Treść opublikowana przez alien-audi
-
[B5 ADR] błędne wskazania obrotomierza
moze i tak pytam sie profilaktycznie bo jeszcze nie bylem na vag-u aby zdjac mile
-
[B5 ADR] błędne wskazania obrotomierza
Witam zmienilem zegary z 4 na 6(z anglika)ale obrotomierz oszukuje na wolnych mam 300 obr a przy 100 km/h pokazuje jak australijski leniwiec 1800 obr.Uszkodzony licznik czy inna przyczyna
-
[B5 ADR] Zanik mocy po dłuższej jeździe
no wasnie na vagu nic zapomnialem napisac, nawed przed wymiana pomy kiedy bezpiecznik sie przepalal vag nic nie pokazywal ;(
-
[B5 ADR] Zanik mocy po dłuższej jeździe
witam kiedys mialem problem z przepalajacym sie bezpiecznkiemi utrata mocy przy dluzszej jezdzie co prawda chwilowy zanik mocy ale byl.Zmienilem pompe bezpiecznik sie nie przepala ale teraz mialem okazje jechac 800 km i zauwazylem ze po dluzszej jezdzie auto traci moc na sekunde lub 2 i idzie dalej i tak co jakis czas.Gdy zjechalem na stacje i postalem z 10 min po wlaczeniu do ruchu bylo wszystko oki ale po czasie znow wrocil czasowy zanik mocy jak by paliwo nie dochodzilo
-
[B5 ADR] Przepalajacy bezpiecznik pompy pali
Ja kupilbym nawet nowa gdybym mial pewnosc ze to wina pompy
-
[B5 ADR] Przepalajacy bezpiecznik pompy pali
witam wszystkich od niedawna pojawil mi sie problem z bezpiecznikiem od pompy paliwa.Gdy jezdze po miescie wszystko jest oki ale jak tylko wylatuje na trase i przekraczam 100 km najpierw zegar paliwa opada na dol traci moc po sekundzie samochod znow i dzie i pyk przepala sie bezpiecznik.Ale jak bede jechal setka lub mniej bedzie oki .Czyzby to byl koniec pompy
-
[B5 ADR] Bezpiecznik pompy paliwa
witam wszystkich od niedawna pojawil mi sie problem z bezpiecznikiem od pompy paliwa.Gdy jezdze po miescie wszystko jest oki ale jak tylko wylatuje na trase i przekraczam 100 km najpierw zegar paliwa opada na dol traci moc po sekundzie samochod znow i dzie i pyk przepala sie bezpiecznik.Ale jak bede jechal setka lub mniej bedzie oki .Czyzby to byl koniec pompy
-
Rozrzad b5 1.8 5v 1996
Witam wszystkich mam pytankoodnosnie rozrzadu w piatek rano zdech mi silnik przy ruszaniunie wiedzialem co sie stalo poludniu zaczolem dumac szukac mechanika oczywiscie wszyscy zajeci poza tym mam male zaufanie do tych paprochow wiec zaczolem sam na poczatek zdiolem oslone rozrzadu i szok pekla dzwigienka tlumika drgan.Normalnie sie zalamalembo wiem co to oznacza .Glowicy jeszcze nie zdejmowalem bo jeszcze sie ludze ze moze nic sie nie stalo bo byl na wolnych obrotach .Ale do rzeczy ,moj rozrzad jest starego typu czyli tlumik drgan ma taka lapke przykrecana do rolki nigdzie tego nie ma juz bo podobno to bylo wadliwe i adi to wymienialo na gwarancji ja mialem chyba pecha. dostepne na rynku rozrzad jest po modyfikacji i pytanie czy moge go do siebie zalorzyc bo tamto jest juz nie osiagalne dzieki za pomoc
-
(B5 96) Alam PROXIMA adaptacja innego pilota
Witam w mojej mam zainstalowany alarm PROXIMA nie wiem dokladnie jaki model i przyszlo mi do glowy aby miec kluczyk scyzoryk.Z orginalnym dam sobie spokuj bo za drogi ale znalazlem inny na alegro http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=183182947 moja prosba moze ktos z was wie jak i czy wogole sie da zadoptowac ten kluczyk do mojego alarmu z gory dziekuje
-
