Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ja wymienilem i nie narzekam. :mrgreen: nie no spoko ja pamiętam jak miałem pierwszy samochód OPLA ASTRę to wymieniłem oliwe w skrzyni na syntetyk Castrola i po jakims krótkim czasie cos zaczęło żezić wieć szybko pogoniłem autko i już więcej przed orkiestrę nie będe wychodził jak mówią nie wymieniać to znaczy że wiedzą o czym mówią (nie dotyczy poważnego remontu skrzyni)
  2. No napewno z opilkami, zeby pewnie po 1000 km znowu robic remont. :twisted: Ja wymienilem olej i nic mi sie nie stalo. :mrgreen: nie miałem na myśli jak wióry są w oleju bo wtedy rzecz jasna że nowy ale jak nie ma jakiegoś większego syfu to leje się z powrotem stary :twisted: bo to jest tak samo jak z silnikiem tj zmiana z minerału na syntetyk, w skrzyni zębatki też się zużywają i jak zalejesz nową rzadką oliwę to mogą powstać luzy w spasowaniu igiełek i co zatym idzie głośniejsza praca no chyba że wymieniasz większość skrzyni po dentyście :mrgreen: na nówkę no to musi być świeżutka oliwa. Ale w każdym serwisie ci powiedzą jeśli skrzynia jest OK to oleju się nie wymienia i basta
  3. oleju w skrzyni się nie wymienia a nawet przy remoncie skrzyni wlewa się z powrotem stary bo żeby ci się nie okazało że po wymianie skrzynia zaczeła buczeć :mrgreen: . A co do filtra polecam polski Filtron cena około 30 zł
  4. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    spoko zmieniłem obrazek prze ciebie żeby nie było wątpliwości hehe telefon już podaję 063 2431688 zadzwoń i obgadaj sam z gościem tak będzie najlepiej nara
  5. mi tylni burczy ale tylko na ssaniu potem cisza jak makiem zasiał dziwne nie no i kata też słychać na zimnym a na ciepłym wszystko gico o co loto :?:
  6. potwierdzam tylko kody w klimatoniku no ale po co to komu bo jakoś dziwne te wskazania na tym klimatroniku tak samo jeśli chodzi o prędkość to oszukuje :???:
  7. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Nadwozie i Wnętrze
    może i tak a da się coś z tym zrobić ? bo tam raczej nic nie widzę żeby można dokręcić a giąc prowadnicę to chyba nie za bardzo
  8. pany nie brechtajcie bo wygląda to lepiej niż rurka wspawana no i na przegladach bez problemu :neutral: no chyba że emisję spalin zbadają, myśle że to osiągów za bardzo nie poprawi ale też chyba nie pogorszy no cena super tylko z czego to jest :?: żeby po zimie coś jeszcze z tego było
  9. :shock: ile jechać do fachowca z tymi waszymi samochodami spalanie jak w V6, mi pali 7,2l/100 km jak jechałem nad morze średnia prędkość 130km/h
  10. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    no wyładniało jescze bardziej fajna furka te lampy i fele są świetne też chcę takie dużo trzeba było przerabiać , przetwornice, samopoziomy to miałeś w komplecie ? a jak z instalacją elektryczną.No i błotniki musiałeś rezać :razz: ps ja w końcu muszę sobie te pomarańczowe kierunki wymienic :mrgreen: bo na czarnym się odrużniają
  11. to okrągłe wycięcie jest pod okragły potencjiometr do regulacji otwarcia szyber dachu a skoro ty nie masz szybera to całość jest inna ale co do włączników to raczej będą pasowac a zresztą to kosztuje pare groszy i jesli masz uszkodzone to bierz i się nie oglądaj bo to oryginały ps. ja mam 97 rok i ten panel trochę inny i kolor musza się wypowiedzieć ludziska co mają niunie z początku produkcji
  12. :shock: no mojej babci to bym się nie dziwił ale tobie, i nic nie zauważyłeś że robi się przyjemniej w aucie podczas gdy na zewnątrz ludzie z wywalonymi jęzorami chodzą . Aż strach pomyślec co będzie z twoją niunią jak czym prędzej instrukcji obsługi nie przeczytasz :!: jak nie masz to daj znać to ci wyślę :???:
  13. dzięki chłopaki teraz przed zima zbadam go i jak będzie miał poniżej -30 to wlewam nowiutką malinkę :mrgreen: aha jakiej firmy polecacie ? i ile to kosztuje bo za poprzedni orlenowski coś około 70zł / 5l dałem ale z drugiej strony to nie wydaje mi się zeby ten malinowy G12plus zastapił jaskrawo zielony (jak kamizelki u policjantów) gdyż ten wciąż jest w sprzedarzy i np. w ORLEN jest to produkt najwyższej jakości i nie zbyt tani w porównaniu do zwykłego niebieskiego PETRYGO- też wciąż sprzedawany. Więc obydwa tj. malinowy i jaskrawo zielony są tej samej generacji tylko kolory inne zalezy od producenta :razz: no ale może się mylę ale co by to był za sens oferować przez producentów starszą generację jak od dawna jest nowsza hmm :?: ten petrygo OK bo jest dużo tańszy dla mniej wymagających
  14. nie mam od początku osłony skrzyni biegów, czy wszystkie A4 wychodziły z fabryki z tymi osłonami, czy Helmut w Germanach ją zgubił :mrgreen: . Warto ją dokupić i czy muszę mieć jakies uchwyty w podłodze ? No i chyba jakiś dobry zamiennik na Allegro znajdę bo cuś tam widziałem nawet z tworzyw co łódki z tego robią
  15. :shock: ile, ja bym takiej niuni ani jednego dnia dłużej nie trzymał normalnie rozwód w trybie natychmiastowym toz to bankructwo na masową skalę
  16. fajniutka a ta kiera to odjazd
  17. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    :mrgreen: jaka droga :mrgreen: z tego co mi wiadomo to siusiam na stojaka :mrgreen: warsztat przy trasie na Licheń osiedle domków jednorodzinnych Laskówiec przy ulicy Jana Pawła II. Przy markecie Lewiatan skręcasz i jakeś 100m warsztat REGAMIS p.Dziamski nr tel nie pamiętam dowiem ci się na jutro mam 1min z buta do niego będzie okazja się poznać pozdro
  18. sprawdz sprężyny czy sa prosto ułożone względem amorka ( wygięte w księżyc) i czy nie trą o osłonkę tloczyska stawiam na to bo to częsta przypadłość kończąca się tym żę z tej osłonki zostają strzępy
  19. dzięki za poradę czyli jak tam gdzieś zostaną sladowe ilości tego zielonego to się nie pogryzie z tym malinowym a tak poza konkursem to mlinowy ładniej wygląda w tym zbiorniczku :mrgreen:
  20. czyli obojętnie jaki będę miał każdy jest dobry a przy następnej wymianie jak bym chciał zalać ten czerwony to muszę jakoś specjalnie płukać układ czy wystarczy wężem spuścić ten zielony i wlać nowy czerwony :roll:
  21. wiki opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    na zakrętach słyszę i czuje luzy w siedzisku fotela raczej wewnątrz siedziska czy wiecie jak to zlikwidować może ktoś ma lub miał tan sam problem :neutral:
  22. panowie jaki płyn powinien być w chłodnicy czerwony czy zielony i czy jest jakaś różnica bo ja mam zielony a z tego co widzę to koncern VW/Audi/Seat/Skoda zalewa czerwonym z koleji jak patrzę na zdjęcia silników w ogłoszeniach to jest różnie częsć ma czerwony a część ma zielony (auta serwisowane w Niemczech). mam nadzieje ze od strony technicznej jest OK bez względu na zastosowany rodzaj (kolor) :roll:
  23. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    jak w centrum Polski to u mnie w KONINIE obok mnie 300m jest warsztat który regeneruje amorki i wszelkie siłowniki ma dużo klijentów więc widać warto regenerowac a jak daje gwarancję to o co chodzi zasze dużo taniej
  24. to co za klocki miałeś ? żeby tych śrub nie było pewnie jakieś żemiosło ja tam miałem przy swoich REMSA (DELPHI) i wydaje mi się że powinny być przy każdych poządnych klockach
  25. dzięki chłopaki doczytam i sprawdzę na komputerze ile mam tam ustawione myślę że napewno w Niemczech to przestawili bo mój przebieg plus niemca jak on to kasował :???: to już napewno ponad 15tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.