 Oxygen (lambda) sensor B1.S1 NO activit. miałem ten błąd jakieś dwa miesiące temu ale wymieniłem sondę i zniknal na ten czas i znowu wyskoczył! Bede wdzięczny za pomoc!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Część!
-
[B5 ADP] Czujniki temperatury??
Witam!! ostatnio kiedy Zdeniu mi podłączył vag-a to wyskoczył mi błąd czujnika temp. tyle ze wcześniej wymieniłem już czujnik 4 pin skasowałem błąd i ostatnio to samo! Ale zajrzałem pod maskę i zobaczyłem ze mam dwa czujniki kolo siebie, czyżby dwa od temperatury, jak już wcześniej wspominałem jeden jest 4 pinowy a ten drugi 2 pinowy skierowany kostka w dół http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee44c217adbf3c9a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f096edabebd2f907.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/489342df7ebaef63.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c43a1e742be53e0.html
-
Lusterko Lewe
Niom, już znalazłem na allegro za 150-160zl nowa, a na szrocie chcieli za używkę 150zl. http://moto.allegro.pl/item199810785_lusterko_audi_a4_lewe_nowe_elektryczne_podgrzewan.html tutaj tez jest tyle ze bez grzania http://moto.allegro.pl/item204065445_nr4_lusterko_audi_a4_94_le_i_szklo_okazja_.html http://moto.allegro.pl/item204176890_lusterko_audi_a4_94_98_sterowanie_elektryczne.html i nie wiem którą wziąć bo jedna ma SZKŁO ASFERYCZNE
-
Lusterko Lewe
Wie z Was gdzie można w trójmieście kupić tanio lustro kompletne>>
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Zdeniu jak masz jeszcze dwie ramki to weź dla mnie też
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Mam prośbę do ludzi z Trójmiasta jakby mogli pomóc w namierzeniu sklepów dla dzieciufff głównie chodzi o wózki i takie tam pierdoły. Stary se nie kupi to chociaż coś dla córci. Jeden jest na Jaśkowej dolinie, jak jedesz od Manhattanu w Gore to po przejechaniu ok 0,5km będzie taki duży budynek 2-piętrowy po prawej ma duży napis Hurtownia. a Drugi podobny sklep jest na przeciw Media-mark kolo Orlenu. Pozdrawiam
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam!! Nie byłem wczesniej pewien czy bede dlatego nic nie pisalem ale juz wiem ze sie pojawie na 100% przy skwerze. Ps. bedzie ktos mial vag-a zeby zrobic logi?? bede mogl sie odwzajemnic profesionalnym czyszczeniem tapicerki
Łukasz85
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta