Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawiew


Macin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam klubowiczów.

Mam małe pytanko odnośnie nawiewu. Czy to normalne że podczas jazdy z włączonym nawiewem siła nadmuchu sama mi się zwiększa? Czy to jest uwarunkowane od prędkości jazdy ? to znaczy im szybciej jadę tym mocniej wieje? Dzieje mi się tak na manualnym sterowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tak samo.

NIe wiem czy mnie to denerwuje :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało :D

Dobry patent :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak odpalam spryskiwacze to mi sie włącza cyrkulacja wewnątrz zeby nie śmierdziało :D

Dobry patent :)

:shock: dobre ...

ciekawe czy u mnie tak jest .... :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatny na kaca giganta gdy jest zimowy płyn do spryskiwaczy :D Wtedy mam cofki hehe . Łatwo to sprawdzić , dajesz na maxa wentylator i odpalasz spryskiwacze , usłyszysz wtedy zmiane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym nawiewem tak ma byc ... odpalasz samochod a np na zewnatrz masz 10 stopni a climatronic masz ustawiony na np 25 stopni to do poki silnik nie zlapie temp to bedzie slaby nadmuch im silnik cieplejszy to dmucha coraz mocniej a jak w kabinie bedzie juz okreslona temperatura to nawiew sie zmniejsza tylko do podtrzymania tej temperatury :D

tak jest w opcji AUTO a nie ręcznym :cool:

potwierdzam w opcji AUTO i autor tego postu zapewne na załączonym auto jeździ no bo chyba nie ma pokręteł :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest w opcji AUTO

nie prawda nawet jesli ni emasz opcji AUTO i ustawisz np.nawiew na szybe to tez nadmuch sam przyspieszy mimo ze go zmniejszysz to po chwili znowu przyspiesza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie panowie nie wazne czy z auto czy bez jesli silnik zlapie tempreature taka jak jest ustawiona na klimaktroniku to wtedy zwieksza sie sila nadmuchu dla mnie bylo to logiczne po co ma wiac zimnym powietrzem darmo :razz:

to w takim razie po co jest przycisk AUTO skoro i z nim i bez niego wieje jak chce a nie jak ja chcę :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeniu, ale przycisk AUTO nie sluzy tylko do tego zeby utrzymac dana temp. Przycisk AUTO ustawia tak nawiew (klapki), zeby jak najszybciej osiagnac taka temp i pozniej ja utrzymac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...