[b5 1.8] odcina paliwo lub prad pomocy
kaziu na VAg-u nic nie pokazauje tzn pokazuje blad przepustnicy bo obroty sie troche bujaja byl kasowany byla czyszczona przepustnica ale elektronik powiedzial ze to nic nie ma ani do spalania jeduynie do obrotow biegu jalowego wahnięcia w obrotach jakies 50 obr/s.Tak mi sie wydaje gdyby byla padnieta calkiem przepustnica to i na miescie by sie cos dzialo ale to tylko mi sie wydaje
-
[b5 1.8] odcina paliwo lub prad pomocy
witam problem przedstawia sie tak gdy jrzdze po miescie wszystko jest oki ale w momecie kiedy jade dalej i nie zdejmuje nogi z gazu a przekraczam 100 km/h po pewnym momecie powiedzmy po 5 min jazdy samochod zachowuje sie tak jak by mu odcielo paliwo lub prad (choc na desce wszystko dziala swiatla tez)mija 5 sec i jerdzie dalej i tak co jakis czas nawet krotki.Ale jak bede jechal i zdejmowal noge z gazu i go dodawal bedzie wszystko oki tak sie dzieje w momecier kiedy caly czas ciagne
-
B5 1,8 96 wymiana lozyska przod
hmm nie pamietam dokladnie bo patrzylem wczoraj na piaste i sie zastanawiam czy jak odepne czujnik z piasty to czy przejdzie mi przez ten otworco jest w ramieniu piasty ale moze przejdzie choc ktos mi mowil ze rozpina sie z kostki jakiejs .Przewod idze do komputera i nie chcialbym sie narobic zbednie i marnowac czasu bo mam malo musze wyjac zwrotnice i jechac na prase a bede to robil po 15
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
no ciekawe ciekawe na jeden to i ja bym sie pisale
-
B5 1,8 96 wymiana lozyska przod
witam kolegow dzis pekla guma od przegubu wiec wymiana ale i lozyska szumia przednie wiec przy okazji wymienie ale moje pytanie czy czujbik od ABS sie wyciaga czy rozpina gdzies Prosze o wskazowki
-
[A4 1.6] wskaznik paliwa i kontrolka rezerwy problem.
witam mialem podobny problem jak kupywalem to palila sie rezerwa i pokazywalo zero na wskazniku .Sprzedajaco powiedzial ze tak jest specjalnie przed zlodziejem ze odpiety jest kabelek pod deska ale nic nie znalazlem i zaczolem szukac.I znalazlem w zbiorniku przy pompce paliwa byly zerwane 2 przewody ktore ida na zegar .Zaprawilem od nowa zalozylem nowe wtyczki i juz wiem ile mam wachy sprobuj u siebie moze to to samo
-
A4 b5 1,8 zanika moc powyzej 100 km/h
nie nie mam gazu musze chyba jeszcze raz podjechac gdzies na kompa .A dzis jeszcze przy odpaleniu silnika pojawil sie 3 krotny sygnal dzwiekowy co to to juz nie wiem
-
A4 b5 1,8 zanika moc powyzej 100 km/h
Witam chyba w koncu znalazlem kokretne forum AUDI.Posiadam ta furke od niedawna w sumie wszystko oki ale mam kilka pytan Na biegu jalowym lekko bujaja mi sie obroty ale to mozna zniesc nie jest tragicznie ale gdy jade lub gdy przygazuje i puszczam gaz obroty i to za karzdym razem waryjuja z 1000 na 400 i zawsze to wachanie wystepuje 3 raz i zostaja na tysiacu i ile razy bym nie dodal gazu i puscil zawsze jest tak samo. Nastepny moj problem polega na tym ze przy jezdzie powyzej 100km/h i przejechaniu 5 no moze 7 km samochod nagle zachowuje sie tak jakby nie dostawal paliwa lub tracil moc jest tak okolo 2-3 sekund i jedzie normalnie i tak co jakis czas gdy jezdze po miescie tego nie ma.Jak kupowalem ten samochod gosc podlaczym mi go pod kompa i pokazalo 17916 BRAK NF O RODZAJU USTERKI 561 REGULACJA SKLADU MIESZANKI Z informacje GORACO dziekuje