Treść opublikowana przez wiki
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Czytanie to mi raczej nic nie da , bo ja mam B6 , a z tego co wiem to wszystki są otwierane z pilota no dobra nie nerwujsia my tak se tu gadamy o B5 :mrgreen: chylę czółko przed B6
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
Potwierdzam funkcja dostępna na pewno w modelach po 99r. Rodzice mają A4 2002 i jak najbardziej sprawdza się zimą. Przeciez samochód otwiera się z pilota , więc po co podgrzewać bębenek :?: doczytaj instrukcję to dotyczy wersji bez radiowego kluczyka ale przyznaj Audi to jednak Audi wciąż mnie zaskakuje :razz:
-
Moje A4
i za to kocham Audi ten wypaśik :shock: następne moje autko to taki avancik ani lepszy ani gorszy no może z manualną skrzynią bym wolał i bez skórki ale reszta musi taka być już odkładam kasiorke wspaniały a TV bajer!
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
:razz: sliczny, a nie nie zaladny instrukcja do modelu od sierpnia 99 czyli po 2 lifcie czyli ciebie to dotyczy szczęsciarz pds. lubię duze wyświetlacze :mrgreen:
-
swiece zaplonowe
tak a ile bo się nie orientuję na korzysć którego ? aż taka wielka ? :shock:
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
hmm jeśli ci to coś powie to już w tej instrukcji jest nowszy climatronic taki mały jeden wyswietlacz - zresztą nia załadny więc może jakiś 99-2000 nie wiem
-
swiece zaplonowe
no stary jak nie jak tak przecież to firma produkująca cześci do fabryk naszych autek to jak Microsoft w informatyce :mrgreen: a tak na poważnie to NGK czy bosch co za różnica obaj to liderzy
-
[ALL] Podgrzewanie zamka
witam panów ostatnio doczytałem w instrukcji że przy niskich temperaturach jak odchyli się na chwilę klamkę kierowcy od zewnątrz to załancza się podgrzewanie wkładki - bębenka czy jak to się tam nazywa czy to we wszystkich tak jest no teraz nie sprawdzimy ale zima niezły bajer :shock: czy to prawda :shock:
-
[B5 AEB] Brzydki zapach po wyłączeniu klimatyzacji
ja też mam taki capek po wyłączeniu klimy ale tylko przez około 1min taki zaduch poprostu wydaje mi się zę gwałtowna różnica temperatur nawiewanego powietrza to robi
-
[ALL B5] Blokowanie drzwi od wewnątrz
u mnie działato ryglowanie niezależnie od stanu auta z kluczykie czy bez pracującym silnikiem czy nie ogólnie fajna sprawa więc chyba masz cośnie tak połączone albo sterownik tego bajerku nawala Pds. a co do automatycznego ryglowania drzwi po uruchomieniu pojazdu to badziew nie wyobrażam sobie tego
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
:shock: kurde taki fachman obok mnie normalnie 3 min jazdy moją niunia a ja nic nie wiem a przydałby się lifting lakieru na mojej czarnej perełce gdzie każdą ryskę widać no i ma 9 latek jadęęe do pana proszę mnie wygłądać bo ma się rozumieć że te wszystkie zabiegi można wykonać na miejscu za "drobną opłatą" dla sąsiada i klubowicza :mrgreen: bo ja tak uwielbiam jak mi autko lśni iczęsto je myję zajmuje mi to przynajmniej 3 godziny no ale to ma też wady bo rysek jest sporo zwłaszcza przez to że przecieram je jak się zakurzy ale ja tak lubię kak jest czyściutki
-
To moje ścierwo panowie!!
size=9][ Dodano: 2006-07-23, 21:00 ][/size] Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene. spoko poprostu w porownaniu do mojej A4 i nie tylko to twoja to jest cudo więc mnie poniosło dzisiaj już cię po cześci rozumię biorąc pod uwagę historię twoich byłych aut poprostu lubisz ostre szarpnięcie ale wierz mi zawsze będzie ci mało czym kolwiek nie pojeżdzisz tak to już jest ale przyznaj jedno egzemplarz ładny ci się trafił takich mało a że silnik cię zawiódł no cóż od tego są RS 4 fabryka to przewidziała dla takich jak ty. Ile ta furka cię wyniosła bo chciałbym taką tylko bez TIPTRONIC BO MNIE TO PRZERAŻA CHODZI O FACHOWCÓW I KOSZTY POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM JESLI URAZIŁEM i masz racje nie pozbywaj sie i jeszcze to TV ze świecą takiego szukać ! a jeśli chodzi o oferte to muszę jeszcze dozbierać no i przekonać żonkę a to jest wyzwanie :mrgreen: , wporzo chłop z ciebie pozdrawiam i niech mocy przybywa tzn. moc z tobą czy jakoś tak :???:
-
To moje ścierwo panowie!!
