Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kochamy polskie ubezpieczalnie


Gość Tomboy

Rekomendowane odpowiedzi

W temacie tym opisujcie swoje negatywne lub pozytywne (jeśli takowe istnieją) odczucia i przeżycia na temat "Ubezpieczycieli" naszych aut.

Na początek ja:

Zawsze było PZU - nagle wpadłem (o jakże genialnie!) na pomysł zmniejszenia składki i ubezpieczyłem OC i AC w Hestii. Oszczędziłem 230 zł... Straciłem !@#!@#!@#$@!#$! nie napisze Wam ile, bo wzbudziłbym lawinę współczucia i łzy popłynęły by strumieniami.

Ale jedyne co mogę to przestrzec Was przed tą ku.....rewską, żydowską firmą. W PZU wszystko od zgłoszenia szkody do wypłaty odszkodowania trwało by max miesiąc a u mnie się ciągnie od 16 sierpnia i nie mam jeszcze cashu a telefonów "szmaty z infolinii" nie odbierają...

To tyle - MUSIAŁEM to gdzieś wyrzucić z siebie

PS. Ale reklamę mają fajną.......:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli juz sie zdecydowali wyplacic, to maja max miesiac na przelanie kasy imho.

Chyba, że nie są zakonczone jakies proceduralne sprawy jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od zawsze w PZU.Ostatnio jak sprawdzałem ceny , to w PZU mieli najtaniej.Taniej nawet niż Link4 albo inne badziewia :)

W PZU od zgłoszenia szkoda 1-2 i kasa na koncie.Żadnych problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od zawsze w PZU.Ostatnio jak sprawdzałem ceny , to w PZU mieli najtaniej.

To prawda !

Mi tez od paru lat wychodzi najtaniej w PZU, no czasem OC drożej gdzie indziej, ale to takie kwoty, że nie warto się przenosić....

I też potwierdzam, że nigdy nie miałem problemów w PZU z kasą.

W tym roku pytałem na przykład w Allianzie (mam już tam mieszkanie ubezpieczone) i zaśpiewali mi kwotę za auta 50% większą niż w PZU !

Do linka4 ludzie odchodzą jak mają w innych ubezpieczalniach 'zwyżke' za szkodowość.

Znam takich dwóch osiołków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od zawsze w PZU.Ostatnio jak sprawdzałem ceny , to w PZU mieli najtaniej.Taniej nawet niż Link4 albo inne badziewia :)

W PZU od zgłoszenia szkody 1-2 tygodnie i kasa na koncie.Żadnych problemów

Jak dobrze mądrych posłuchać , szkoda że w pracy codziennej niemam takich klientow jak Wy.

Only PZU - niektórzy wiedzą dlaczego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w PZU ale było drogo (co prawda w Link 4 chcieli jeszcze więcej) Polonia bierze mniej, Hestia bierze najmniej (nie jestem pewien). Chociaż generalnie wszyscy zdzierają sporo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż generalnie wszyscy zdzierają sporo kasy.

Ale generalnie najważniejsze jest to , gdzie najłatwiej dostaniesz kase w razie szkody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam też wszystko w PZU i na razie, odpukać, nie narzkam :!:

co prawdo nie jest tanie ale...jak widac na rożnych przykładach nie jest najgorzej :cool:

IMO- za 100,200 zł taniej to nie warto ryzkować zmiany na jakieś wynalazki..Polak madry po szkodzie :razz: za 500-1000 zł mozna sie fatygować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brciak miał problemy w lutym z Samopomocą ... potem zminili się niby na HDI Asekuracja i ja przy drobnej szkodzie jestem zadowolony z załatwienia wszystkich spraw choć sie bałem że będą kombinować (fakt że nie mieli za bardzo jak)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brciak miał problemy w lutym z Samopomocą ... potem zminili się niby na HDI Asekuracja i ja przy drobnej szkodzie jestem zadowolony z załatwienia wszystkich spraw choć sie bałem że będą kombinować (fakt że nie mieli za bardzo jak)

ale robiłeś ze swojego AC u nich ? Czy jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad z garażu obok zarysowal mi zderzak - szkoda robiona z jego OC. Ale tu nie mieli co kręcić z wyceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ostatnio zglosilem szkode na moim autku zrobiona przez myjnie, ktora byla w HDI ubezpieczona. Ponad 1,5 miesiaca ani znaku ani slychu.

Przedwczoraj dzwonie do nich i co sie okazuje, ze sprawa pozytywnie rozpatrzona.

Nie wiem, czy czekali, ze sie nie zglosze czy co.

Gosc ogolnie mile i dogadalem sie z nim na naprawe bezgotowkowa, a chcialem wczesniej gotowke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC mam w UNIQA a AC w WARTA (trochę drogo w tej warcie) Miał ktoś już miłe lub nie miłe doświadczenie z tymi firmami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój znajomy miał Uniacza, wjechała mu w tył karetka. No i się naszarpał, bo to było z AC w Warcie robione. Sporo wody w Wiśle spłynęło zanim mu wypłacili.....

Choć to akurat mógł byc jednostkowy przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gdzie jest OC i AC najtansze gdyby razem brac i ewentualnie samo OC ?? w styczniu mi sie konczy, mialem w PZU :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie gdzie jest OC i AC najtansze gdyby razem brac i ewentualnie samo OC ?? w styczniu mi sie konczy, mialem w PZU :neutral:

OC dla mojego OOOO najtaniej wyszlo w MTU (moje towarzystwo ubezoieczeniowe), 816 zeta z NNW.

Tak tez glosi strona podana przez kogos wczorajszego dnia (kalkulator oc), tylko tam suma byla o kilka zlotych wyzsza). Ja niestety nie mialem duzo czasu na poszukiwania, bo tzreba bylo szybko rejestrowac i jezdzic dalej.

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC dla mojego OOOO najtaniej wyszlo w MTU (moje towarzystwo ubezoieczeniowe), 816 zeta z NNW.

A.

Z rabatami czy bez??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...