Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wiki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wiki

  1. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    super, czarna, fele fajne a reflektory najlepsze
  2. wiki odpowiedział(a) na Macin temat w Nadwozie i Wnętrze
    tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym potwierdzam w opcji AUTO i autor tego postu zapewne na załączonym auto jeździ no bo chyba nie ma pokręteł
  3. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    polecam TRW lub Febi stosunek ceny do jakosci wyśmienity
  4. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    tydzien temu wymieniłem tarcze i klocki - przód firmy TRW Lucas, komplet tarcz (nie wentylowane) i klocków dałem 260 zł LUBIę TAKIE ZAKUPY choć szkoda bo oryginały z Niemczech które zdjołem miały prawie taką samą grubość jak nowe tylko się zwinklowały i mi biły choć nie mam pojęcia gzie je przegrzałem :?:
  5. hmmm no ciekawie zwłaszcza podświetlenie drzwi ale postojówki w kierunkach :idea: to już nie kumam po co ?
  6. wiki odpowiedział(a) na sline temat w Audi A6/S6/RS6
    nie no Audi smigało lepiej i jak ciągło do przodu i wygląd też lepszy
  7. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    jestem za zamknięciem tematu lepiej nie liczyć bo już mnie głowa boli od tego i jeszcze stracę przyjemność z jazdy moim OOOO
  8. eeetam napewno coś byś dobrał do gustu tylko chcieć a to już inna sprawa pds. kaseciak dzisiaj no co ty stary XXI wiek mamy pora sie obudzić
  9. [ Dodano: 18-11-2006, 10:24 ] :shock: zapodaj fotki
  10. ja się wyłamię i powiem że bardziej podobają mi się te drugie po II lifcie sam mam po pierwszym i na czarnym autku to bardzo ładnie wygląda co do tych pierwszych to by za ładnie nie wyglądało no ale to rzecz gustu
  11. wiki odpowiedział(a) na MarkusTDI temat w Nadwozie i Wnętrze
    powiem tak jak ktoś nie musi to niech nie zakłada bo to szpeci auto ale jak jest taka potrzeba jak u kolegi Hauzera no to trzeba ale czy tak do końca hmm a co z przodem auta i błotnikami i tak obiją ci lakier i szybę inne auta przed tobą i tam osłon nie zakładamy :smile: taka kolej rzeczy używasz coś i to sie niszczy i nic na to nie poradzisz no ale to każdego indywidualna sprawa i nic mi do tego
  12. polać mu wie co gada i na dodatek mądrze gada
  13. nie potwierdzam mam po pierwszym lifcie 97 z marca i nie mam tego fotorezystorka denerwóją mnie lifty w środku roku powinny być z początkiem nowego roku
  14. buahhaa chciał opini profesjonalistów to ją dostał a czy takiej oczekiwał to już insza inszość no ale co tam kolektyw tak sądzi i tak jest więc się nie obrazi tylko uniknie późniejszej szydery i oczywiście pozdrawiamy wszystkich posiadaczy ocelotów a i uważajcie żeby wam się nie wyświnił :razz: buachhhaaa liga rządzi liga radzi liga nigdy cię nie zdradzi
  15. no ten machoń ciemny to jeszcze jakoś wygląda ale aluminium lub karbon lepiej
  16. wygląda i jest z wyższej pólki a cena to już taka koniungtura rynku i pozostaje się cieszyć że można takim samochodem jeżdzić za takie pieniądze a ople nie mają polotu nawet 4 lata młodsze wiem bo sam miałem 3 ople przed audi i wolę jeżdzić 10 letnim audi niż 5 letnim oplem. Np. stoi ładna, czyściutka A4 95r a obok Vectra z 2000r i popatrz chwilę na przechodniów na którym oko zawieszają to klasa średnia i to klasa średnia sorki za OT
  17. Panowie powiem jedno i wiem ze się to co niektórym nie spodoba ale jestem szczery chłopak więc NIE OKALECZAJCIE TYCH AUT GAZEM jak się kupwało smoka pod maską to trzeba było mieć świadomość że będzie potrzebował dużo papu a nie teraz go słomą karmicie jak jakiś piec :neutral: normalnie jak widzę auto z wyższej półki zagazowane to mnie skręca TDI sobie kupcie jak chcecie taniej jeżdzić :!:
  18. 99,9 % akumulator jedż na test sprawności aku
  19. audi to niestety nie RolsRoyce przykro mi buahahaha :mrgreen: sorki ale nie mogłem sie powstrzymać
  20. sliczna tylko tych kucyków mało za tydzien już ci będzie brakować ze 20
  21. wiki odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :shock:
  22. żadnych pokrowców, pomyśl auto zdezelowane na szrot a foteliki nówki paranoja :mrgreen: , no chyba że chodzisz cały czas upaprany w smarach itp to polecam OCELOTA
  23. pseudo drewno fuj, cała reszta bomba z felusiami na czele
  24. adadur opisz pomiar tego czujnika jak i co i gdzie on jest i jak sprawdzić termostat bo mam problem poczytaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=48797&sid=3f3717f2b6d6feb70cc06af714fd4948#48797 wskazania klimatronika róznia sie od wskazań zegaru jak jest u was :?:
  25. OC mam w UNIQA a AC w WARTA (trochę drogo w tej warcie) Miał ktoś już miłe lub nie miłe doświadczenie z tymi firmami :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.