Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. Tobi_one odpowiedział(a) na sokolnh temat w Inne marki
    te felgi takie średnie, troche przejedzony taki wzór a lampy przyciemnione, ale rewelacji tez nie robią
  2. a jak nie tfu tfu to mozemy cala ekipa podjechac na hale moze bedzie wolne akurat czy cos tzn. oczywiscie jak bedziecie mieli ochote
  3. w pierwszym poscie jest zawsze info o najblizszym spocie i chcemy zapykac meczyka wlasnie teraz na tym spocie w tą sobotę tj. 10 października o godzinie 15 miejsce zalew ul. konwaliowa tam gdzie odbywaja sie nasze spoty mysle ze lepsze będą jednak halówki na ta nawierzchnie, ale wezcie co tam sobie chcecie zeby nie bylo ze ktos sie gibnie czy cos i bedzie zonk :gwizdanie: a no i przydalaby sie piłka do nogi ;] ale narazie nikt nie napisal ze wezmie wiec nie wiem będziemy grać chyba butelka P.S fajnie by bylo gdyby nas bylo z 10-12 osób chociaz pozdro Tobi_one
  4. pomyslimy cos na nastepny sezon moze
  5. no tak najlepiej jakby seryjnie były przynajmniej 18
  6. dobra jesli tak mowisz to gramy na dworzu ;] jeszcze powinno dac rade, jak bedzie wiecej chetnych to moze skolujemy hale ;] to co w sobote o ktorej o 15 nad zalewem?[br]Dopisany: 05 Październik 2009, 19:40_________________________________________________P.S wezcie piłke do nogi
  7. no to juz designerzy sie nie postarali
  8. nie twierdze, że nie nie jestem fotografem, ani też nie pasjonuje sie fotografia wiec mają prawo być takie a czemu mają być mniejsze? są takie same ;] identyczne wręcz jedynie róznią się kolorem ja wychodze z założenia, że poważniejsze mody zrobie pózniej akurat
  9. dlczego od razu odpuszczamy?? ja na gre na hali jestem zdecydowanie na TAK mysle ze classic byłby spoko :good:byle zebralo sie jeszcze kilka osob i mozemy napieprzać no dobra czyli co zamawiac ta hale na classicu (kolo castoramy w skierniewicach) ?? Pytanie to kieruje do wszystkich ziomków wiec fajnie jakby chociaz te pare osób odpisało na nie jak cos to wezme ze 2 ziomkow moze ze soba
  10. dopisze jeszcze, że nie będe czegos załatwiał zeby potem został sam do grania ewentualnie w 3 osoby... więc co narazie odpuszczamy pomysl meczu pilkarskiego? :gwizdanie:
  11. no gdzies w skc, np. na classicu kolo castoramy ale nie uslyszalem stanowczego TAK więc nie wiem czy zamawiac czy nie wkoncu... jak chcecie
  12. oni jezdza nie tylko vectrami i passatami a uwazac trzeba nie tylko na nich, ale tez na staruszków, kobiety (niektóre :gwizdanie: ) no i ogólnie na wszystko co sie rusza dobra spadam na zlota 3majcie sie wracam jutro wieczorem miłego weekendu i szykujcie forme na za tydzien [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 12:59_________________________________________________P.S mysle ze najlepiej byłoby wynajac hale na godzinke- półtorej bo na dworzu to juz raczej troche za zimno Ale musze miec przynajmniej 10 osób inaczej to sie nie oplaca... załatwiac na sobote? i na ktora godzine jak cos?
  13. no to lux ;] a jak nie to wbijemy sie ekipa na hale gdzies i tez bedzie fajnie pogra sie meczyka oczywiscie jak bedziecie chcieli...
  14. coś za coś dobra Paulo zmien moze date spota nastepnego na 10 października i napisz ze meczyk piłki bedzie hehe przepizga nas troche chyba ze pogoda bedzie do kitu to juz w ogole sie nie pogra
  15. nie no piłka do nogi musi byc był check his topic with car
  16. wystarczy zeby nas było 12 osób, po 6 w druzynie... teraz taka głupia sprawa heh kto wezmie piłke?
  17. jak na 2 godzinki wyskoczysz z kumplami z Audi pograc w gałe to nic sie nie stanie
  18. no gratki ja juz sie nie moge doczekac jak w swoim podniose mocy :gwizdanie:
  19. no ale chyba 10 października dasz rade? wracając do tematu to wkoncu gramy ten meczyk czy nie?? moze inaczej czy ten 10 października pasuje Wam? i która godzina? ja wezme sprzęt do grania i kumpla jak coś...a Wy?
  20. wiem, że jest mnóstwo, ale chodzi mi o to, żeby ktos mi doradził poprostu jakies sprawdzone dobre i konkretne modele tych sluchawek bluetooth....może być cos z nowszych, albo tez i niekoniecznie...
  21. koledzy a co polecacie z słuchawek bluetooth ?? najlepiej marki samsung, no ale wiadomo, że nie musi byc byle by byla kompatybilna z samsungiem duoz D880 dzieki wielkie za pomoc
  22. Siema chciałem sie dowiedzieć jak to jest w praktyce z ta gwarancja w ASO, czy np jesli zaloze sprezyny obnizajace dajmy na to Eibacha - 35 mm (same sprężyny) to czy mogą nie uznać mi przeglądu np albo czy strace gwarancje ? prosze o konkretne odpowiedzi dziękuje za pomoc
  23. sorry za OT, ale aż żal czytać ten temat, a myślałem, że podacie tutaj konkretne przykłady o tym silniku i z ciekawości sobie wszedłem poczytac go... a tu taka kicha...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.