Wiki nie denerwuj się takie są poprostu moje odczucia i to ,że wiekszość autek łoi mi dupe jakoś mnie nie nastraja pozytywnie, a co do Ferarki... hmm... finanse rzecz jasna :mrgreen: A tak poważnie gdybybyło mnie stać na utrzymanie benzyny typu 1.8T lub 2.8 30V nie byłoby rozmowy, banan nie schodziłby z ryła. Pzdr i dzieki za szczerą ocene. spoko poprostu w porownaniu do mojej A4 i nie tylko to twoja to jest cudo więc mnie poniosło dzisiaj już cię po cześci rozumię biorąc pod uwagę historię twoich byłych aut poprostu lubisz ostre szarpnięcie ale wierz mi zawsze będzie ci mało czym kolwiek nie pojeżdzisz tak to już jest ale przyznaj jedno egzemplarz ładny ci się trafił takich mało a że silnik cię zawiódł no cóż od tego są RS 4 fabryka to przewidziała dla takich jak ty. Ile ta furka cię wyniosła bo chciałbym taką tylko bez TIPTRONIC BO MNIE TO PRZERAŻA CHODZI O FACHOWCÓW I KOSZTY POZDRAWIAM I PRZEPRASZAM JESLI URAZIŁEM
-
To moje ścierwo panowie!!
"I zeby to ścierwo miało rchociaż te 8 do sety, a tak rormalnie do Wisły z nią...." ten wygląd, prezencja i taki silnik normalnie poezja a navi normalnie żal mi d*pę ściska chłopie toź to super auto i młodziutkie jak na B5 myślę że ci się Norbi w d*pie poprzewracało - bez urazy :mrgreen: trzeba było se Ferrari kupić albo Porszawkę a nie mi tu blużnić na A4 i to taką .Myślę źe 95% z nas tu klubowiczów chciało by taką mieć ! Mimo wszystko pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
:shock: ja na 14 litrach paliwa robię około 170 km to wychodzi około 8,2 l/100 km w mieście + klima często. No liczmy dalej zbiornik 60l / 8,2 = 7,3 x 100 = 730 km na pełnym zbiorniku wiec albo coś jest u ciebie nie tak i to pożądnie albo u mnie ale jeśli u mnie to nic z tym nie będę robił bo mi się to podoba :mrgreen:
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
zgadza się to już są prawdziwe kążowniki szos
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
aż taka różnica ? :shock: przecież w A4 konstrukcja zawiechy pochodzi z A8
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
masz rację mietki to mietki
-
Zawieszenie w A4.Komfortowe czy nie ??
panowie miałem Opla Kadeta, Corse B, Astrę I, Golfa III, Vectre B i w końcu jak zobaczyłem u znajomęgo handlarza autek A4 czarniutką na aluskach i przejechałem się nią powiedziałem nie konieeeeec OPLI, wziąłem ją na kreskę czym prędzej pogoniłem Vectrę - teściowi i panowie wiem że jadę komfort po przesiadce zajeb...y, wybieranie nierówności, trzymanie na zakrętach, fotele nawet mają trzymanie boczne o czym w oplach pomarzyć można panowie Audi to klasa sama w sobie pomimo że mam serię i to jesszcze 1,6 po lifcie
-
metaliczne dżwięki z okolic kata
dzięki , więc chyba muszę wejść pod nią i odpalić na zimnym i sprawdzę szczelność układu a katalizatory są takie drogie ? jakieś przyzwoite rzemiosło nie będzie dobre?
-
metaliczne dżwięki z okolic kata
mam pytanko na zimnym silniku spod samochodu słychać takie metaliczne "pierdzenie" jakby był wysrany katalizator ale po rozgrzaniu, bez ssania jest cichutko że wydechu nie słychać, mechanik mi mówił że przed katem jest jakaś pucha i ona tak daje że to normalka :???:
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
mi też wysoko bieże przy przebiegu 130 tyś, i myślę już o wymianie bo przyjemniej się jeżdzi jak bieże w 3/4 położenia niestety koszt przy SACHS to jakieś 700 zł z wymianą zależy od typu sprzęgła bo u mnie występują dwa i dopireo da się określić po wyjęciu starego różnica jest sto pare złoty
- A4 Assistance
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
nie bawmy sie w drugie miejsca po przecinku i niech będzie 8l/100 z klimą w mieście zbadałem już kilka razy od zapalenia się kontrolki do ponownego jej zapalenia rezerwy i nic nie sciemniam bo po co no chyba że dystrybutor oszukuje a tankuje cały czas na tej samej stracji ORLENU PB 95 przejechałem 178 km na 14 litrach :razz: (no ale ja raczej nie wstawiam w palnik no chyba że mam ochotkę). A dokładnie zbadam jak będe jechał do Niemiec w międzytankowaniach do pełna wtedy wynik będzie w 95% pewien
-
[ALL] zwiększone spalanie (?)
ja mam 1,6 i w mieście pali mi około 7,8 l/100 km., większość na klimie jestem mile zaskoczony :mrgreen: :mrgreen: