Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Łukasz85

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Niestety w mojej etce tez nie ma Nr
  2. To jest właśnie ten jaki ja wymieniałem. Ja kupowałem w ASO. kiedyś kupiłem termostat i czujnik temperatury zamiennik i problem dalej był. Dopiero jak kupiłem Ori to było dobrze. Wiec lepiej nie oszczędzać na takich rzeczach.
  3. Jest to czujnik ciśnienia oleju ja kupiłem Ori kosztował jak pamiętam koło 70zl a zamiennik koło 40zl w serwisie dostaniesz go po nr Vin. taki sam jest w 1.6 i 1.8
  4. Miałem kiedyś podobny problem i właśnie był pęknięty na prasowaniu czujnik ciśnienia oleju, I tylko na wyższych obrotach był zauważalny wyciek.
  5. Ja tez na początku miałem wiele problemów z vag-iem a bardziej z połączeniem audi z laptopem ale już to opanowałem wiec jak będziesz miał czas to zapraszam na spotkanie. służę pomocą...
  6. Polecał bym Ci fachowca albo myjnie gdzie czyszczą karcherem, koszt około 20-30zl a efekt murowany. Wiem bo sam tym sie na co dzień zajmuje i zresztą u siebie tez czyściłem :th:
  7. Sonde założyłem jako zamiennik i chyba to był mój błąd, i nie raz sie muli ale to na ciepłym silniku.
  8. Witam!! podczepię sie pod watek, mi właśnie wyskoczył ten sam błąd 16518 Oxygen (lambda) sensor B1.S1 NO activit. miałem ten błąd jakieś dwa miesiące temu ale wymieniłem sondę i zniknal na ten czas i znowu wyskoczył! Bede wdzięczny za pomoc!!!!
  9. Witam!! ostatnio kiedy Zdeniu mi podłączył vag-a to wyskoczył mi błąd czujnika temp. tyle ze wcześniej wymieniłem już czujnik 4 pin skasowałem błąd i ostatnio to samo! Ale zajrzałem pod maskę i zobaczyłem ze mam dwa czujniki kolo siebie, czyżby dwa od temperatury, jak już wcześniej wspominałem jeden jest 4 pinowy a ten drugi 2 pinowy skierowany kostka w dół http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee44c217adbf3c9a.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f096edabebd2f907.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/489342df7ebaef63.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3c43a1e742be53e0.html
  10. Niom, już znalazłem na allegro za 150-160zl nowa, a na szrocie chcieli za używkę 150zl. http://moto.allegro.pl/item199810785_lusterko_audi_a4_lewe_nowe_elektryczne_podgrzewan.html tutaj tez jest tyle ze bez grzania http://moto.allegro.pl/item204065445_nr4_lusterko_audi_a4_94_le_i_szklo_okazja_.html http://moto.allegro.pl/item204176890_lusterko_audi_a4_94_98_sterowanie_elektryczne.html i nie wiem którą wziąć bo jedna ma SZKŁO ASFERYCZNE
  11. Wie z Was gdzie można w trójmieście kupić tanio lustro kompletne>>
  12. Zdeniu jak masz jeszcze dwie ramki to weź dla mnie też
  13. Mam prośbę do ludzi z Trójmiasta jakby mogli pomóc w namierzeniu sklepów dla dzieciufff głównie chodzi o wózki i takie tam pierdoły. Stary se nie kupi to chociaż coś dla córci. Jeden jest na Jaśkowej dolinie, jak jedesz od Manhattanu w Gore to po przejechaniu ok 0,5km będzie taki duży budynek 2-piętrowy po prawej ma duży napis Hurtownia. a Drugi podobny sklep jest na przeciw Media-mark kolo Orlenu. Pozdrawiam
  14. Witam!! Nie byłem wczesniej pewien czy bede dlatego nic nie pisalem ale juz wiem ze sie pojawie na 100% przy skwerze. Ps. bedzie ktos mial vag-a zeby zrobic logi?? bede mogl sie odwzajemnic profesionalnym czyszczeniem tapicerki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.