Treść opublikowana przez wiki
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
sztuk dwie proszę
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
pany to reasumując to wszystko twierdzicie że przy obecnych temp. płyn w układzie powinien mieć 90 stopni podczas jazdy w trasie, nic nie chce ujmować nikomu ale to jest śmieszne temp w trasie to około 75 stopni, podczas postoju powinna troche rosnąć i tak jest OK i nie wiem w czym problem hmm, jak by tak było to byle postój na światłach i jest temp. ponad 100 i załanczanie wentylatora na max to jest chore [ Dodano: 07-11-2006, 01:04 ] wszystko jest OK kolegom z dislami się pomyliło, tam jest inna temp. robocza silnika, no ale mogę być w błedzie i z góry przepraszam ale miałem już 3 benzynki i tam też tak było :???:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
sliczny no i TDI :razz:
-
Audi S4
ah ten silniczek, ładna pogoda, prosta droga, fajna dziewczyna obok i jestem w raju
-
zepsuta harmonijka
kurde nie wiedziałem musze tak zrobić tylko jeszcze to zlokalizuje dokładnie bo pierdzi z tamtych okolic jak jest zimny, jak ciepły to cichutko, robiłeś to u siebie ?
-
[B5 1.8T] nie chce jechac!
fabryka wyprodukowała na benzykę i tak trzeba było zostawić a nie Audi na gaz przerabiać i w serduszko ingerowć i to jeszcze takie a teraz zonk to było do przewidzenia zawsze prędzej czy póżniej instalacje LPG mają problem i z niekorzystnym wpływem na motor, sorki takie mam zdanie na temat LPG :mrgreen:
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
ładniutki avancik :razz: a co rozumiesz przez remont to aż tak było z nią żle :?:
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
świetne autko a ja bym wolał sprzedac psa niż to cacuszko
-
Co Cię denerwuje w audi A4
brzydkie gumowe pordzewiałe listwy u dołu drzwi (potrzebne jak kó....ie majtki), brak impulsowych przełączników opuszczania szyb no i podłokietnik powinien być w standardzie a tak pozatym jest super
-
AUDI V8 4.2(RS) FOTKI FOTKI
fajny oldtimer z takim serduszkiem tylko fotek brak
-
[Audi A4 B5 110 KM 96r.] Moje 4 Kółczeka :D
przyjemny avancik no i naprawic koniecznie listwe gumową która odeszła od drzwi kierowcy (ah te listwy )
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
piękna i te lampy miodzio
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
ładniutki :razz:
-
zepsuta harmonijka
jak koleżankę namierzyłeś, piękna ta nasza kolejna gwiazdeczka sorki za taki wątek w tym temacie ale nie mogłem sie powstrzymac i dodam że u mnie też ta harmonijka chyba pierdzi i na pewno nie jest to plecionka jak tu niektórzy określają tylko właśnie taka harmonijka przed katem już bardziej element elastyczny mi pasuje
-
[B5] Znaczek audi pod kirunkowskazem
pierwszy kwartał 97 i mam po lifcie tylne lampy, te felerne listwy gumowe u dołu drzwi i sam nie wiem co tam jeszcze, nie porównywałem ze starszymi tak dokładnie
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
też tak mam ale popracuję nad tym przecież to są nówki BOSCH TWIN i muszą być dobre, poprzednie też miałem BOSCHA i były fenomenalne nie wiem po co je zmieniłem jak jeszcze dobrze zbierały taka zachcianka :mrgreen:
-
[A4-1,6 ADP]-problem z odpaleniem
w zeszłym roku w te mrozy rano jedno na dziesięć odpaleń kończyło się zgaśnięciem motoru za drugim razem OK, teraz nie wiem zobaczymy bo jestem po wymianie wszystkich filtrów i świec :???:
-
B6 AWX] Temperatura silnika i dzwiwny dźwięk przy odpalaniu...
jeśli chodzi o te pikania to oznaczają one ostrzeżenie tylko nie znam kodu tzn. ilość piknięć informuje o czymś tam np. rezerwa jedno ciągłe piknięcie a co do temp. to muszę to poobserwować u mnie ale jedno wiem napewno po przejechaniu w te mrożne dni około 2km leci przyjemne ciepłe powietrze
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
pany to kiedy ten zlocik :?: bo po ostatnich postach to się on oddala coraz bardziej a jak się nie odbędzie to zostawi to trwaly ślad w mojej psychice taki jestem nagrzany :twisted: no i moi znajomi też sie niecierpliwią (patrz emotioikonki na dole)
-
nasze hobby / co lubimy
fajniutkie te modele Zdeniu kupiłeś :shock: te szczególy normalnie bajer a ja, ja uwielbiam samochody,motory - czytać fachową prasę na ten temat, informatyka to też mój konik, poza tym bardzo lubię obejrzeć dobry film na dużym ekranie i dzwiękiem przestrzennym, no i kobiety ach te ciała no i od czerwca to forum przede wszystkim kiedyś jak byłem młodszy to miałem pokażną kolekcję komiksów zwłaszcza BATMAN do dziś mnie intryguje gość no ale Tytusa, Kajko i Kokosz też uwielbiam :mrgreen:
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
no dobra tak tylko pytałem masz racje :roll: [ Dodano: 03-11-2006, 01:50 ] świetne linki dużo się dowiedzialem
-
plyn chlodniczy - rodzaje, mieszalnosc
zgadzam się po co rozrzedzac będzie miał niższą tem krzepnięcia i o to własnie chodzi [ Dodano: 03-11-2006, 01:03 ] stykło by to bo z całej reszty nic nie kumam czysty chaos
-
jak to jest z odpalaniem w zimę?
po odpaleniu odrazu delikatnie ruszamy i spokojna jazda tak każą wodzowie a ich trzeba słuchac, żadnego odśnieżania na zapalonym silniku :!: ale dlaczego to nie powiem ale chyba podczas jazdy autko sie nagrzeje szybciej i olej wszędzie się rozprowadzi lepiej tak se myślę :???:
-
[B5 1.8] Problem z temeraturą silnika.
:?: a jest jakiś inny chyba ci się mylło z płynem do spryskiwaczy
-
B6 AWX] Temperatura silnika i dzwiwny dźwięk przy odpalaniu...
zgadza się u mnie też wentylator napaża cały czas tylko po co też tego nie jaze powinien po osiągnięciu około 100 C