Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. dej se spokój chłopie
  2. piękny awancik no i jeszcze czarny... chyba :mrgreen: zrób fotki jak się wyśpisz
  3. mojej też :mrgreen: to ten temat mamy załatwiony a co do tego to jestem za a nawet bardzo za :razz:
  4. ja deklaruję żonkę jak wcześniej pisałem bo gdzie tam ona mnie puści samego z DZIKAMI w tango :mrgreen: może bym już nie wrócił tak by mi się spodobało nie no bedzie luz chyba juz wszystko widziała jesli o mnie chodzi :twisted:
  5. podpinam się pod temat i mam pytanko czy zawsze kiedy włącza się nawiew- ogrzewanie przedniej szyby na panelu to załącza się klima :?: , wiem że wtedy zaparowana szyba w mig odparowuje ale to niby ja powinienem decydować kiedy ma chodzić klimka i nie zawsze włączenie nawiewu na szybe ma za zadanie odparowanie jej, tak samo jest z przyciskiem AUTO po co zalancza się klima daje to lepszą wydajność ogrzewania Może śmieszne pytania ale niech mi to ktoś logicznie wytłumaczy klimę powinno się załączać tylko śnieżynką a nie jeszcze innymi przyciskami :smile: [/hide]
  6. już zaczynam ćwiczyć bo z dzikami może być ciężko :mrgreen: żonka już poinformowana, najarana i gotowa z dzikami bawić się do rana tzn. kanapeczki, donoszenie wódeczki no i odprowadzanie do łazieneczki według zapotrzebowania
  7. zdecydowanie regeneracja, masz gwarancję a zreszta jest to element który jest regenerowany przez koncerny samochodowe i dalej sprzedawany w serwisach
  8. moja niunia jest z pierwszego kwartału 97 nie pamiętam miesiąca i mam po lifcie tj. lampy z tyłu no ale kiera stara no i znaczki na błotnikach są
  9. na pierwszej stronie jestes juz wpisany dane do przelewu wkrotce dzięki czekam ,oh jak ja lubię takie cóś :twisted:
  10. piszę się na ten zlocik z żonką to będzie mój debiut w tym towarzystwie, fajnie będzie was poznac face to face :mrgreen: a jak się upiję to ze mnie pożytku nie ma spię jak niedzwiedz zima :mrgreen: to gzie ta lista do zapisu i dane do przelewu :?: bo ja bym brał 16,17,18
  11. wiki odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    normalnie nie zasne to jest moje rodzinne autko idealne już mam nowy cel w życiu RS6 :twisted:
  12. piękne autko i jeszcze nóweczka z salonu marzenie ja też też chce
  13. pompowalem tym gazem trzy auta i wszystko OK ale zeby różnica byla :???: podobno jesli masz to w oponie to jest niby odporna na zmianę ciśnienia na zewnatrz i w oponie masz zawsze stale tak bylo u mnie myślę że warto te 5zł za kolo dać pożniej ewentualne dopompowanie jest gratis. No i jeszcze guma nie kruszeje niby ale kto tyle czasu jeżdzi na oponach zwłaszcza my Lord of the Rings
  14. podepnę sie pod temat mam bicie na tarczach z przodu i dokonalem zakupu tarcz i klocków TRW LUCAS mam pytanko dużo przy tym roboty żeby to wymienić bo może bym sam spróbował :???:
  15. kolorek taki żako spotykany no i felusie fajne bynajmniej z tego profilu co widać :mrgreen:
  16. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    sorki zapomnialem odjąc trasę w Polsce 945 - okolo 260 = 685 jeśli chodzi o jazdę do Niemiec to dotankowaem na schelu przed granicą do pelna i zrobilem dokladnie 685 km i mialem powyzej rezerwy prawie biala kreska czyli norma nie cale 7l/100 i to z klimą w 80% trasy no ale w drugą stronę to już wir w baku prawie 9l/100 i tu nie wiem czemu. A w woli ciekawości wyjeżdżalem z domu z pelniutkim zbiornikiem i przed granicą dolalem 17,6 l do pelna i dalo mi to spalanie 6,8l/100 w Polsce przy spokojnej jeżdzie
  17. kupilem w Germanach wycieraczki BOSCH mam pytanko w katalogu zuważylem ze są dedykowane dwa rodzaje do A4 B5 bodajże 535 i 715 różnią się tym że ten pierwszy ma plastykowy spojler i trochę inny klips a drugi zespolony spojler i inny klips obydwa będą pasować no i różnią się jeszczcze pozostalymi modelami samochodów co ciekawe jedna z nich pasuje do Passata B5 a druga nie wedlug opisu, zamieszanie z tymi wyciraczkami które wybrać ja kupiem z zespolonym spojlerem i srebrnym napisem Bosch (fajnie to wygląda pierwszy raz takie widzę) bo mi się bardziej podobaly niż ta lopata plastykowa u tamtych poprostu kierowalem się gustem ale spędzilem przy tym z pól godziny inny by nie kupil bo móglby nie wiedzieć które lepsze normalnie paranoja a z tym Passatem to zupenie przecież mamy takie same ramiona wcieraczek (mocowanie). Dalem 24 Euro
  18. wiki odpowiedział(a) na MASA temat w Nadwozie i Wnętrze
    też chlupnie czasami aż milo posluchać jak benzynka jest w baku
  19. będąc w Niemczech kupilem środek do dezynfekcji klimy, jest on w postaci spray, wlancza się klimę nadmuch na max obieg zamknięty odpala się buteleczkę ze środkiem na 10 minut i gotowe. Zrobilem tak jak kazali na instrukcji, moje pytanie używal ktoś czegoś takiego kiedys, a jak wygląda to profesjonalnie a może ten środek to lipa (kosztuje 10 euro firmy NIRGIN). jak coś to zrobię fotki bo mam jeszcze jeden byla promocja w sklepie wszystko -20%
  20. no mnie to zfrustrowalo jak mi powiedzieli w warsztacie CarAudio ze musze ciągnąc kabelki przecież to AUDI i żeby nie mial glosników z tylu nie wspominając o instalacji normalnie żenada nawet w Oplach są (mialem kiedyś CORSE najuboższą wersje i tam byly !)
  21. coś podobnego mają w naukach jazdy tylko tam są lampeczki zielone i żólta luz (paranoja)
  22. wiki odpowiedział(a) na wiki temat w Audi A4 B5
    oby tak bylo jak mówisz bo już się zaczolem martwić że coś się niuni pomylilo, to sądzisz że na shelu w germanach też mają gnojówkę czy ta moja mieszanka pól na pól byla tak szybko lotna w każdym bądż razie by to pierwszy i ostatni raz kiedy tankowalem Vpower Racing, na 95 Super Benzin lepiej śmiga i nie ma takiego apetytu. Dzięki ci przyjacielu o ciemniejszej karnacji
  23. wiki opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    jadąc przez Niemcy przejechlem na zbiorniku 685 km i jeszcze zostalo paliwa prędkości różne 120; 140; 160 no i miejscami 200. Natomiast jadąc z powrotem (zatankowalem 35 l VPower Racing i zmieszala się ona z 95 będącą w zbiorniku też schell dalo to pelny zbiornik)na tej mieszance przy stalej prędkości 140, 20 km przed granicą musialem dotankowywać franca wziela okolo 9l/100 km czy to byla zla prędkość no bo w tamtą stronę to fenomenalnie tylko że tam prędkość byla zróżnicowana. w Polsce na trasie brala mi 7l czyżby za dobre paliwo i tak byla spragniona
  24. podczas jazdy autobanem po przejechaniu okolo 1000 km z ostatniej bialej kreski na wskazniku paliwa wskazówka spadla gwaltownie w jednej chwili na rezerwe zapalając kontrolkę jadąc dalej i szukając zjazdu i paliwa nic się nie zmienilo caly czas to samo (pomyślalem może plywak w baku się zawiesi ale nie przecież ta droga to jak lotnisko nie ma szans) po znalezieniu stacji zgasilem auto i powtórnie je zapalilem i wszystko wrócilo do normy z powrotem wskażnik pokazywal jedną kreskę biala ponad rezerwe moje pytanie co to bylo ! pierwszy raz coś takiego mialem i teraz też wszystko OK

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.