Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. zaraz mnie tu zlinczują ale to powiem stanowczo za nisko siedzi pod względem wizualnym i praktycznym pozatym bryka extra
  2. różnaśne, także ty i twój przyjaciel możecie mieć rację paleta tapicerek w B6 jest bogata zwłaszcza u Helmutów
  3. bardzo ładna i nie przesadź z tjuuuningiem Made in Wiocha bo szkoda tak ładnej serii
  4. widać je a nie banglają a czy chodziły to nie jestem pewien (lampy nie ori bo był robiony po przyprowadzeniu z Niemiec i może coś tam w warsztacie skopali z tym ?)
  5. otóż jak reguluję wysokość świateł to nic się nie dzieje, silniczki chyba są bo wtyki w reflektory wpięte (lewy górny róg patrzac od przodu) więc może jakiś bezpiecznik za to odpowiada. Kiedyś chyba działały ale nie jestem pewny bo jeżdżę jeszcze Vectra i może mi się pomyliło w każdym bądź razie prosze o radę
  6. zmieniam mechanika ! :twisted:
  7. wiki odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  8. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    który :shock: ja tu mieszkam daj na PW
  9. no jak to co zderzak i chłodnice na bok :razz:
  10. wiki odpowiedział(a) na Furio temat w Audi A4 B5
    tak jak kolega mrog pisze i wtedy będziesz wiedział czy tyle pali czy układ kontroli ilości paliwa w baku jest do d*py :mrgreen: OT zdeniu zarąbisty awantarek, tulisz się do takich oh jak masz fajnie
  11. no ale przód auta trzeba wywalać żeby ten zasrany pasek za 13zł wymienić ?
  12. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    i nic ci nie poleciało płynu nie wierzę :shock:
  13. mi wyglada to na wtyczke od czujnika temp. :shock: wiem bo ostanio u siebie wypinałem
  14. sprawdzałem u siebie bo mamy te same silniki i mam wpiętą w dół zbiorniczka, moja uwaga taka zrób fotkę całego zbiorniczka bo coś mi się wydaje że masz nie oryginalny bo po pierwsze jest bialutki i czyściutki a powinien być już zżólknięty trochę po tylu latach no i kształt cóś nie taki ale muszę widzieć całość
  15. całoroczne M+S GoodYear Vector 5 (na takich kupiłem z Niemiec) i uważam że są dobre na każdą pogodę latem i zimą w poprzedniej nie miałem problemów wyjazdemczy podjazdem. wiem że zaraz powiecie jak coś do wszystkiego to do niczego ale jak na nasz bardzo zmienny klimat tzn. deszcz,sucho czasami śnieg to optymalny wybór, tylko tylnie mam chyba wyząbkowane bo mi strasznie chałsują :neutral: GoodYear to GoodYear
  16. buahhha ale to była pierwsz myśl jaka mi się nasuneła po przeczytaniu tego posta uważam że jest jednym z "najlepszych" na forum buahhha :mrgreen: sorki za moje poczucie humoru ale nie mogę się powstrzymać buahhaaa
  17. z tego co w sklepie gadali to robi je Delphi, w każdym bądż razie są super teraz mam TRW/Lucas + tarcze i te TRW sa gorsze, a wymieniałem bo mi tarcze się zwinklowały i szkoda mi było tych klocków bo miały przejechane 10.000 i były jak nówki prawie :neutral:
  18. no właśnie jak kręce kierownica przy manewrach parkowania jednocześnie gazując to słychać chałas czyżby to ten lużny pasek ( napewno po założeniu nowego będzie też luźny tzn naciskając na niego sporo się ugina w porównaniu do innych) :???: pasek jest ori Audi bez spekań więc co robić mechanior mówił że jest lużny ty mówisz że tak musi być i teraz jestem skołowany hmmm :???:
  19. żeby każdy był taki szczery przy sprzedaży autka hmmm , no ale zglądniesz do nas czasami
  20. ładniutka, kolor deski ciekawy no ale te pokrowce z gaśnicą w środku to już wiochaaa
  21. posiadam jak w każdym poprzednim aucie Philips Vision Plus. Dają bialutkie mocne światło
  22. kreseczka zawsze, zero nigdy a I i II swieci
  23. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    zajmowałem się i to intensywnie :razz: i zostawiłem to, czujnik wymienię przy okazji spuszczania płynu czyli jakieś paski, u mnie jest tak do 70 ° climatronic i wskażnik pokazują to samo lecz dalej temp. na climatronicu rośnie płynnie do 90 ° a na wskażniku około 75 ° i stop. Po podłączeniu kompa wywaliło błąd sygnału czujnika temp. po skasowaniu go i ponownym podłaczeniu po paru dniach znów błąd tak że przyczyna błędnych wskazań podana na tacy termostat można sprawdzić bez wyjmowania go poprzez macanie węży i chłodnicy i obserwowanie kiedy się otwiera termostat generalnie po nagrzaniu silnika górny wąż od silnika do chłodnicy powinien być gorący dolny od chłodnicy do silnika chłodny i to znaczy że OK ( poprawcie jeśli pomyliłem kierunek obiegu :???: )
  24. jak w temacie mam luźny pasek od pompy cieczy chłodzącej jest tam ciulowy dostęp i prawdopodobnie trzeba przód wywalać jak do rozrządu a to mi się nie uśmiecha :roll: moje pytanie takie czy coś się może stać jak on jest luźniejszy czy spada efektywność chłodzenia pompa nie osiąga swoich obrotów, a poza tym rano trochę mi coś chałasuje niby to pisk niby odgłosy tarcia jak większe mrozy to się to nasila a po rozgrzaniu prawie te odgłosy ustają czy to ten pasek to powoduje. a może ma ktoś sposób na naciąg jego bez wywalania przodu auta, tam na kółku prowadzącym są imbusy lub torxy i to nimi się naciąga ? silnik się nie przegrzewa jak narazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.